Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Hát billentyűvel egyetlen egy szóval tudnám jellemezni a játékot!
Egy rakás trágyalé.
Az agyam eldobom mikor full 20km/hra lelassítva megy egyenesen a falnak a kocsi mert úgy gondolja a jobbra az egyenes! Elmegy anyjába az nfs, hogy ilyen fostaliska módon megy még mindíg a kanyarodás.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#52) vlkvy válasza Ateszzero (#50) üzenetére


vlkvy
csendes tag

Az volt a túlzás, ami eddig történt nitrózásra..
Ez kb a reális.

(#53) Ateszzero válasza vlkvy (#52) üzenetére


Ateszzero
őstag

Miért pont ezt kellett valóságosra csinálni.Nekem tetszett a nitrólökés.Meg hát nem biztos hogy mindíg az a jó ami valóságosabb.

(#54) Kolondrum

A shift.exe hibát okozott dolgot ismerjük, dolgoznak rajta! :DD
Más: Kinek hogyan megy milyen karival? Atival akad nagyon, túl durván.

Sárpac! Hogyan viselkedik maxon és minimumon FPS-ben?
Amúgy nekem sem akad. G80! :DD

[ Szerkesztve ]

(#55) Sárpac válasza Kolondrum (#54) üzenetére


Sárpac
nagyúr

8800gt corei7 társaságában absolúte nem akad nincs semmi exe hiba, meg nem tudok kilépni 2szintnél, kifagy stb. tökéletesen megy csak éppen egy kalap sz@r az irányítás legalábbis billel.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#56) JanR válasza Kolondrum (#54) üzenetére


JanR
addikt

4870 512MB : FULL ( max elsimitas is meg minden, de ugy tenyleg FULL :DDD ) - egyaltalan nem akad! Ja, 1680*1050-be!

[ Szerkesztve ]

(#57) Kolondrum válasza JanR (#56) üzenetére

Na ez az! 8800GTX FULL HD-be csont maxon de tényleg, nem akad! :DD

(#58) JanR válasza Kolondrum (#57) üzenetére


JanR
addikt

EnvidiA ;]

(#59) Kolondrum válasza JanR (#58) üzenetére

Nem ez más lesz, mert 2db 4890-el fúúúú 30fps maxon, mondom neszebammeg 8800GTX-el jobbat nyomok! Nem kerek ez a game ezen a téren!

[ Szerkesztve ]

(#60) Gebriel


Gebriel
veterán

Szerintem is jó lett. :K :DD

(#61) kovsol


kovsol
titán

ha lenne forza minden platformra akkor azt, de szeretnék az emberek :) így marad nekik ez

May the Force be with you!

(#62) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nem tudom miért ,de nekem nem tetszik ez a 20-25 fps 1280*1024 ,Vertical Sync ki, 2*AA, meg pálya közepesen többi mind alacsony beállításoknál.
Méghogy játszhatatlan, de így nem is valami szép a játék, autók árnyéka szinte nincs , a pálya majdnem üres, semmilyen elmosódás,nem fénylik az út, stb stb stb.. és ráadásul még játszhatatlan fps érték.Nagyon felb.szta az agyam. NNa most így játszak vele?Akkor elő veszem a pro streetet,ha felmérgel.
A procim fel van húzva 2.8GHZ-re a videokarim meg 790/1100-ra.
Mi lehet a baj? :W :W

(#63) Kolondrum válasza Ateszzero (#62) üzenetére

Akkor nálad baj van mert itt biza van mosódás ha gyorsan megyek (nézz a műszarfalra, vagy ütközz) és látni a kipufogók forróságát, de tény h üres a pálya.

(#64) kaik21 válasza Csabee. (#6) üzenetére


kaik21
tag

Így igaz.A klónkérdés manapság már nem mérvadó.......nagyon nehéz újat kitalálni.

Feel me, Lick me, Love me....

(#65) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Jónak nem mondanám, max jobb mint az elöző részek.
Nem értem ezt a hozzállást hogy csak az tolhatja vele normálisan akinek kormánya van.

[ Szerkesztve ]

(#66) Ateszzero válasza Kolondrum (#63) üzenetére


Ateszzero
őstag

Hogy lenne már mosódás mikor minden vagy ki , vagy alacsonyra van állítva, és olyan lassú a kép/másodperc(fps) hogy nem is lehet látni azt a kicsit amit az alacsony beállításnál mutat.
Pedig fennt van az új driver is.(Mielőtt valaki a frissítést tanácsolná.)

Lehet esetleg kevés neki a ram?Olvastam az ajánlott gépigénynél a 3GB ram kell neki Vista vagy Win7 esetén?
Kérdés:Miért kellett a gépigényt növelni amikor sztem nem szebb mint a pro street vagy az Undercover?
Sőt megkockáztatom hogy a pro Street szebb.Lehet hogy azért mert ott mindent maxra tudtam tenni 4szeres élsimítással, nem tudom.

Szerk.:Adatlapomon ott a konfigurációm.

[ Szerkesztve ]

(#67) Gebriel válasza Ateszzero (#66) üzenetére


Gebriel
veterán

(#68) Kolondrum válasza Ateszzero (#66) üzenetére

A CPU kevés meg h ATI-d van, azokkal akad. ezek tények nem a kisujjamból szívtam. Jó jó 4870-el megy maxon X FPS-el igenám de nekem is, a bibi ott van h majd 4 év van a 2 kari között.

(#69) Ateszzero válasza Kolondrum (#68) üzenetére


Ateszzero
őstag

Cpu-nak az ajánlottat 2.5 GHZ-re kéri.
Esetleg majd a jövőhavi Ati driver megoldja a lassulást?Mert akkor addig nem is játszok vele.

[ Szerkesztve ]

(#70) Chaser válasza InVino86 (#15) üzenetére


Chaser
titán

MW rlz :K shiftet még nem láttam.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#71) (Darkwood) válasza Chaser (#70) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Így van! Most Wanted és a Need for Speed III: Hot Pursuit! Számomra a többi felejtős!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#72) Kolondrum válasza Ateszzero (#69) üzenetére

A 9.9-es ati miatt hajlandó valakinek elindulni, úgyh van benne valami.
A 2.5GHz-t meg olyan dolog hogy hiába 2.5GHz-s a netes e5200-esünk ha az EXXXX ugyan ezen a frekin sokkal gyorsabb.

(#73) JanR válasza Ateszzero (#62) üzenetére


JanR
addikt

Háát, nem tudom...
A haveromnak E2200, 4GB ram, 4670 configja van, feltettem neki az en EREDETI!!! jatekom es nagyon szepen ment, 30 fps felett. Nem kellett halalra butitani, itt ertem 1280*1024 reszletes beallitasok, de elsimitas nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#74) hoby36


hoby36
senior tag

NFS... működése leállt.Ezt írja,ha indulna a verseny.Nektek nem volt ilyen gond?

A logikában semmi sem véletlen!

(#75) Kolondrum válasza hoby36 (#74) üzenetére

Volt/van, dolgoznak az "ügyön" ha értesz. Ez a csak úgy: :P

(#76) Sárpac válasza hoby36 (#74) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem kéne crackelt játékkal nyomni az a baj! :P ;]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#77) hoby36 válasza Sárpac (#76) üzenetére


hoby36
senior tag

Az erre szánt pénzemet,elvitte az adó. :Y

A logikában semmi sem véletlen!

(#78) JanR válasza hoby36 (#77) üzenetére


JanR
addikt

Akkor meg ne itt kerdezoskodj, hanem ott, ahonnan 'beszerezted'...

(#79) hoby36 válasza JanR (#78) üzenetére


hoby36
senior tag

Bocs,hogy kérdeztem valamit.Veréb.

A logikában semmi sem véletlen!

(#80) velizare válasza Kolondrum (#68) üzenetére


velizare
nagyúr

a "szikár tényednek" ellentmondd, hogy nálam 1600*1200ban ati 4850nel vígan, döccenésmentesen. aa és af értékek természetesen nincsenek a maxra húzva, de amúgy meglepően simán és jól fut.

win7x86 (V6.1.7600), 4g ddr2 ram, e8400, ati 4850 512 MB ram, tuning nélkül.

09/7es catalyst, amit a windoze magának felrak.

egyszer sem crashelt még.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#81) Kolondrum válasza velizare (#80) üzenetére

Én szívesen linkelnék neked egy pár HSZ-t ahol a 2db 4890-el maxon döcög, de pl 4850-el teljesen jó, aztán volt 4870-es is fullon, de olyan is h 8800GT E8400-el maxon. :R Csak a linkhez jelszók kell ergo nem linkelek.

JanR! Mennyibe fájt a game? Rákerestem, nem húzom fel magam....... :(((

[ Szerkesztve ]

(#82) JanR válasza Kolondrum (#81) üzenetére


JanR
addikt

11K :) - nekem neha meger ennyit egy jatek :R

(#79) hoby36 : a verebet nem tudom honnan szedted, akarhogy nezem nekem egy kutya az avatarom ;]

[ Szerkesztve ]

(#83) Kimi87


Kimi87
csendes tag

Sziasztok!

Ma raktam fel a Shift-et, és nagyon örültem hogy végre nyomulhatok vele. Egy ideig ...
Ott tartottam, hogy megnyertem a 40000 dollárt, és megvettem az első autómat.
Az első autómmal éppen elindítottam az első versenyem, és hiba jelzéssel mindannyiszor kidob a játék.Halvány lila fogalmam sincs, hogy miért csinálja ezt velem.
Ha valakinek van vmi ötlete, nagyon szépen kérem segítsenek nekem!

DualCore 2.8-as procim van
4 X 512 MB Ram
GeForce 9800GT 1024MB
A legfrissebb 190.62-es NVIDIA drivert is feltettem (azzal sem jó)
Win7 32bit Ultimate op.rendszert használok.

A konfigomra nem gyanakszom.
De bármi lehet..
PLS segítsetek!!

Köszönettel: Kimi87

(#84) JanR válasza Kimi87 (#83) üzenetére


JanR
addikt

Allitsad a kompatibilitast Win 98-ra es futtasd adminisztratorkent. Sokan ezt irtak, hogy ezzel a modszerrel naluk tolekeletesen megy!

(#85) rudi


rudi
nagyúr

No, kipróbáltam én is a demót. Ti tudjátok rendesen irányítani billentyűzettel. Nekem sokkal több bajom volt vele mint a GRiD-del. Állandóan keresztbe áll a gyorskocsi, ha odalépek neki. A DFP-vel (gyk. Logitech kormány) viszont megy szépen, mert ugye ott nem csak padlógáz, satufék és max kitérés van.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#86) Malachi válasza rudi (#85) üzenetére


Malachi
addikt

Ez érdekes, nekem éppen fordítva van. Billentyűzettel jól ment, felraktam a kormányt, és azzal pedig nem tudok egyenesen haladni! Egy erősebb gáz, egy egyenesben is riszálni kezd. Irtó idegesítő, eddig soha nem volt ilyen baj se GRID-ben, se máshol. Elkalibrálódhatott a cucc? Alapból nem támogatja, én állítottam be neki.

(#87) rudi válasza Malachi (#86) üzenetére


rudi
nagyúr

Állíts a gáz érzékenységén, és igen, lehet, hogy elkalibrálódott ott valami.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#88) TazLeacher válasza rudi (#85) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A topic-ba a többség azt mondta, hogy billentyűzettel játszhatatlan.

(#89) frame>24 válasza Sárpac (#51) üzenetére


frame>24
addikt

Nem értelek. Én billentyűzettel kezdtem hard fokozaton, és lettem vagy 10. szintű, mire kezdtem komolyan venni és előbányásztam a kormányt.
Mindez annyit jelent nálam, hogy még billentyűvel is le tudott kötni egy csomó ideig.
Túl gyorsan mész, vagy durván alulkormányzott vagy, rossz beállítás, de ennyire messze nem szar keyboard-al sem.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#90) Veron válasza Malachi (#86) üzenetére


Veron
őstag

Hi!
Nekem is ugyanez a hiba jelentkezik.
Kormánnyal majdnem játszhatatlan a steering lag miatt (ha gyorsan mozgatom a kormányt nagyon nagy a reakcióidő). Nekem sem előre definiált beállításom van a játékban, hanem magamnak készítettem egyet a Logitech WingMan Formula Force GP kormányomhoz, de akárhova állítom a gyors kormányzásra vonatkozó értéket a lag megmarad. Ezt a jelenséget több külföldi oldalon is láttam, de megoldás nem találtam.
Ha valaki tud orvosságot erre, szóljon! Azt is elfogadom ha én bénáztam el valamit a beállításoknál, de sajnos azért kétlem ezt, mert szinte -kis túlzással- az összes kombinációt kipróbáltam.
Amúgy jó lenne a játék, tetszik, szép, törik az autó és van benne belső nézet végre. Na meg nem az agyatlan tuningolás a cél és a bóklászás az éjszakában.
Windows7 RC-n egy ATI 4670-nel 4 GB RAM-mal Intel E5200-on 1440×900-ban fullon fut. Ha nagyon sok autó van egyszerre a pályán akkor esetleg egy-egy pillanatra megtorpan de nem vészes.
Üdv,
Veron

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91) frame>24 válasza frame>24 (#89) üzenetére


frame>24
addikt

sőt, pontosítok, AI van hardon, vezetési modell pro...
És nem hiszem, hogy csodagyerek lennék, szerintem csak páran egyszerűen nem vágják az autózás témát. (köszönöm, amúgy autózom rendszeresen IRL is, igaz, nem 200-zal)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#92) evo86


evo86
tag

Hát nemtudom már pár napja tolom vele de szerintem 1 rakat fos...
A Gridet vezetési stílusban megseközelíti.
De próbálkozásnak jó volt.

(#93) gabroca


gabroca
tag

két napja raktam fel, vélemény elsőre:

-sok várakozási idő a betöltéseknél;

-irányíthatatlan autók a kezdő szinteken (állítólag azért mert hátsókerekesek, bár én már vezettem Nissan 200 Sx-et, élőben azért másmilyen, mint itt...;

-nem tudom késöbb milyen a progi, de az eleje halál uncsi.

-olyan a vezetési élmény, mintha az első kispolskimmal mennék, aminek a futóműve lötyögött a kopások miatt

Ajánlom a bevezetést óvodás koruaknak, akik még nem látták a többi nfs-t !

(#94) Yaneeee


Yaneeee
csendes tag

Sziasztok.

Ha szeretnétek neten nyomni a shift-et(patch-et fel kell tenni), akkor gyertek a következő hamchira: phshift2 pw:phshift. Ha nem menne a szoba, akkor van xfire:cl1n és ott tudunk egyeztetni. Mi általában 3-an 4-en szoktuk tolni du 4 és 9 között. Akit érdekel szívesen várjuk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.