Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

szerintem jó lett. akár még szimulátorfanok is tehetnek vele egy próbát, ha kikapcsolnak minden rásegítést. ami még pozitívum, hogy a pc-s verzió gyárilag tartalmazza a magyar nyelvű menüt, és feliratozást.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) Adam86 válasza velizare (#1) üzenetére


Adam86
tag

Én még csak pár percet nyomtam vele, de szerintem jobb lett az eddigieknél. Most nem csalódtam akkorát mint korábban.

Lenovo Thinkad T500

(#3) JanR válasza Adam86 (#2) üzenetére


JanR
addikt

"Amerikában tegnap óta kapható, hozzánk pedig holnap érkezik." - talán amerikában laktok? :DDD

Én előrendeltem, de még nem kaptam meg...

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

Nem csak a kritikusok szerint. Ez a rész visszaemelte a sorozatot oda, ahova való. Bitang jó lett.

A Slighty Mad Studio-nak sikerült egy olyan egyveleget alkotni, ahol megmarad az alapvetően arcade feeling, de mégis kicsit komolyabban.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) volvoguy


volvoguy
addikt

ez a játék GRDI klón, ezt senki sem vitathatja...hisz ugyanazok a játékmódok vannak benne, mint a sima pályaverseny vagy utcai, driftelés és car battle....DE! - baj ez nekünk? sztem egyáltalán nem, hisz a GRID jó játék volt, akkor meg ez is lehet jó játék, mégha ugyanazokat is fogja magával hozni, mint a Codemasters játéka....sőt, még talán egy picvel jobbnak is tűnik...

azt is megmerem kockáztatni, hogyha a 2 játék egyszerre jött volna ki, a SHIFT lenne a siekresebb és az ismertebb....vagy ha úgy fogalmaznék, hogy a 2 játék közül választanom kéne, a SHIFT-re szavaznék...a belső nézet tényleg fenomenális....annyira meg nem is tűnik árkádnak....nüanszokon fog múlni, melyik játék a jobb....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6) Csabee. válasza volvoguy (#5) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha Grid, ha nem Grid klón, a lényeg hogy jó, és sokaknak tetszik..
Engem nem érdekel ha bármilyen klón is, mert a pályák meg rengeteg minden teljesen különbözik! :)

Üdv: Csabee.

(#7) vlkvy válasza volvoguy (#5) üzenetére


vlkvy
csendes tag

Persze, hogy sikeresebb lenne, ha egyszerre jöttek volna ki. Hiszen NFS a neve.
Az előrendelések száma azt mutatja, hogy akármit el lehet adni már a nevével. :)

(#8) velizare válasza volvoguy (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

ez esetben minden ferrari lóvontatta szekér klón, mert a szekérnek is négy kereke van, sőt,a ferrari még szarabb is, mert a szekeret vontathatja egynél több ló, de akár ökör is, a ferrarin meg csak egy van.

sz@rni rá. nemcsak az ötlet számít, hanem a megvalósítás is. legalább ugyanannyit, mint az ötlet. egyébként hogy adnád el pl. a civilizationt negyedszer. pláne kiegészítőkkel. és jön az 5. rész is! :D

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

vááá... csak érjek haza... rendelek egy pizzát, install közben begyűröm és remegve indítom a játékot... eddigi videók alapján engem megcsapott az "nfs-szag", pedig 100szor mondtam már, hogy nem jön be a karámverseny, de ez valahogy más lett... a sivatagos-sziklás pálya visszahozta kicsit a régi nfs-hangulatot :) meg hozzá a luxusautók tömkelege... majdcsak nem fogok már innentől kezdve csalódni... remélem újra csillogni fog az nfs név!

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) edward2


edward2
addikt

Az rendben van hogy grid klón (talán). de a gépigény/grafika is grid szint?
Anno griddel együtt jött ki a nemtommármelyiknfs ami kalap szar volt + grafika igénytelen + akadás ezerrel. Most itt elméletileg játékmenet jo lett.

(#11) InVino86


InVino86
aktív tag

Én kipróbáltam, az irányítást nagyon meg kell szoknom :S
egész jól megy : 1680x1050 16xAF 4xAA V-Sync ON ,mellett minden MAX

:C

(#12) Huntty


Huntty
csendes tag

kár hogy olyan az irányítás mintha cérnán húznák az autót. legalábbis billel. próbáltam segítségekkel, segítségel nélkül, szinte lehetetlen kezelni, pláne nagy sebesség mellett. Amugy nem lett rossz, hangulata megvan, csak ez a fránya irányítás meg fizika...

"Greed is good"- Gordon Gekko

(#13) ATtIs_80


ATtIs_80
tag

Nekem bejön a Shift! Az pedig nem baj, ha egy kicsit hasonlít más játékokra is, legalább látszik rajta, hogy foglalkoztak a témával és törekedtek egy igazán jó játékot összehozni. Ez pedig mindenképpen értékelendő, szerintem. Egy próbát mindenképpen megér a játék! :K

(#14) CUskater válasza edward2 (#10) üzenetére


CUskater
tag

A GRID porig alázza!!Graf szebb, jobban is megy, törnek rendesen az autók, stb............A Need For Speed sorozat trágya lett nagyon!Inkább jönne 2 évente új rész, de akkor az legyen normálisan megcsinálva :W :W :W :W :W

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#15) InVino86


InVino86
aktív tag

reszemrol az utolso joo nfs az a Most wanted volt, de ez a Shift is joonak tunik

(#16) Viktor77 válasza CUskater (#14) üzenetére


Viktor77
titán

És attól, hogy több felkiáltójelet használsz mint kéne, és telerakod smileyval a hsz-t, nyomatékosabb lesz a mondanivalód? :)

Amúgy az a szerencse, hogy a nagy többség nem úgy gondolja mint te. Bár a te véleményedet is tiszteletben kell tartani.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Enton válasza CUskater (#14) üzenetére


Enton
addikt

Ezek után már azt tervzi az EA hogy ugy lesz, 2 évente csak.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#18) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Valaki próbálta már Xbox-on és Pc-n? Különbség van a kettő között grafikában játékmenetben?

Üdv: Csabee.

(#19) InVino86


InVino86
aktív tag

PC-n nagyon tutkos a graf a fentebb emlitett beallitasokkal. :)

(#20) ATtIs_80 válasza Enton (#17) üzenetére


ATtIs_80
tag

Nem is jó a rohanás! A tömeggyártás eddig sajnos a minőség rovására ment. A színvonal így remélhetőleg csak jobb lesz! (Rosszabb semmiképpen se legyen, mert az tényleg kiábrándító lenne!) :)

(#21) jety91


jety91
őstag

Irányítás bill.-el suxxx.

Játékélmény kiváló, grafika kiváló, törés elmegy.

De mindig nem értem, ha beleszállok 210el a falba, miért nem áll meg az autó? (ja mert arcade :)) )

[ Szerkesztve ]

(#22) breetai


breetai
aktív tag

Hi! Én az Xbox-os verzióról tudok véleményt mondani. Hát, nem is tudom!? Szerintem OK a cucc, csak kétlovon próbál ülni egy seggel. Mert nem klasszikus arcade NFS, de nem is egy GT5 vagy Forza3 féle szimulátor. Itt nem csak az irányítást/fizikát értem hanem a játékmódok számát ...
Ez azért probléma (szerintem) mert aki 200Km/h-val akar kanyarokat bevenni mint az NFS U-ban annak nem fog menni, ezért nem is fog tetszeni neki a Shift. Aki meg a Forza/GT féle realizmust keresi az is csalódni fog, mert az sincs a játékban.
Így szerintem aki nem türelmetlen és szimulátort akar az megvárja a Forza3-at, ill. GT5-öt. Aki meg örülten szágoldozna az vagy bevállalja a kissé realistább irányítást, vagy csalódottan félredobja azt marad az Under. vagy keres mást.
+Ha jól értem a nyilatkozatokat az EA/fejlesztő studió a Shift-et a Forza/GT mezőnybe anbicionálta. NA OTT SEMMI ESÉLYE! :( Mert sem személyre szabás (festhető ilyenre-olyanra), sem tuning szintjén, sem autok vagy páják számában sincs köszönő viszonyban sem a két oriással.
Szóval ha a cuccot a 2009 Q1-ben vagy legkésöbb a nyár elején kiadták volna, akkor lett volna némi esélye. (Bár a Forza2 is jobb szimulátor, de nem kezdőbarát.) Így viszont, hogy a GT5 oktober 22-25, a Forza3 meg okt. 25-28 környékén jön, így ebben a szegmensben végkép rosszul áll a cucc szénája.

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#23) qdam


qdam
csendes tag

Szerintem is nagyon jó lett. Billentyűzettel próbáltam ki először, az úgy nemjött be, de utánna a kormányt beraktam, kicsit még állítgattam az érzékenységen és tökéletesen játszható.
A pálya grafika 7.5/10
Autók külseje 8/10
Autók belseje 10/10
Billentyűzet irányítás 5/10
Kormány irányítás 9/10
Sebesség érzet 9.5/10
Ellenfelek intelienciája 8.5/10
Hangok 8/10
Zene 8/10
Törés 6.5/10 (Ki hagytam valamit? :) )

[ Szerkesztve ]

(#24) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Feltoltam én is, de engem rendesen felidegesített. A nézet nekem nem tetszik, de ez csak egyéni vélemény. Azt viszont nem értem miért nem lehet szemszöget váltani ;)
az irányítás nekem sem jön be, sőt! nálam egyenlőre csak a graf a pozitív.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25) Viktor77 válasza FoBCRaistlin (#24) üzenetére


Viktor77
titán

Hogyne lehetne? Szép is lenne, ha csak egy nézet lenne. Szépen nézd meg a gombkiosztást.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26) Sonja válasza JanR (#3) üzenetére


Sonja
veterán

Hétfő óta kapható a CD Galaxisban! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#27) InVino86


InVino86
aktív tag

Én külső nézetből raktam volna bele még vagy 2-t, szóval hogy 3 legyen, de ha jól láttam csak egy van.
Kicsit magas nekem az a nézet.

(#28) tom235


tom235
tag

Nekem is tetszik a játék nagyjából. Viszont egy valamit nem értek: Ott van például a nissan skyline r34. Full tuninggal mindössze 490 lóerős :C De mondhatnám akár a mazda rx7-est is, azcsak 400 körül. Ezek a kocsik elvileg komoly tuninggal bármikor felveszik a versenyt a lamborghinikkel, de itt mégsem, miért? Csakmert JDM fan-ként ez mélyen érintett :(((

(#29) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Tényleg nagyon jó lett és 1360×768 minden max 2× élsimítás mellett is nagyon ütős a grafika az irányítás meg billen háát szokni kell lehet kormánnyal vagy valami mással jobb lenne de még nem próbáltam:)

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#30) Viktor77 válasza tom235 (#28) üzenetére


Viktor77
titán

Át is építetted? Elvileg ha minden fullos az autódon, kivillan az Átépítés felirat (Backspace gomb)(addig ki van szürkítve).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) tom235 válasza Viktor77 (#30) üzenetére


tom235
tag

Igen, átépítve 490 lóerő körül van az r34 es skyline. Amúgy boxom van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) JanR válasza Sonja (#26) üzenetére


JanR
addikt

Akkor fel is hivom oket, mert onnan rendeltem, de meg eddig nem jott be :(((

(#33) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Egy autós játéknak jó lesz. De hogy nagy hangsúlyt fektettek volna a szimulációra ? LOL

Ha közelebb lenen a szimulációhoz, mint az eddigi NFS-ek, akkor [EZ] a video szerint már az első frontális ütközésnél totalcar, vagy még inkább pilóta halál...

Jó lesz ez azoknak, akik eddig is szerették az NFS-eket! :) Sajnos a szimulátorosoknak tovább kell várni egy új üdvöskére :O

(#34) JanR


JanR
addikt

Na megjott a jatekom ;]
kiprobalom es en is nyilatkozom majd :DDD

(#35) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Must Have! - egyszerűen nem bírom eldönteni, hogy várjak a GT5-re és majd tavasszal vegyem meg ócsóbban a shiftet... úgy sajnálom érte a 15K-t pedig nem járok skótszoknyában... :N

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#36) e_david


e_david
tag

Szerintem a GRID szintjét nem üti. Az NFS-t meg el kéne már temetni, mert a Most Wanted óta egyre rosszabb részek jönnek ki.
Inkább visszateszem a Race07-et :)

(#37) FoBCRaistlin válasza Viktor77 (#25) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

ok, akkor most ezt bebuktam :B meló után meg i nézem.
thx! :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38) szab0729


szab0729
tag

Grafika elég jól sikerült, bravo!
Viszont szvsz a realizmus nem ott kezdődik, hogyha kicsit lekoccolod a palánkot akkor fekete-fehér lesz minden, ha pedig csattansz picit akkor kb. olyan lesz a láthatóság mintha kesztyűzés közben beszedtél volna 1 jobb egyenest...
Hát az irányítás.., kellett 1 kicsit játszani az érzékenységgel, de végül is elmegy.
Viszont a kormányzás, hát... akárhova állítgatom az érzékenységet olyan mintha gumiból lenne a fogasléc... ez igaz a force feedbackre is.
Sebességérzet.. van.., bár azt megint nem értem, hogy az miért valóságos, hogy ha nő a sebesség akkor fokozatosan elhomályosul a műszerfal körülöttem, szerintem ennek a valóságban sok köze nincs a kocsi sebességéhez de ez megint csak szvsz..
A kocsiknak egyébként abszolut nincs tömegérzetük, a gumik fizikáját pedig már ne is kérjük tőlük számon, ahhoz még matek is kéne...
pedig jó játék lenne, de még ígyis grid<<shift
Ja meg az üléspozíció, a belső nézetből 1 megszakadt tükröt nem lehet rendesen látni, csak kbra tudod mikor fog valaki balról belédköszönni 1 éles balosban.
Inkább az LFS új kerékfizikáját és a Sciroccot várom már nagyon

[ Szerkesztve ]

(#39) JanR válasza JanR (#34) üzenetére


JanR
addikt

Vahhahahaaaa:DDD

Nekem nagyon bejon a game! Oltari grafikaja van, billentyuzettel meg szenvedek!
Ez mar inkabb NFS, mint az undercover!

Na, szo mi szo, nekem nagyon bejovos!

(#40) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ha már mindenki így megmondja akkor én is. Lehet le se sz@rják de most olyanom van hogy megosztom a véleményem. :)
Szerintem GRID jobb mint ez, viszont így már azért egy fokkal jobb játék lett az nfs. Igaz nem lett az a tipikus nfs ami az utcai versenyre koncentrál, de jobb lett mint volt. Világot nem váltja meg és év autos játéka sem lesz, viszont így végre lehet azt mondani egy nfs-re hogy ez már játszható szint.

(#41) CUskater válasza Viktor77 (#16) üzenetére


CUskater
tag

Nem, nem gondolom hogy a sok smile nyomatékosítja a mondandóm, csak most ilyen kedvem volt. :)
Az meg elég primitív hozzászólás, hogy szerencsére a többség máshogy látja mint én!Most ez miért is szerencse?

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#42) Viktor77 válasza CUskater (#41) üzenetére


Viktor77
titán

Mert látszik, hogy nem neked van igazad. Ez egy nagyon jó játék lett, csak neked nem tetszik.

Azaz nem szar, a GRID sehova nem alázza (sőt), stb. A GRID-et 3x tettem fel, mondom nem lehet, hogy ne élvezzem, nem rossz játék ez. Aztán 3x szedtem le, mert nem fogott meg. Ettől még nem mondom, hogy a GRID szar, mert nem az. Csak nekem nem jött be.

Ha a te stílusodban írnám, akkor azt mondanám, hogy a GRID egy szar, a SHIFT porig alázza. Csak éppen hülyeséget írnék. Kinek ez jön be, kinek az. Ez így van rendjén, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#43) CUskater válasza Viktor77 (#42) üzenetére


CUskater
tag

Bocs, tehát neked nem tetszik a GRID, de attól független szerinted az egy jó játék??Ellentmondás nem gondolod?Akkor meg ha szerinted jó játék miért szedted le harmadszorra is?Nekem az utolsó 3 NFS rész totál nem jött be, szóval SZERINTEM szar lett!Most mit kell ezen rágódni annyit?

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#44) Adams007


Adams007
tag

Én is feltettem, eléggé megtetszett a játék. :) Mondjuk a billentyűzettel történő irányításhoz hozzá kell szokni. Szerintem is jobb a GRID-nél, bár ez csak szubjektív vélemény, viszont egy gondom van vele: néha lemegy az fps a pályákon, pedig nem kéne. Lehet frissítenem kéne a Catalyst-ot. :D

(#45) vlkvy válasza ez_meg_emaz (#40) üzenetére


vlkvy
csendes tag

Egy dolog jobb a Grid-ben, az a drift.. De az lényegesen jobb. Azt lehet még billentyűzettel is érezni, a kézifékes megindításokat is, a Shiftben nem lehet, ráhúzol, ellenkormány, repülsz, kész.

(#46) vlkvy válasza szab0729 (#38) üzenetére


vlkvy
csendes tag

Baleseted volt már?
Hasonló érzés, mint ahogy itt meg van valósítva a korlátnak nekimenés.
Forog veled a világ, pillanatra kiesel a ritmusból. Szerintem jó megoldás az, ami a játékban van.

(#47) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!
Játék közben kikapcsolt a gépem,mert meleg volt a videókártya.Azóta amikor elkezdődne a játékban a verseny,hiba miatt a játék leáll.Mit lehet csinálni ezzel?

A logikában semmi sem véletlen!

(#48) InVino86 válasza hoby36 (#47) üzenetére


InVino86
aktív tag

Eredeti vagy nem eredeti ? :DDD
( ha nem akkor melyik verzio ? )

(#49) JanR válasza InVino86 (#48) üzenetére


JanR
addikt

Itt termeszetesen csak eredeti jatekokrol van szo ( legalabb is remelem ).

Amugy a w**ez es a 'masolt' jatekok tiltottak, ugy hogy el se kezdjetek boncolgatni a temat.

(#50) Ateszzero válasza hoby36 (#47) üzenetére


Ateszzero
őstag

Kompatibilitási mód Win98.Nálam bevállt, mert nem csak leállt, hanem le is fagyogatott.

Tényleg jó játék lett.Szerintem Pro street szagú, de ez nem is szag hanem illat, mert az is tetszett, főleg a grafika.Viszont agybajt kapok hogy most meg a nitrót ba..ták el.Miét m lehet nitrót bekapcsolva látványos gyorsulást észlelni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.