Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iSonic


iSonic
addikt

gyönyörű ez az autó :)

(#2) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Az első vidiben a hangok most komolyak vagy csak valami vicc? :W
A narancssárgán "világító" féktárcsák majd hirtelen elalszik....az is komoly.
De realisztikus az a lényeg:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Bibby válasza v!ct0y (#2) üzenetére


Bibby
addikt

Megelőztél... ennyire ótvar hangot tudtak összehozni? Köze nincs semmi eredetihez, gyász.

Ελευθερια η θανατος

(#4) Löncsi válasza v!ct0y (#2) üzenetére


Löncsi
őstag

Mi a baj a féktárcsákkal?
Katt

:DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) Viktor77


Viktor77
titán

Pont mint az első részben, a legkisebb kormánymozdulatra elkezd csúszni az autó.

Nem szoktam ilyet írni, de ez innentől felejtős. Nincs rá jobb szó.

Nem hiszem el, hogy kipróbálták pl. a videóban látott autót, és arra jutottak, hogy így csúszkál.
És azt sem hiszem el, hogy az első rész után nem kaptak millió visszajelzést, hogy a való életben ez egyáltalán nem így működik. De még ha így is működne, akkor is inkább legyen un-realisztikus, de élvezetesebb vezetési élményt adjon.
Konkrétan szarnak mindenki fejére, így nem érdemlik meg, hogy ezt megvegyem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Jofi81


Jofi81
őstag

"Az első videón belső kameraállásból követhetjük figyelemmel az eseményeket, míg a másodikban a visszajátszást csodálhatjuk meg külső nézőpontokból."

Nem fordítva?

(#7) Vistaboy válasza Jofi81 (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igazad van, köszi, kijavítottam.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) hackeeeee válasza Bibby (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, az első shift-ben sem voltak valami egetverően jó hangok... Röcsögő csörgő csattogó valami, szal ez nem meglepő....:U

Véleményem szubjektív...

(#9) anulu válasza Viktor77 (#5) üzenetére


anulu
félisten

és még én voltam régebben leszólva, mikor felvetettem, h kb f*s a mozgásuk az autóknak... de akkor ahogy látom, nem csak én vagyok így ezzel

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Azt cseppet nem értem miért egy nyomorék vezet olyan videóban, ami arról szólna, hogy bemutassanak valamit...
Azon kívül tényleg röhejes a hang meg a kocsi mozgása is, a féktárcsák pedig egyenesen a no comment kategóriába tartoznak...
De persze yóó lesz ez, majd úgyis jól megmondják megint, hogy ez a legjobb szim (kár, hogy elfelejtik, hogy ezt nem grafikában mérik, pedig abban tényleg jó).
:U

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#11) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ahogy látom ezt is grafikával akarják eladni, mint a HP-t. Hát nekem az első videó 10 másodperce alapján felejtős a játék.. Úgy csúszkál megint, mintha kötelező lenne, a hangokról nem is beszélve.. Köszönjük EA :W

Everybody lies.

(#12) InHell


InHell
senior tag

Most jól láttam, az emberke ölében volt a kormány? :DDD
Azért vezetett olyan óvatosan mint nagyanyám, mert gondolom elég volt arra koncentrálni, hogy a térdén maradjon, és ne essen le egy kanyar után. :DDD
Grafika - szép
Hangok - nagyon gyengus
Realisztikus? - sure... :F :N
Hát akkor ezt sem vesszük meg.
Miért is gondoltam, hogy most majd valami más lesz.. :F

Ja és egyébként a teljes videót végignézni nem voltam képes.
Kár érte..

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#13) megint én


megint én
őstag

Na neeee, hogy itt is fejődéses rendszer lesz... Ott van felül, az XP-csík :W :W :W :W :W :W

(#14) hackeeeee válasza megint én (#13) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És ez miért baj?

Véleményem szubjektív...

(#15) zuchy


zuchy
őstag

Nem tudom, belső nézet az nem volt rossz. Tudom csúszkálós a fizika hát ez van, de a váltások tettszenek, ahogy rácsapja a fokozatokat a váltó és ugrik egyet a kocsi. Reméljük ezeket a kis hibákat már a véglegesben kijavítják.

PC-STYLE.hu

(#16) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem élvezetes játék lesz.

(#17) djculture


djculture
félisten

Kedves nézőink közvetítést adunk az ea holdon lévő előadóterméböl ahol a nfs shift 2025 ös verzióját tekinthetik meg.A minimum gépigény közzétételét a moon research rt támogatta.A futtatásához a következők szükségeltetnek:20 nakvada generátor vagy 2 ZPM,egy intel i60000000724 es 50000000magos 120.000 Tera-Hertz es logikai processzor amibe integrálva van egy 6D-s megjelenítésre képes megjelenitőegység.Szabad hely kell neki 1 073 741 824 Terabyte,és memória igénye minimum 500db 1terás ddr26....

(#18) capafog23


capafog23
őstag

Első videóban egy vicc a hang.

(#19) megint én válasza hackeeeee (#14) üzenetére


megint én
őstag

Miért ne lenne már baj? Cod 4 óta minden játékra ráerőszakolják.
Mi lesz??? Nem kapod meg a felnit, ha nem vagy 35-ös szintű, vagy mi a f@sz? Ez akkora marhaság, nem is értettem az előző játékokban, miért csak később van unlock egy bizonyos cuccra. Kerüljön több dollárba, és később lesz meg.
:W :W :W NAGYON ROSSZ!

(#20) anulu válasza megint én (#19) üzenetére


anulu
félisten

az a baj, h GT5-ben is megjelent ez a baromság :( meg kb mindenhol. nem értem, mi értelme. ha komolyabb helyre mész rosszabb autóval / cuccal, akkor elvernek, mint a huzat. ennyi.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) djculture válasza megint én (#19) üzenetére


djculture
félisten

Á online tartalmak és fizetős dlc-k.Összes játékuknál lassan erre megy ki amóka.

(#22) megint én


megint én
őstag

Én teljesen megértem, és jó is ez a fejlődgetés.... A WOWban, de ezért nem játszok vele. Miért kell minden gamét megerőszakolni?

(#23) zuchy válasza megint én (#22) üzenetére


zuchy
őstag

Én személy szerint szarok az XP-s hülyeségre, a vezetés legyen jó benne.

PC-STYLE.hu

(#24) Xaels


Xaels
félisten

Nekem mind2 videóról a "Privát Videó" felirat köszön vissza :((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) - = Zk = - válasza Xaels (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

náálam is! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) xavix13 válasza - = Zk = - (#25) üzenetére


xavix13
senior tag

Nálam is... :(((

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#27) Pickle Rick válasza xavix13 (#26) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Dettó. :(((

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.