Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Tirexi válasza SzlobiG (#149) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez meg mindet üti. :D

[ Szerkesztve ]

(#152) - = Zk = - válasza Tirexi (#151) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Shift 2 moci szép... (Y)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#153) Tirexi válasza - = Zk = - (#152) üzenetére


Tirexi
addikt

Ezt a képet most csináltam belőle: [link]
És ez valami egész régi BUILD.

(#154) Steve198310


Steve198310
őstag

Sziasztok

van már valami megoldás a joy támogatáshoz?

üdv

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#155) - = Zk = - válasza Tirexi (#153) üzenetére


- = Zk = -
félisten

messze még a PCars, de nagyon várom (Y) ;)

a Grid 2 oltári nagy csalódás volt számomra, szal... már csak benne bízom :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#156) Kroni1 válasza - = Zk = - (#155) üzenetére


Kroni1
veterán

egyetértek, a grid első része is jobb volt mint a 2, habár a grafika nagyon ott van benne..

PCars-ról lehet tudni valami pletykát, h mikor jöhet kb? Az Asetto Corsa se rossz szim állitólag, bár ezeknek már más a célközönsége mint az NFS-é...

(#157) Mikeee89 válasza Tirexi (#153) üzenetére


Mikeee89
senior tag

durva, mintha élő lenne :)

(#158) BlackSoft válasza SzlobiG (#142) üzenetére


BlackSoft
addikt

Igen 200%-os upscale-el szebb. De kormányt még mindig nem tud egy autós játék, és 30fps, meg 4K felbontáson nem támogatja a billentyűzetet.

Nem tudom te kinek a videóit nézted, mert nekem "fikázós" ugyan nincs a NFS-en kívül, ami megint nem fikázós, hanem videóteszt, amiben az első tapasztalatok megvoltak, és azt mondtam el.
Pont hogy igen sokan néznek, mert próbálj meg szépen videózni 2013-ban, és megnézlek 1év mulva a 20felíratkozóval milyen jól megy :U Alig kapok negatív véleményeket, ellenben a napi párszáz pozitív, építő jellegű komment-et nem győzöm olvasni, és válaszolni rá.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#159) SzlobiG válasza BlackSoft (#158) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pár videódba néztem csak bele és miről szólnak? Kb minden 2. mondatban káromkodás hallható. (amiket én néztem pl win8 ott is fikázás ment meg még vmi játék az nfs-en kívül). Hát a like/dislike arány nem ezt mutatja. :U Engem nem fogsz látni yt-n ne aggódj filmezni mert engem ez nem érdekel, ha érdekelne már ott lennék. ;)

Itt be is fejeztem az erről való eszmecserét további jó káromkodást.

[ Szerkesztve ]

(#160) BlackSoft válasza SzlobiG (#159) üzenetére


BlackSoft
addikt

Pont megnéztél egy 8.1-es videót, amiről köztudott hogy olyan anomáliákkal rendelkezik, és hardvertől függően akár teljesen nem működik, amiről a videóban szót ejtek, mert nálam pont előjött minden hiba.
Az NFS és a Win 8.1 videón kívül kb sehol nincs dislike, maximum egy van pár videónál a 200 videóból. :D
Oké, csak azt mondom, ha 1 év alatt játék videókkal összehozol 1K sub-ot magyarországon, akkor az igen szép eredmény, mert a többség 100-ig sem jut el, mert nem 5 éve kezdte el, amikor még volt szabad közönség. Meg attól még hogy nem minden videómat nézik meg 8ezren, attól még van jónéhány olyan is, persze vannak alig párszázzal rendelkezők, amik kevesebb embert érdekeltek, bár azok is pár nap alatt felmennek. OFF VÉGE

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#161) Gstyler


Gstyler
senior tag

XBOX360 karnak lehet változtatni a kiosztását?
A fék helyett mindig a nitrót nyomom :D

(#162) ForRedGlory válasza Gstyler (#161) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az gond ;]

(#163) pénégy


pénégy
csendes tag

Hol lehet kipróbálni ezt az izét?

GigabytePH67DS3B3/1155PentiumG2020/GigabyteHD48501GB /KingstonHyperXBlueDDR3/Seagate250Sata3/Seagate320Sata2/FSP350/XeroxIPS19"/

(#164) BlackSoft válasza pénégy (#163) üzenetére


BlackSoft
addikt

ITT

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#165) ttt1 válasza BlackSoft (#164) üzenetére


ttt1
őstag

Vicces hogy a deluxhoz kapsz 100 e pontot, ennyi erőből adhatnának 1 millát is meg unlockolt kocsikat full upgrade-el és összes achi akor gyakorlatilag el se kell indítanod ,mert végig van játszva :) Igaz 100 e nem sok de akkor is milyen már ez :)

(#166) pénégy válasza BlackSoft (#164) üzenetére


pénégy
csendes tag

Vicces. Nem megvenni akarom, csak kipróbálni.

GigabytePH67DS3B3/1155PentiumG2020/GigabyteHD48501GB /KingstonHyperXBlueDDR3/Seagate250Sata3/Seagate320Sata2/FSP350/XeroxIPS19"/

(#167) BlackSoft válasza pénégy (#166) üzenetére


BlackSoft
addikt

Úgy tudod kipróbálni, ahogyan más is. Megveszed :))

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#168) Tirexi válasza pénégy (#166) üzenetére


Tirexi
addikt

Sajnos rengeteg játék jön ki úgy, hogy már nincsen Demo része. Vagy megveszed vagy nem játszol vele.
Vagy marad a YouTube videó.

(#169) - = Zk = - válasza BlackSoft (#167) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ahaaa ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#170) pénégy válasza BlackSoft (#167) üzenetére


pénégy
csendes tag

Na ja. Akkor gondolom az EA nem nagyon csodálkozik, hogy a fájlcserélők tele vannak tört Rivals játékokkal... :)

GigabytePH67DS3B3/1155PentiumG2020/GigabyteHD48501GB /KingstonHyperXBlueDDR3/Seagate250Sata3/Seagate320Sata2/FSP350/XeroxIPS19"/

(#171) Gstyler válasza pénégy (#170) üzenetére


Gstyler
senior tag

Egyébként nem sűrűn van tele ...

(#172) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Mi van ???Majd döntögetem a monitort mint telón?

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#173) pénégy válasza Gstyler (#171) üzenetére


pénégy
csendes tag

Hát de. Nézz körül nyugodtan. Az még nem bűn. TorrentRover 2sec alatt talált vagy 30-at...

GigabytePH67DS3B3/1155PentiumG2020/GigabyteHD48501GB /KingstonHyperXBlueDDR3/Seagate250Sata3/Seagate320Sata2/FSP350/XeroxIPS19"/

(#174) BlackSoft válasza pénégy (#173) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ajánlom figyelmedbe, az Alapelvek III.10/10. szerint tilos a warez, jónéhány pontban kifejtve...

Ez a "Nézz körül nyugodtan." és folytatása már nagyon is ütközik a szabályzattal :U Ha idetalál egy modi, akkor nem fog neki örülni, és minimum pihenőt kaphatsz ilyen hsz.-ért...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#175) - = Zk = - válasza BlackSoft (#174) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nincs pihenő, figyelmeztetés.
és előélet függő...

én már csak tudom ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#176) BlackSoft válasza - = Zk = - (#175) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nekem ilyenből még nem volt gondom, nem warezolok ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#177) pénégy válasza BlackSoft (#174) üzenetére


pénégy
csendes tag

El vagy tévedve, barátom. Miért ne lehetne megnézni? Az nem warez. Vagy, ha beírod a gugli barátodba, hogy Rivals, és kidob egy olyan találatot is, amiben ott szerepel a 'torrent' szó, akkor már Te is warezolsz? Ne viccelj már. Ismerem az alapelveket, soha nem sértettem meg egyiket sem, bocsika... :N
A másik, hogy a PH-nak semmi köze ahhoz, mit csinálok az oldalon kívül. Ez nem a BSA...

[ Szerkesztve ]

GigabytePH67DS3B3/1155PentiumG2020/GigabyteHD48501GB /KingstonHyperXBlueDDR3/Seagate250Sata3/Seagate320Sata2/FSP350/XeroxIPS19"/

(#178) BlackSoft válasza pénégy (#177) üzenetére


BlackSoft
addikt

A 173-as hsz-eddel már sértetted az alapelveket, mert buzdítottál, és segédletet mutattál warez tartalom megtalásához :U

"soha nem sértettem meg egyiket sem" Az eddigi 5 szakmai hsz-ed során pont az előbb már egyszer megtetted :U

De engem nem érdekel, csak szóltam, hogyha itt kérdezed, hogyan próbálhatod ki az NFS-t akkor azt fogja mondani mindenki, ott -> Origin-en megteheted :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#179) pénégy válasza BlackSoft (#178) üzenetére


pénégy
csendes tag

Hát, ha Neked az itt a küldetésed, hogy ilyesmikre vadássz, akkor hajrá. Biztos vagyok benne, hogy az összes szoftver jogtiszta a gépeden, és milliókat költöttél arra, hogy egyetlen fájl se legyen kifogásolható semmilyen kütyün, amit használsz. Legyen ez nagy öröm Neked, hogy sértettem az alapelveket, elvonulok egy barlangba és hamut szórok a fejemre vezeklésül. Majd szólj, ha előjöhetek.

GigabytePH67DS3B3/1155PentiumG2020/GigabyteHD48501GB /KingstonHyperXBlueDDR3/Seagate250Sata3/Seagate320Sata2/FSP350/XeroxIPS19"/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.