Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) kengyel


kengyel
nagyúr

Ekkora hülyeséget egy autós játéknál ! Se kormány, és még az FPS is korlátozva van :W

kengyel

(#3) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nem is értem, hogy van-e egyáltalán valaki, aki kormánnyal tolna egy NFS-t?... Igaz, látam én már láttam valakit, aki kormánnyal Burnout: Paradise-ozott - persze nem tudott egyetlen Stunts evenetet sem megcsinálni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez tuti kamu :)
Utálom az összes NFS-t, de ekkora hülyék nem lehetnek :DD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Kasya válasza Mister_X (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy sokan...

Az NFS kora szamomra mar az Underground utan lealdozott...

(#7) Ipszilon


Ipszilon
csendes tag

Nem értem ezt a drámázást. Azt is mondhatnánk, hogy milyen dolog az, hogy egy autós játékban kétszázzal fék nélkül tudunk kanyrodni? Vagy hogy madárként repülünk az autó mögött? Szerintem a játékosok nagyon-nagyon kis százaléka használta a sorozat korábbi tagjait kormánnyal, egyszerűen nem illik hozzá a játék fizikája. Mondhatnánk azt is, hogy az egyetlen kapcsolódó pont a valósággal az, hogy nagyon hasonlít egy valódi autóra az a valami, amit a controllerünkkel írányítunk.

[ Szerkesztve ]

(#8) .LnB válasza Mister_X (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konkrétan az egyik ismerősöm, Fanatec CSR kormánynal játszotta végig a RUN-t. Ezt én a kormány meggyalázásának érzem, de ő megtette ;]

(#7) Ipszilon Nem lehet azt megérteni, hogy ha valaki megvett egy kormányt ami úgy általában autók irányítására szokott alkalmas lenni. Az nem tud egy autós játékkal játszani vele? Miért olyan nehéz megérteni ezt? Sose játszanék NFS-el. De ez olyan mintha CS-zned kéne egér nélkül (vagy bármelyik másik FPS) Mert mehetsz te billentyűzettel is, majd lősz Enterrel.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) copass


copass
veterán

fú ez jó nagy öngól! :W
autós játék = kormány, a billentyűzet csak muszájból van.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én itt csak pislogok :F

Egyébként kb. öt perc alatt meg lehet oldani, hogy kormánnyal lehessen irányítani, szvsz... Emlékeim szerint még A Hőn Szeretett Underground 2-ben sem volt preset kormányokra, de javítsatok ki, ha nem így van...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) Tsebacsi válasza Mister_X (#3) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Shift 1-2 + Pro Street?! :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12) Mister_X válasza Tsebacsi (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Shift még oké (ez direkt szimulátorosabbnak volt hirdetve), Pro Street határeset, de Undergroud, Most Wanted, Carbon, Undercover, Hot Pursuit, Run, MW2012? :U (még jó, hogy egy példára jut három ellenpélda)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) jacint78


jacint78
addikt

Jesszusom ez szánalmas. Nem akarja magát véglek megszüntetni az EA? :O

type your text here..

(#14) Peterson_ válasza Mister_X (#12) üzenetére


Peterson_
addikt

Én az Underground 2-t próbáltam annak idején, nem volt egy nagy élmény.
Kb ugyanúgy reagált rá, mintha a nyilakra tehénkedtem volna, fokozatosságnak nyoma sem volt.
Egyébként szánalom ez az NFS széria.
Egyedül kézikonzolon tudok elkepzelni hasonló színvonalú és tartalommal bíró gammát.
A pár perces bohóckodásra épp megfelelő, de ezen kívül a végletekig lerágott csont.
Aztán lehet, hogy nem a széria lett gagyi, csak én öregedtem meg:DDD

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#15) iMaverick válasza Mister_X (#12) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem igazán értem, hogy ha egy autós játék "szimulátorosabb", a másik meg "csak" arcade-osabb, akkor miért ne használhatná a user a kormányát? (Oké, értem én, hogy írod is, hogy majd biztos meg lehet oldani.) Vagy máshogy kérdem: miért NE szeretné használni, ha már autós játék fan?

Pl. térjünk át a repülőgépszimulátor játékok világába... A joystick támogatás ott is alap, nemde? Pedig ott is eléggé széles a paletta: mondjuk egy Falcon 4.0 az eléggé szimulátoros, de egy HAWX (szerintem) inkább arcade. Viszont ha jól tudom, mind2ben megy a joy...

Persze aztán a megjelenésig lehet korrigálják ezt a jelenséget. (Gondolok itt arra, hogy ez plusz hype-ot jelent: hisz még olyanokat is "érdekel" a dolog, akik nem igazán célcsoport. Ezért is maradok a BF4-nél. Működik az egér+bill kombó. ;] )

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#16) jacint78 válasza Peterson_ (#14) üzenetére


jacint78
addikt

Akkor valami rosszul volt konfigolva, nálam ment rendesen teszkós kormánnyal.

type your text here..

(#17) Peterson_ válasza jacint78 (#16) üzenetére


Peterson_
addikt

Nemtudom, meglehet.
Azt sem tudom már milyen kormány volt, de arra jól emlékszem, hogy kb egy fél fordulatot engedett tekerni, meg szépen recsegett-ropogott,szóval biztosan valami minőségi darab volt;]

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) .LnB válasza iMaverick (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

BF 5 ben már csak bill lesz támogatva :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) ForRedGlory válasza Lebbencs31 (#1) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van kontroller is a világon ;]

(#20) Lebbencs31: Azért azt úgy kétlem, hogy billentyűzettel jobb vagy, mint kontrollerrel lennél.

[ Szerkesztve ]

(#21) .LnB válasza ForRedGlory (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

" Rivals SEMMIFÉLE kormányt, vagy egyéb hasonló perifériát nem támogat!"

Szerintem akkor gamepad is kilőve, bár ez csak spekuláció.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) jacint78 válasza ForRedGlory (#19) üzenetére


jacint78
addikt

Nem lesz támogatva az sem. A kontroller effektíve ugyanaz, mint a kormány..

type your text here..

(#23) ForRedGlory válasza .LnB (#21) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez tuti bullshit, nehogymár még a kontroller se menjen, tuti nem így van. A kormányt még megértem hellyel-közzel, de ezt nem nyelném le. Na majd Tirexit megkérdezem, már tolja nagyban :D

(#22) jacint78: He? mi van? remélem viccnek szántad.
"A kontroller effektíve ugyanaz, mint a kormány."

[ Szerkesztve ]

(#24) wolfman


wolfman
veterán

További korlátozások:
- Konzolokon csak az út jobb, PC-n a bal oldalán lehet közlekedni!
- Ha az autóiddal fel szeretnél váltani hatodikba, azt az első patch orvosolja
- Az új AllDrive rendszer miatt nem tudtak a készítők nyárigumit programozni az autókra, így kénytelenek leszünk téli gumiszettel versenyezni sokkal rosszabb tapadás mellett.
- Játékbeli karakterünk az AllDrive rendszer miatt csak egykezes, így verseny közben vagy váltunk vagy kormányozunk, de egyszerre a kettőt nem lehet.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25) a2d2


a2d2
addikt

Basszus akkor most dobozolhatom be a joystickomat?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#26) .LnB válasza wolfman (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:C :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) Peterson_ válasza wolfman (#24) üzenetére


Peterson_
addikt

Kész,meghaltam:DDD:R:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#31) Tirexi


Tirexi
addikt

Én ma már toltam a játékot és 100%-os az Xbox360 Controller support PC-n. :K
A 30FPS korlát annyira nem zavaró, legalább nem melegszik tőle a VGA. :DDD

Mondjuk nem is értem miért akartok egy Árkád játékot kormánnyal tolni amikor még belső nézet sincsen. Ez nem szimulátor emberek ehhez nem kell kormány...

[ Szerkesztve ]

(#32) ForRedGlory válasza Tirexi (#31) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sejtettem :D De köszi a megerősítést :R

(#33) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A forráshír szerzője szerint a kormánykerekek támogatásának hiányáért ugyanaz a "forradalmi" AllDrive rendszer okolható, ami miatt a készítők elmondása szerint kénytelenek a játékot 30 FPS-re korlátozni a megfelelő működés érdekében...

Ha kevesebb, vagy több fps lenne, akkor lenne wheel support hozzá?! Istenem, szánalom ez a cég, meg a játék. Még az u2-őt is toltam kormánnyal, igaz nem egy race 07 érzés volt, de legalább élvezhető volt. Itt meg elő kell vennem a gamepadot. ;] Nem, viccet félre téve elég gáz ez. Mint az új wrc játékokban, hogy van kormány támogatás, de csak 360 fokig. :C No comment Pedig régen várok egy új wrc játékra, ami tudja az 540 fokot, meg a lancer wrc 05-öt tartalmazza.

(#31) Tirexi: Pedig ha lesz motorháztető nézet, akkor élvezhető(bb) lehet a játék. Az u2-őt is úgy toltam és nagyon jó volt. Pedig a szimulátor felé jobban húzok.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34) batai15


batai15
félisten

Dupla fail.

(#35) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Lehet csak én vagyok béna, de kormánnyal én egyik játékban sem tudtam elfogadhatóan vezetni hátsó nézetből. Tehát hiába van kormányom a nézet miatt meg sem próbálnám vele ezt a játékot, de amúgy sem érdekel igazán, ez már túl arcade.
Shift 1 mai napig fent van a gépemen és néha előveszem. Az belső nézettel, kormánnyal elég fun - főleg a Nürburgringen versenyezni :)

(#36) Tirexi válasza Sub-ZeRo (#33) üzenetére


Tirexi
addikt

Motortető nézet nincsen csak első kamera a kocsi előtt és hátsó nézet.
Amúgy a grafika bug-os, árnyékhibás az egész game. :DDD

(#35) DjDanee87:
A Shift1-2 volt az első NFS amit kormánnyal toltam én is. A többihez nem volt érdemes még elővenni sem.

[ Szerkesztve ]

(#37) Csabulator válasza Mister_X (#3) üzenetére


Csabulator
tag

NFSU borzalmas volt kormánnyal, de kipróbáltam. A Shift 1-et és Shift 2-t viszont élvezetes volt játszani kormánnyal. Nyilván nem egy iRacing szinten volt, de hülyéskedéshez tökéletes volt.
Ez a 30 FPS és kormány kizárása meg vicc. Ahogy előttem is írták, a NFS széria nálam is az NFSU-nál lett vége (Shift 1-2-t haverral játszottam leginkább).

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#38) Sub-ZeRo válasza Tirexi (#36) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezek a kamera állások pont elég az embereknek. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40) Kroni1


Kroni1
veterán

Még meg sem jelent, de már most a valaha volt legrosszabb NFS, ha ezek tényleg igazak lesznek! Ezt szégyen kiadni szerintem.. Biztos sokan megveszik majd, de szerintem már a kormánymentesség is vicces és a 30FPS meg egyenesen vállalhatatlan.

(#42) Tirexi válasza Lebbencs31 (#39) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát így: [link]

USA-ban november 19. :)

Amúgy mint kiderült a játék nem grafikai bug-os csak felvétel közben volt az. Valszeg bezavart a felvevő program. Program nélkül tökéletes habár nem ártana rá egy élsimítás. Eléggé recés. Meg kéne néznem 1440p-ben is. :)

(#40) Kroni1:
Miért baj a 30FPS limit? Simán játszható a game és nem zavaró.
Az 1db VGA 46%-on ment az előbb amikor toltam.

A játék amúgy egy Hot Pursuit és NFS World egyveleg. Olyan mint a Test Drive Unlimited. Ha belépsz a játékba akkor berak mellég igazi Player-eket akikkel lehet akár coop-ban is tolni. Szal nincsen külön multiplayer. Az egész egy nagy multi game.

[ Szerkesztve ]

(#43) Kroni1 válasza Lebbencs31 (#41) üzenetére


Kroni1
veterán

Szerintem akkor olvasd már el mégegyszer amit irtam légyszives! "HA ezek igazak lesznek."

(#45) Tirexi


Tirexi
addikt

Csináltam két képet 1440p-ben max-on:
[link] [link]

Így a VGA már elérte a 61%-os kihasználtságot. :DDD

(#46) JanR


JanR
addikt

Nem támogatja kormányokat -> Nem politizál ;]

Érdekes :U Nekem ugyan nincs kormányom, de ez olyan mint ha FPS játék nem támogatná az egeret (PC-n).

(#47) Chapel válasza Csabulator (#37) üzenetére


Chapel
addikt

Az a szomorú hogy azért a Shift 2 nem olyan régi (relatív) és minden segítség offon van, akkor jókat lehet vele tolni kormánnyal. Persze, nem szimulátor, de ezekhez képest egy fizikai szimuláció... :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#48) flakter


flakter
tag

A jövő évi NFS-ben már autók sem lesznek? :D

..FlaK..

(#49) batai15 válasza Chapel (#47) üzenetére


batai15
félisten

Ja csak a multu meghalt sajna.. Pedig az underground után kedvrnc nfs.

(#50) bali93


bali93
tag

Na az EA egész jól folytatja az NFS széria végső sárba-tiprását. :W Kb. ennyit vártam amúgy ettől a játéktól is. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.