Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lennier


Lennier
tag

- Anya! Nézhetem a TV-t?
- Persze kisfiam, csak ne kapcsold be!

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

"Nokia C7 készülék segítségével is használhatóvá válnak majd, noha egyelőre még nem tisztázott, hogy a frissítés Symbian^4 platformra való áttérést jelenti-e, vagy a Symbian^3 bővülhet új funkciókkal. Az NFC modullal kapcsolatos pletykákkal kapcsolatban a finn óriás egyelőre nem foglalt állást."

Nem mindegy, hogy a ^3-as frissíthető négyesre, vagy lejön a funkció... :U

(#3) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Egyre több funkcióval tömik tele a Symbianos mobilokat. Biztos, hogy ez a középkategória ?

valami

(#4) Ricardo válasza Quasi_modo (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Persze! Symbiannal nem lehet más :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) stevve


stevve
nagyúr

Érdekes dolog az NFC. Ha elterjed, hasznos lehet, de gyanítom, itthon ez is később lesz elérhető, mint máshol a Marsra utazás. :D

(#6) Misály válasza Quasi_modo (#3) üzenetére


Misály
addikt

Nem tudtad hogy ma már a gui animációk ( felhasználói élmény ahogy ma mondják) határozzák meg a kategóriát?

(#7) Lotusomega válasza Lennier (#1) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ez ott van :C

Hírhez: Nekünk ez a hír úgyis tök érdektelen, egy olyan országban ahol a legtöbb helyen még bankártyával sem lehet fizetni, nemhogy mobillal :W

(#8) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ricardo & Misály Bocs hogy nem jöttem rá magamtól. Én kérek elnézést...

valami

(#9) Karma válasza Quasi_modo (#3) üzenetére


Karma
félisten

Mi értelme olyan funkcióknak, ami a kutyát se érdekli?
(Tisztelet a kivételnek, aki NFC-vel dolgozik.)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10) Misály válasza Karma (#9) üzenetére


Misály
addikt

Mivel az apple-t érdeklik onnantól mindenkit érdekelni fog, a nokia meg ellesz a farvizén.

(#11) Karma válasza Misály (#10) üzenetére


Karma
félisten

Apple-től függetlenül már a 6131NFC kiadásakor is szkeptikus voltam, és most se változott. Sok sikert abban, hogy megmagyarázzák az istenadta népnek, hogy miért jó ez nekik. De ha engem meggyőznek, én részemről elhallgatok.

Quasi_modo: Ezt úgy mondod, mint ha nem lenne átmenet a kettő között.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12) Misály válasza Karma (#11) üzenetére


Misály
addikt

Én pusztán a biztonságossága miatt nem bízom benne, büdös életben nem fizetnék ilyennel. De pl egy áruház bejáratánál kidobja az aktuális akciókat, venné a házhozszállítási címet, áfás számla adatokat ilyesmiket arra még oké lenne, de pénzzel ne foglalkozzon.

(#13) Quasi_modo válasza Karma (#9) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nagy általánosságban, ha a sok funkció a kutyát sem érdekli, akkor butafont kell venni.
Mondjuk a NFC engem sem izgat, a funkciókat csak általánosságban írtam.

valami

(#14) Sofian


Sofian
őstag

Utópisztikus jövőképemben NFC-s bkv bérlet villant fel...de áhh...már el is illant...

(#15) domi007


domi007
őstag

Nah végre, akkor mindenki másolgathatja az e-Útleveleket a telefonjával, hiszen végre tömegesen elérhetőek lesznek az NFC-s telók :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#16) beccyboy válasza Sofian (#14) üzenetére


beccyboy
aktív tag

BKV-t már kb egy éve próbáltuk meggyőzni, hogy minden ellenőrnek kelljen venni 10.000-ért valami kis PDA-t, és azon pötyörészni a pótdíjakat. És akkor arra vigyáznának is, mert ugye az övék lenne. De nem tetszett az ötlet, mert hogy az mennyi pénz lenne, mert ellenőrönként legalább 150-200 ezerrel kell számolni ilyen esetben, annyi pénzük meg nincsen...
Szóval ilyenről még tényleg elég merész ábrándozni :))

Caffeine addict.

(#17) Falconmaster válasza Karma (#11) üzenetére


Falconmaster
tag

Nekem PayPass-os a bankkártyám (imádom), RFID-s a djuice csippantóm, a kolikártyám (az NFC az RFID továbbfejlesztése). Terjed lassan a technológia - persze az lenne az igazi, ha sokkal elterjedtebb lenne, de néhány éve mikor megjelent az RFID technológia, még nem számítottam rá, hogy mostanra ennyi helyen jelen lesz (Magyarországon is!) - szóval bíztató a dolog :)

by Flaki™

(#19) Lord Zero válasza debug (#18) üzenetére


Lord Zero
addikt

hol nézegettél?
ez a telefon nekem... hm, love at 1st glance : ) ám egyelőre - sajna - pusztán plátói a szenvedély..
hol/hogy lehet ma kishazánkban testi kontaktusba kerülni ővele?

nem, mindegy

(#20) Karma válasza Falconmaster (#17) üzenetére


Karma
félisten

Merre is laksz? Szívesen lemásolnám azt a PayPass kártyát :)
Az RFID cuccokkal elég jól el lehet bánni távolról is akár.

“All nothings are not equal.”

(#22) Hujikolp válasza debug (#21) üzenetére


Hujikolp
őstag

Dettó. C műszakban :D

(#23) domi007 válasza Karma (#20) üzenetére


domi007
őstag

+1 :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.