Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Splinter Cell... fingers crossed. :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Na megis van az esti program. :DD

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#3) akoska07 válasza AxBattler (#1) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az ide is jöhet. :)

Én a bill+egér kombóra leszek kiváncsi lesz-e róla szó.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Köszi a linkeket, remélem lesz valami érdekes! :)

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Halo-ból remélem lesz valami álszaggató ingame trailer. :Y

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) GuineaPigMan válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


GuineaPigMan
tag

"Sajnos a Gears 5 és a Halo Infinite nem lesz jelen..."
Sajna, szerintem E3-on fogjuk csak legközelebb látni :(

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#7) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na én is beállítottam a streamet. Úgy döntöttem, hogy ezúttal kipróbálom a Mixert. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PUBG a Game Pass-ben november 12-től.

Live-Die-Respawn

(#9) Carlos Padre válasza oriic (#8) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10) Def26 válasza oriic (#8) üzenetére


Def26
félisten

dehát pár napja ingyenes lett nem? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) oriic válasza Def26 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a hétvégén játszható ingyen.

Live-Die-Respawn

(#12) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nos azt el kell ismerni, hogy magát az előadást nagyon hangulatosra meg tudják csinálni! :)

Látom nagyon nyomják a Gamepasst, ami szerintem tiszta jó, főleg hogy most ilyen olcsó. És raknak is bele jó címeket szerintem. Remélem tényleg jobban ki fogják bővíteni PC-n is, mert azon eddig nem sok dolog játszható vele.

És végre itt az egér-billentyűzet támogatás! Kezdetnek nem rossz, de azért elvártam volna pár Microsoftos címet is köztük, mint pl. a Sea of Thieves, Halo vagy Age of Empires Xboxra(valljuk be erre sokan vártak). Sőt, amúgy én abban reménykedtem igazából, hogy a Pubg-val fogják demózni és hypeolni(párhuzamosan PC crossplay-el bejelentve, ahol mondjuk limitálva van az FPS), úgyhogy meg is lepődtem, hogy az nem volt ott említve.

Az új stúdiókhoz annyit, hogy megint 2 új indie stúdió, ami ki tudja milyen kaliberű játékokat fog szállítani, de ha a State od Decay 2-ből indulok ki, akkor nem fűzök hozzá világmegváltó reményeket.

A mixerről: hát szerintem a twitchhez képest buta. Nagyon minimalista felület, nincs pl. mozi mód, a chat pedig katasztrófa. Én biztos kivenném ezeket a bazinagy emojikat belőle, folyton csak azt látom hogy GG, HYPE, csillag...tele van spammelve az egész és az ég világon semmit nem tudsz meg belőle. :((( Én biztos maradok a twitchen vagy a youtuben legközelebb.

Összességében megint az a baj, hogy az előadás pazar, de megint nem látok új Microsoftos komoly játékokat.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) Neoteric válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


Neoteric
addikt

Mit kell pontosan érteni az egér-billentyűzet támogatás alatt? (Nem néztem az előadást.)

PSN: ne0teric_sAN

(#14) Hopkins95 válasza Neoteric (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát nagyjából ugyanazt, mint Playstation 4-en. A fejlesztő dönti el, hogy implementálja -e a játékba ezt az opciót. Bármilyen egér és billentyűzettel működik majd elvileg - kivéve talán, aminek speciális firmwareje van, mint az én Fnatic Rush Prom, legalábbis PS4-en nekem nem ment - azonban a Razer a hivatalos partner és tőlük is lehet venni.

Itt egy lista, mely játékok fogják támogatni: Xbox One Keyboard and Mouse Support Coming to Fortnite and More

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) oriic válasza Hopkins95 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+ jövő héten újabb bejelentések várhatóak.

Live-Die-Respawn

(#16) akoska07 válasza oriic (#15) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az jó lesz,mert a lista eddig elég karcsú.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17) AxBattler válasza oriic (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Aszittem' a hétvégén lemegy... akkor meddig reménykedjek? :( :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#18) oriic válasza AxBattler (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudni egyelőre. November 14-től lesz elérhető a játékokba az egér-billentyű, gondolom aznap bejelentik az új címeket is.

Live-Die-Respawn

(#19) AxBattler válasza oriic (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Igazából teszek a támogatásra! Azért játszanék konzolon, hogy ne megint az íróasztalnál kelljen görnyednem... az új címek érdekelnek elsősorban, lásd (#1).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fú mennyi új exkluzív cím! Még jó, hogy nem tudtok választani közülük. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.