Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

névjavaslat: Facebook - kényszertörlés alatt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hány év lesz mire nem halljuk senkitől többet azt hogy Facebook

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Somatom


Somatom
veterán

Fülig Jimmy állandóan visszatérő gondolata jut eszembe:

"Kavarja ez, vagy nem kavarja?" Megint nagyon valószínűen hangzik, amit mond, tehát biztos, hogy hazudik. De mit akar most itt vele kavarni?" :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) bambano válasza Somatom (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Nekem meg Hofi jutott az eszembe: " ha nem megy a kupleráj, nem a bútort kell lecserélni" :)

egyébként kavarja, amíg a facebookot folyton perlik meg bíróságra idézik, addig van valamennyi értelme nevet változtatni. a szervezeti változtatásnak is lehet értelme, hogy ne egy monopol cég legyen a facebook meg a többi.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) #68216320


#68216320
törölt tag

Hívhatja ahogy akarja :DD

(#6) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Lesz baj... Szerintem az emberek jó részének az agyába " bele " égett már a Fészbuk név :)

(#7) aujjobba válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


aujjobba
addikt

Mire kikopik a Moszkva ter, meg az Arpad hid metromegallo.

(#8) #16939776


#16939776
törölt tag

Internet, hOme, Your Life, Life Marketplace, BigBrotherXL, Reality2.0, Facebook2.0.

Tessék szavazni! :C

[ Szerkesztve ]

(#9) Forchalad válasza aujjobba (#7) üzenetére


Forchalad
tag

A II. kerületben élek születésem óta (33 év) soha nem fogom másként hívni mint Moszkva tér. Az Árpád hid M-et meg tényleg másként hívják már? :DDD - Szóvel igen, sanszos hogy sokaknak marad a Facebook név.

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#10) Dißnäëß válasza bambano (#1) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Kiszervezik a meglévő baxogatásokat külön cégbe, ahol majd elmaszatolgatnak rajta, a brand is megkopott már ezek hatására, úgyhogy az új, további üzletágakat - és meglévőket - szimplán megkímélik a stressztől.

Ettől függetlenül támogatnám én is, ha az ilyenek alatt is kitörne egy vulkán. Nem kell a világnak a hülyeség, nem kell a mai totál életképtelen fiataloknak a Ready Player One ..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#11) Somatom válasza Forchalad (#9) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Még a Google Térkép is tudja, hogy hol van a Moszkva tér. :)
Lenin nagyapja sem született meg, amikor a várost már Moszkvának hívták, úgyhogy nehéz lenne kommunizmussal vádolni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) Piszmaty76 válasza aujjobba (#7) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Ferihegy... :)

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#13) Drótszamár válasza Piszmaty76 (#12) üzenetére


Drótszamár
őstag

Az könnyebb, mert Lisztferihegy. ;]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#14) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ahogy ezek a vállalati PR bullshitek mennek, lesz vagy "Face" vagy "Book" majd a cég neve, hozzá meg majd adnak egy 240 oldalas esszét ami megmagyarázza, ez mennyire revolucionális, fiatalos, meg inspiráló. :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#15) fatal` válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


fatal`
titán

Nem hinném, hogy a "termék" nevét is megváltoztatják, csak a cégét. A Google keresőt sem hívják Alphabet Searchnek.

(#16) Fred23 válasza bambano (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ekkora szerencsénk nem lesz.

(#17) enginev3.0 válasza fatal` (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor félreértettem :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Lágymányosi híd, nálam ez is marad

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#19) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Botrányok ide vagy oda, de a Facebook weboldal már túlságosan a köztudat része, ezért egy névváltoztatásos rebranding hülyeség volna tőlük. Ellenben az, hogy e téren követik a Google-t, és egy (névben) független esernyőszervezetet hoznak létre, az egy okos lépés. Még ha a kényszer szülte is.

#3 Somatom El kéne már kezdenem Rejtőt olvasni...

#11 Somatom De az ugye megvan, hogy eredetileg is Széll Kálmán tér volt a hely neve, csak a kommunisták keresztelték át 1951-ben Moszkvára?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#20) #92253184


#92253184
törölt tag

Alphabet, ki tudja mi az? Nem? Na ennyit erről a névváltoztatósdiról… :DDD

(#21) Somatom válasza Necroman_Mk2 (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, megvan, de ebből nem következik, hogy feltétlenül vissza is kell nevezni. Pl. rakpartok. Pesti ember szájából én még nem hallottam azt, hogy Slachta Margit, vagy Salkaházi Sára rakpart. Símán meghagyhatták volna a kommunista nevüket: budai, meg pesti rakpart.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22) Dißnäëß válasza Somatom (#21) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Jaaaa, meg Angelo Rotta meg a többi, atttyaég, azt se tudom kik voltak mi fán termettek, persze a wiki segített, de őszintén.... budai, pesti, alsó, felső. Pont. :U

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#23) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Zuckerberg és tsai. magánnyomozó iroda

(#24) buherton válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


buherton
őstag

Ha jól értem, akkor a Facebook mint termék továbbra is ezen a néven fog futni. A mögöttes cég fog átkerülni egy másikba, aminek nyilván más lesz a neve.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#25) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ugyanez a hír szennyoldalakon: Zuckerberg átalakítja és átnevezi a Facebookot, hogy még könnyebben tudjon manipulálni.
Félelmetes ez az Origo.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) CrAzY88 válasza Dilikutya (#25) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Nem vagyok egyik politikai tábornak sem a hű követője (sajnos egyiktől sem tudok elájulni, maximum lesápadni, na de azt viszont bármelyiktől), de ez nagyon verjükráabalhétmásikoldalra fogalmazás, sajnos ez a magyar politikai élet egyik ismérve...
És ezt sikerült berántani egy informatikai cikk alá... Ehhez csak gratulálni tudok... :W

A Témához:

Nem rajongok semmilyen túlságosan digitalizált élet megalkotásáért sem, tényszerű hogy eléggé elferdíti az értékrendet a mindenkori társadalom számára.
Viszont úgy gondolom hogy ezt az embereknek kéne tudniuk kezelni, csak sajnos ugye sok esetben nem tudják kezelni, főleg a fiatalok nem. Erre meg jön egy új név ehhez a sz*rhoz. Nagyon boldog vagyok...

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#27) Braddock


Braddock
őstag

"The Facebook" :D

(#28) Somatom válasza Braddock (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Déjà vu. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ők lesznek az Alphanumeric

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#30) rushty válasza #16939776 (#8) üzenetére


rushty
senior tag

rip "faszbuk"

Revolut meghívó pü-ben

(#31) rushty válasza -=MrLF=- (#18) üzenetére


rushty
senior tag

a lágymányosi Rákóczi

északon van egy csáknorrisz híd :Y

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#32) Dilikutya válasza CrAzY88 (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

És azt az oldalt talán többen olvassák, mint a Prohardvert. Gondolom, az M1-en is adásban lement így. És ezt a hírt így lehozza egy nyilvánvalóan közpénzből fenntartott oldal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) rushty válasza Dilikutya (#32) üzenetére


rushty
senior tag

Ráadásul színvonal alatti, mert az könnyebben érthető széles réteg számára.

Revolut meghívó pü-ben

(#34) Necroman_Mk2 válasza Dilikutya (#25) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Láthatóan még mindig nem tudták megemészteni, hogy a szélsőséges megnyílvánulásaik miatt letiltották őket. Sőt, a kedvenc amerikai elnökük permanens bant kapott, ami egy szervilista szemében égbekiáltó bűn!

#32 Dilikutya Szerintem az olvasók legalább a fele ellenzéki, de csak azért pillantanak rájuk, hogy megnézzék miket ítak ezek a bunkók megint. Az "új" Index legalább kulturáltan ír erről.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#35) Dißnäëß válasza rushty (#33) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Azt akartad mondani ezzel, hogy a széles réteg buta, mint a főd ? :U

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#36) rushty válasza Dißnäëß (#35) üzenetére


rushty
senior tag

Akikre gondolok azok nem internetezni, de mégis ilyen a Rogán felé kommunikációs gépezet. Faék ecceruseg.

Revolut meghívó pü-ben

(#37) Dißnäëß válasza rushty (#36) üzenetére


Dißnäëß
veterán

:K

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#38) maczika válasza Dilikutya (#25) üzenetére


maczika
csendes tag

A választásokba való folyamatos beavatkozás, a fősodrat irányított narratívájába nem illeszkedő információk/hangok elnémítása, a 24/7 nyomonkövetés, mindennemű adatforgalom gyűjtése/rögzítése végülis nem manipuláció, és egyáltalán nem is alkalmas arra.

(#39) Dilikutya válasza maczika (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy névváltozástól nem fognak több dolgot elkövetni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) Ermac


Ermac
tag

Teljesen mind1 mire nevezi át magát, ugyanaz a platform marad ugyanazokkal a problémákkal ez nem fog változni sajna.

We are Many You are but One

(#41) rushty


rushty
senior tag

Meta?

Revolut meghívó pü-ben

(#42) maczika válasza Ermac (#40) üzenetére


maczika
csendes tag

Nincs garancia arra, hogy a már meglévőket nem gyarapítják továbbiakkal.

(#43) simauser


simauser
tag

Lehetne az új neve Circle, és akkor teljessé válna a kör.

(bocsánat, kivezetem magam)

Are you threatening me, Master Jedi?

(#44) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Bár csak az új funkciók közé tartozna az "autocorrect" is...
Tapasztalataim szerint nagyon sok ember nem tud se írni se olvasni Facebookon.. :DDD
A lényeg, hogy meg van a 8 általánosuk (4 első és 4 második). :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.