Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) EczkE


EczkE
addikt

Megéheztem, rendelek egy pizzát.

Asszem mindenféleképpen!

(#52) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Kommentekről jutott eszembe, hogy az vajon miért nem terjedt el, hogy az utcai árusoknak is adjunk borravalót, amikor látjuk, hogy nem a seggéből előrántott kezével bassza össze a gyrosunkat a szószokat a pita és a papír közé öntve :U .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#53) bullseye válasza Cthulhu Dawn (#52) üzenetére


bullseye
addikt

Én szoktam. Sőt, a helyi közértben is, ami éppen a kerekítésig akad. Mondjuk meg is hálálják, mert már volt hogy szóltak mit érdemes venni. Vagy éppen mit nem ajánlanak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#54) D1Rect válasza bullseye (#50) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, mert ha becsukja a lift ajtót elhívhatják, neked a lakás nem megy sehova.

[ Szerkesztve ]

(#55) bullseye válasza D1Rect (#54) üzenetére


bullseye
addikt

Bezony, úgy 40-50 másodpercet veszít, ha gyalog kell lemennie. De már feljönnie sem kéne, mert az is idő, és mire kiér, a sok piros lámpa... Micsoda szemétség tőlem, hogy egyáltalán rendelek!

Tényleg, elvihetik a liftet, bár mint már említettem, szinte soha nem történik meg. De igazad van, természetesen. Annyiszor leírtad, hogy "de időt veszt", hogy megértettem végre. És legközelebb, ha ilyen futár jön, megmondom neki, hogy szerintem bunkó, de te egyetértesz vele, és támogatod. :W

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#56) D1Rect válasza bullseye (#55) üzenetére


D1Rect
félisten

4 lépés.

(#57) Cthulhu Dawn válasza D1Rect (#56) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Én azért lemérném inkább, lehet csak 3, ha nagyokat lép.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#58) bullseye válasza D1Rect (#56) üzenetére


bullseye
addikt

Mint már írtam, megteszem a 4 lépést, udvarias maradok, még a borravalót sem tartom vissza DE szerintem bunkó dolog tőlük. Arról próbálsz meggyőzni, 20 hozzászóláson keresztül, hogy nekem lelki kötelességem lenne ezt boldogan megtenni embertársamért, miközben ő, mint a szolgáltató tojhat a fejemre a pénzemért meg extráért. Te is futár vagy, vagy ennyire unatkozol, hogy nem bírod megtenni azt az 1 lépést, hogy nem bizonygatod, hogy én vagyok a szemét, amiért ez zavar?

És bocs a topikrombolásért mindenki, verten elkullogok

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#59) D1Rect válasza bullseye (#58) üzenetére


D1Rect
félisten

Sose legyen nagyobb gondod!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.