Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) #50192640 válasza somogyib (#1) üzenetére


#50192640
törölt tag

mint mindenben, itt is vannak árnyalatok.

1. eset: előzöl teszemfel kamiont. jön mögötted a büdös bunkó audis/bmw-s/mercis egymillióval és már 200 méterről villog meg MEGÉRKEZIK mögéd, hisz övé a ROAD PRESENCE, és 130-nál is 1 méterre a seggedben jön, jelezve, hogy engedd már el, te kis féreg, hát mit gondolsz te, neked itt nincs jogod lenni, ez a belső sáv, az ő helye, ő az alfa, az ezüsthátú kangorilla, te meg csak egy kis senki vagy, takaroggy

2. eset: mész az autópályán, péntek van, nagy a forgalom, képességtelen, ügyetlen valaki a külsőben 80-nal kolbászol, te haladnál 130-140 között, ami még szerintem is belefér, DE! akkor jön a 110-zel haladó, aki valamikor meg kell előzze a 80-as tempóra képes élőlényt, és hát ilyenkor van az, hogy nagy fék, egymásra csúszik a sor. nyilván ilyenkor nem életszerű/lehetséges úgy lassítani, hogy meglegyen mindenkinek a követési távolság. de akkor is ilyesmi helyzet áll elő, ha pl vársz az előzési lehetőségre, nem maradhatsz le túlságosan, mert akkor sose fogsz előzni tudni.

melyik helyzetről írtam szerinted? és melyik drájvert gyűlölöm?

általánosságban:
és persze nem csak ezekkel van a gond, hanem a mindenhol 70-nel menőkkel is, akik városon kívül gyűjtik a sort, városban meg letolnak. a lámpánál elindulásnál a bottal bajmolódókat, akik miatt 3-mal kevesebb autó jut át. az indexet nem ismerőkkel. a kanyarodósávba/ból MÉGÉPPEN besorolókkal (minap megyek a budai alsó rockpartra, a lágymányosi lábánál, ahol épül a lakópark vagy mi. ugye ott két sáv ment a rakpart felé, de most a külső jobbra kanyarodó lett. hagyomány, hogy a hídra felkanyarodó sáv telítettebb, mint a rakpart felé menő ÉSHÁT mindig van sajnos pár olyan autós aki hát nem vette észre vagy nem tudom, hogy ahol ő van, az egyenesen de amúgy tökre bocsi, de rá kell mennie a hídra.
na szóval van ott lámpa is, állok a sorban, mint f@sz a lakodalomban, aztán látom, hogy az én sorom, az egyenesen halaó valahogy nem mozdul, de a külső sáv, ami most csak jobbra mehet, be a lakóparki építkezésre, valahogy fénysebességgel halad - hát észreveszem, hogy bzmg KETTŐ autós kolléga is SAJNOSPONT a kanyarodó sáv legvégénél jött rá, hogy nemleszjóbammeg, be kell sorolnia, és ott áll, de még nem is indexel, csak félig lóg befelé a sávba. ezeknek van helye egy normális közlekedési kultúrában?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.