Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nemma válasza Dr.Anonymus (#49) üzenetére


nemma
addikt

Ne viccelj, tök jó, hogy írtál, most már kétszer is meggondolom, hogy mit írok le ide:)

Nem egy súlycsoport a K800i és az N95. Talán ezt nem is mondtam. Úgy emlékszem, hogy multimédiában hasonlítottam össze őket, amibe nálam nem tartozik bele se a GPS, sem a Wifi. Mondjuk az N95 multimédia menüje természetesen veri a SE-ét.

Hát pedig ez a kopás elég vészesnek tűnt. Nekem is volt K750i-m. Arra lehetett vigyázni, nem is kopott sehol még egy évesen sem(a Quickshare feliratot kivéve). Persze lehet, hogy nekem kopásmentes limited edition volt Tehát tulajként mondom. Kopott. :K

A fotózással kapcsolatos tanácsaidat köszönöm, kipróbálom!

Valamint kipróbáltam, amit mondtál. Pontosabban az üzenetítási technikádat és nem hittem volna, de bejött!

Ha van még valami, írj csak, legalább jár az agyam! :)

Juvi: Egyetérték. Ha nem lett volna előtte két Sony Ericssonom, most biztosan isteníteném az U600-at. Kivéve a zenelejátszót, az akkor is szar:)

Amit pedig írtál, az nem női szempont. Legalábbis engem is a külseje fogott meg, imádtam kézbevenni és telefonálni rajta. Bár elég gyorsan lemerült, az asszony meg sokat beszélt. A kettő együtt pedig valahogy nem működött :Y

[ Szerkesztve ]

(#52) Vandit. válasza ToRR3nt3 (#27) üzenetére


Vandit.
addikt

Szoftfriss-től nem ugrik a gari. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#53) Dr.Anonymus válasza nemma (#51) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

köszi a választ, azt hiszem egyetértünk mindenben, erre meg
"Nekem is volt K750i-m. Arra lehetett vigyázni, nem is kopott sehol még egy évesen sem(a Quickshare feliratot kivéve)."
csak annyit írok, hogy mivel a gyártók változtatják a hardver verziót, így lehet hogy Te nem abból kaptál amiből én meg a barátom (mind2nek kopott :( )

Továbbiakban is várom a cikkeidet a logouton!!!
minden jót!

(#54) nemma válasza Dr.Anonymus (#53) üzenetére


nemma
addikt

Én tavaly (2006) végén vettem a Pannonnál a K750i-met. Mondjuk szoftveres gondok voltak vele az elején, de tényleg nem kopott, csak az említett résznél nagyon kis mértékben.

Köszönöm a buzdítást, szeretnék is írni még. Remélhetőleg a következő kevésbé lesz lehúzós ;)

(#55) ToRR3nt3 válasza Juvi (#50) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Nem lett kikiáltva nőt telefonnak, 1 valaki állítja h női. Ne is kiáltsuk már ki annak, mert egyből kínosan érezném magam, h női telefonnal rohangálok...

A kisrózsaszín u600 az 1értelműen női nade a kékes-szürke....

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#56) ToRR3nt3 válasza Vandit. (#52) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Köszi. Mostmár úgyis mind1 lenne mert frissítettem és megérte.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#57) l@czko


l@czko
tag

Ahhoz képest, hogy - szerinted - a Nokia telefonokat gyárt, havernak 1 év alatt 6 db telefonja volt.4 db 6280 és 2 db E65.
Annyit elárulok,hogy nem önszántából cserélgette ilyen gyakran, azokat az általad telefonnak nevezett izéket.De a szervíz sem cserélgette szívesen, az is biztos, de kénytelen volt.

Egy rossz szoftver miatt nem kellene lehúzni semmlyen terméket, mert ennyi erővel könyveket írhatnál szinte az összes telefongyártó termékeiről.
Az, hogy Te éppen ezzel találkoztál ( U600 ), inkább örülj neki.Annak örülj, hogy csak ezzel. :)

Anno azért nem vettem pld. Nokia 6280-at, mert a tré mobilnál, egy A4-es lapon elémtoltak - a szuper Nokia szoftver előforduló hibáiról - egy listát, - ami nem egy-, vagy két pontból állt - hogy ha ezeket a feltételeket elfogadom, akkor vegyem csak meg.
Nem vettem meg.

Ja és nem vagyok semmilyen telefon fun.Nem hiszek a legendákban ( Nokia a legmegbízhatóbb, stb.... ) és nem vagyok mániás sem.A fentebb leírtak csak tények.
Erről ennyit. :) Kellemes napot! :R

(#58) bendzso


bendzso
senior tag

Nekem alap, hogy a zene működjön háttérben is, enélkül nem MULTImédiás a telo. Nekem w850-em van, használtan vettem pár hete, tökéletes meg minden egyedül a csúszka kicsit lötyög.

Szerintem is szép az U600, nekem bejön külsőre, de a szoftvert használom nap mint nap, nem pedig a külsőt... :DDD illetve nekem tetszik ez a javatérkép és javaszótár, szal nem tudnátok róla valami infót írni?pl honnan szerezzem be, meg csak telepíteni kell, vagy más is van-e?köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#59) nemma válasza l@czko (#57) üzenetére


nemma
addikt

Bocsika, én nem a két évvel ezelőtti hibás 6280 szériáról beszélek. Annak a szoftvere is rossz volt és a slide is lötyögött. Bár megjegyezném, hogy csak rosszul volt megírva a sw.
Itt nem erről van szó. Természetesen bizonyos helyeken el is van rontva(pl zenelejátszó), viszont a többsége alapból rossz. Használhatatlan. Nem azért, mert szériahibás. Egyszerűen nem tudtak rendes kezelőfelületet csinálni és korrekt szoftvert írni.

Egy rossz szoftver miatt? Az összesnek ilyen használhatatlan(legalábbis a függetleneknek biztos). Mégis mi más miatt lehetne negatív kritikám egy termék miatt? Mert nem tetszik a külseje? :U

Az első komolyabb készülékem egy K750i volt. Utána K790i. Most pedig a cikkben is említett Nokia. A SE-ket kellett vinni sw-t frissíteni, mert korai volt mindkettőnek. Utána hibátlanul működtek és nem voltak olyan problémák, amilyenek a Samsungnál.

A legendákban én sem hiszek. A tapasztalataimnak annál inkább!

És ne legyél fun, legyél inkább fan! ;)

(#60) nemma válasza bendzso (#58) üzenetére


nemma
addikt

Elvileg itt is fut a háttérben.
Csak nem úgy, ahogy azt én elképzelném. Nincs multitask :(

Amint már írtam, engem is a külső fogott meg. Sajnos. Legközelebb viszont alaposabban körülnézek.

Te pedig nézz körül ezen az oldalon, mindent megtalálsz, amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#61) bendzso válasza nemma (#60) üzenetére


bendzso
senior tag

huhh! nagyon sok cucc, szal köszi! :R

(#62) BUBU86


BUBU86
újonc

Hat pedik az hogy a zenelejatszoja nem fut a haterben az hazugsag nekem sem ment eloszor az igaz de ha beirod ezt mikor a kezdo kepernyon van *2767*3855 es egy kettos kereszt vagy mi az ..ekkor viszaallit mindent a gyari beallitasokra utanna pedi csak elinditod valamelyi zenet es kilepel belole a hivas vege gombal es enyi,Ez utan mart az uzeneteidet is le fogod tudni vedeni vayg amit akarsz a jelszava 00000000 ez 8 nulla..

(#63) nemma válasza BUBU86 (#62) üzenetére


nemma
addikt

Szia
Bocs, kicsit későn reagálok:)
Szerintem az a hazugság, hogy fut. Inkább azt mondanám rá, hogy futogat. De még azt sem.
Itt arra gondolok, hogy üzenetírásbál belassul, képet nézni nem lehet, más javáról pedig ne is beszéljünk :(
Milyen rég volt már nekem ilyen telefonom, de jó! :)

[ Szerkesztve ]

(#64) kokany82


kokany82
újonc

Én tudnék mesélni arról, hogy mennyire nem érdemes U600-at venni, pedig már volt pár telefonom, de ennyi probléma egyikkel sem.
Megkaptam ezt a csodát karácsonyra, örültem, mert szép is mp3,jó fényképező, stb.
Januárig tarott is a nagy öröm, amikor jött az első szoftverhiba, minden hívásnál nullázta az órát és a dátumot(ekkor nem volt egy hónapos)na nembaj, vissza a t-mobilhoz,garancia ,stb, kész is lett.Május közepéig működött is rendesen, aztán egyszer csak az érintőgombok és a flippen lévő gombok nem működtek.Megint T-mobil, gari,stb.Működött megint novemberig aztán zenehallgatás közben egyszeregyszer lefagyott, pár alkalom után bevittem megint és Ők újra csináltak egy szoftverfrissítést, persze még gariba.Ez megint tartott kb 4-5 hónapig, aztán újra lefagyogatott, de már olyan szinten, hogy volt mikor csak töltővel tudtam újra bekapcsolni nagy nehézségek árán.Persze, újra bevittem, hogy már megint sz.r, ők újra elküldték szervízbe, azán jött is az értesítés, hogy mehetek a telóért.Bementem és közölték, hogy a belső panelt mechanikai hatásnak tettem ki és így nem érvényes a garancia rá, ezért nem csinálták meg.(Hozzátenném, hogy a szervíz plomba sértetlen vlt mikor bevittem, szóval nem volt szétszedve és persze leejtve sem,stbVigyáztam rá, nem vagyok kisgyerek, hogy dobáljam)
Egy kedves ismerősöm "megsúgta" hogy mivel sok probléma volt a telefonommal, bizony a T-mobil ráfogta, hogy én piszkáltam bele, innentől kezdve nekik nem kell fizetgetni ennek a Sz.r telefonnak a javítási költségeit.Na most, hiába is bizonygatod nekik, hogy te nem nyúltál hozzá.
Na mindegy, hazavittem és akkor már úgy voltam vel, hogy mindegy, szétszedjük és megnézzük a (mellé kapott fényképen jelzett alkatrésztörést)
Mondanom se kell, hogy nem az a panel volt lefényképezve, mégcsak nem is samsung.Szóval mellédobtak egy rossz teefon fényképét és ezzel el is intézték.
Azóta már netről leszedett új U600 szoftverrel is újratelepítettem, de valószínűleg valami alkatrészbaja van, mert végülis működik, csak túlhosszúra tervezett beszélgetéseket nem lehet vele folytatni, mivel ha gondol gyet akkor megszakad a vonal és persze a lefagyás is beugrik néha, álltalában a legrosszabbkor.

Én nem akarok senkit lebeszélni erről a telefonról, bár semmi jót nem tudok felhozni mellette,a menü ócska a zenelejátszóról és a többi funkciójáról nem is beszélve.

Valójában jobban jártam volna ha egy pár kesztyűt és egy tábla csokit kapok e helyett a szörnyűség helyett. :)

(#65) halfgod


halfgod
tag

Sziasztok!
U600at lehet valamilyen szf-el függetleníteni vagy csak a mechanikai plasztikázással?:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.