Hirdetés

2019. szeptember 20., péntek

Gyorskeresés

(#1) NightGT

NightGT
(aktív tag)

Kezdem megérteni a ROG cuccokhoz való fórumos hozzáállást...

Speed is the only truly modern sensation

(#2) Fred23

Fred23
(veterán)

Ha lesz Media Marktban fogdosható példány, tuti le fogok csapni rá, Star Citizenhez jól jöhetne egy joyos egér!

(#3) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Igazából csak 1 baj van vele: hogy nem egy Logitech Anywehere házba pakolt Logitech GPro. :D Mondjuk elég sok egérnek épp ez a baja, kb. mindnek.

[ Szerkesztve ]

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#4) Predatorr

Predatorr
(tag)

Én úgy látom, hogy nem csak ram.
A joyt nézve remélhetőleg eldobható áron adják majd. Szimulátorhoz úgyis joystickot használ az ember, az tartósabb, mint egy ilyen pöcök.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#5) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Nem mondom, hogy nem vagyok elcsábítható, de ez valahogy nem hoz lázba a Logitech G502-őm mellett.

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#6) Prof

Prof
(addikt)

Maradok a kis LogitechMX518-amnal ami nem is tudom de valoszinu lassan tinedzser korba lep.

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#7) kromatika

kromatika
(veterán)

Bizony hogy "Nem lett rossz" .Tetszik.

Korg DS DAC 100M eladó

(#8) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Hol tart a technika, már csakrával is lehet kurzort kergetni... :DDD

Sic Parvis Magna

(#9) persil

persil
(addikt)

Mi a tokomre jo ez a cucc az oldalan?
Nem trollkodas, nem lattam meg ilyen egeret. Szimulatorokat emlitettetek, ott mire lehet hasznalni?

The only good human.. is a dead human!

(#10) forgonati válasza Fred23 (#2) üzenetére

forgonati
(őstag)

Már ha megjelenik valaha, és nem indítanak pert ellenük.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#11) 5150

5150
(aktív tag)

Vödröt kérnék. Meg a következőt.

https://youtu.be/G8cnEBMeO7A?t=26

(#12) Amerigo57

Amerigo57
(aktív tag)

Palm egérfogáshoz , tökéletes méret (133 x 77 x 43 mm).

Tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#13) Dr. Akula válasza Amerigo57 (#12) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Ezt a palm gripet sosem értettem mi benne a jó, ha rátenyerelek az egérre, mivel mozgatom fel-le? Finger gripnél ugye adott hogy az ujjakat lehet kinyújtani-behúzni, de itt a tenyér az egéren, az alkar nem teleszkópos, marad a lebegő könyök, ami meg baromira fárasztó. Ugyanakkor egy szavazás szerint az emberek kb. 50%-a ezt használja. Mi benne mégis a jó? Olvastam véleményt hogy könnyebb vele a gyors hátraforgás, de oldalra amúgy is "ablaktörlőzik" az ember, azt lehet lepakolt könyökkel is. Finom célzásra meg... Tollal is könnyebb írni ha ujjal fogod, mint marokra. Aki használja, az hogy tud túllendülni ezen? Nem fáj fél óra után a karja?

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.