Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Van szükségünk egy új NFS-re?

(#2) csab991


csab991
senior tag

Amióta a Forza sorozat elérhető PC-re számomra teljesen irreleváns a NFS széria.

(#3) Gyula84


Gyula84
veterán

azt hittem abbahagyták vagy 5éve már a sorozatot :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#4) pszihopata85 válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


pszihopata85
tag

Korábbi részek Remake-je kellene nagyon. NFS 3, 4, Porche, stb..
Arra volna igény.

"Annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom. Nem? De! NÉÉÉGY!!" Laár András

(#5) osszaki válasza pszihopata85 (#4) üzenetére


osszaki
tag

Ohh igen ... 3-al és a Porsche-val rengeteget játszottam. És egy remake-et én is szívesen fogadnék főleg az utóbbiból. És kérjük vissza Rom Di Prisco-t, és csinálja ő a zenéket, mert örökzöld muzsikákat sikerült alkotnia.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#7) Kiki18 válasza pszihopata85 (#4) üzenetére


Kiki18
őstag

Egyetértek.
A mostwanted-ig bezárólag csinálhatnának mindent újra. Vennék mint a cukrot!

(#8) Juhaszatti válasza Kiki18 (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem pont az utána lévő Carbonból kéne új. :)

(#9) GodGamer5 válasza csab991 (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Mondjuk egy EA gigacég tudna Forza szintet, ha végre nem csak a minimális erő/pénz befektetésen és a vásárlók lehúzásán gondolkozna.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Miért hasonlítunk egy arcade játékot egy fél szimulátorral? Kevés az átfedés a faltól falig megyek nem kell fékezni NFS és egy Forza 7 között. Talán, hogy mind a kettőben autók vannak. :U

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#11) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Hmm, szóval E3 demóra még nem érett a játék, de idén mindenképp kiadják. Igéretesen hangzik.

Aki hülye, haljon meg!

(#12) csab991 válasza m0h0senator (#10) üzenetére


csab991
senior tag

Ellenben a Horizon 4, szintén arcade kategóriába sorolható, mégis sokkal kifinomultabb az autók viselkedése, mint egy NFS-ben. Ha így nézzük arcade és arcade között sincs sok átfedés.

(#13) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem a legjobb árkád, de azért meglepően autószerű viselkedése a Porsche Unleashed-ben volt a játéknak.
Az jöhetne mai graffal, nem csak Porschékkel. Sok szép map, klasszikus sportautók, nem csak ezek a mai szögletes vackok.

(#14) Yamaha R1


Yamaha R1
tag

Amióta a 2 Forza széria jelen van a piacon, az egymás után megjelenő NFS-eken csak röhögök. Ettől függetlenül egy Porsche Unleashed felújításra bármikor befizetnék. Bár teljesen valószínűtlen, hogy valaha is lenne ezekből bármi. Mai szemmel és elvárással ezek a régebbi részek egyszerűen nem lennének elég jók. Ha grafikailag fel is újítják, a nulla tartalom és a lehetőségek teljes hiánya miatt hamar unalomba fulladna. Egyszerűen nem tudna versenyezni nemhogy a Forza Horizon 4-gyel, de még a 13 éve megjelent Test Drive Unlimited-del sem.

[ Szerkesztve ]

(#15) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Eljárt az idő az NFS-széria felett már rég. Számomra az első Most Wanted volt az utolsó igazi NFS, az meg 14 éve volt, ami irgalmatlanul sok idő.

(#16) FoxiestFox válasza Yamaha R1 (#14) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pedig egy autós játéknak igazából egy dolognak kell megfelelnie: legyen szórakoztató, és legyen sok helyszín, jó vezetési élmény.
Részletekbe menő tuning, kis kifestő (autóöltöztető, ahogy becézni szoktam), átvezető animáció, "sztori", erőltetett kampány nem kell.
Pont ezért lenne logikus megcsinálniuk valami hasonlót, mert elkészíteni egyszerű lenne, viszont sok régi rajongót meg tudnának szólítani, akik nem vevők egyik hülyeségre sem, amik a mai autós játékokban megtalálhatók, egyszerűen csak szép helyeken szeretnének élvezetes versenyeket csapatni :D

(#17) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Kár ezt már erőltetni, a 2015-ös rész még úgy ahogy elment hétvégi szórakozásnak, de csak a vergdés megy, az utolsó rész is szánalmas kategória lett.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.