Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) <Adamsky> válasza Shyciii (#29) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Látom kicsit felkaptad a vizet, de tök feleslegesen. ;)
Nem tudod, hogy mit nézek Youtube-on, ill. nem tudod, hogy mire használom a chat-et, szóval kérlek ne ítélj előre! Ezeket azért lehet normális dolgokra is használni. Nem úgy, mint a TikTok-ot vagy Insta-t ...

" ... a tv youtube kkliensét, ami ráadásul jóval xarabb ... szal otthon is van használatban a mobil.."
Készséggel elhiszem, hogy ez nálad gond, de nálam van TV-s box, így ez nem gond. Plusz van tablet-em. Különböző emberek, különböző igények ...

" ... vannak akiknek a napi bejárás munkahelyre vagy suliba alsó hangon másfél óra ... "
... és van aki 5 napból 4-et home office-ból tolja. Újfent / még 1×: különböző igények.

"Ha eleve nem vagytok sokan ... " - maradjunk annyiban, hogy erről lövésed sincs, ill. nem tudod bizonyítani, hogy mennyien is vagyunk. Az említett márkáknak egyébként mutatóba akadnak kisebb telefonjaik, de egyrészt nem minden termékkategóriában, másrészt sokszor ezek a készülékek komoly gondokkal küzdenek (ld. korábban, amit írtam)

" ... nem fognak egy kis felhasználóbázisnak ... "
Akkor újra. Lehet kevesebben vagyunk, de nem kevesen. Néha komolyabb szakmai oldalakon is akadnak kifakadások, hogy miért nincs kisebb készülék (is!)?
Alma: ők egyébként azért is tudják elengedni a 13 mini-t, mert a méretben következő mobiljuk nagyon közel van hozzá, és tudják, hogy még így is Android vonalon komoly konkurenciájuk.
Én innen a PH!-ról nem egy embertől hallottam, hogy a méret miatt váltott platformot. Nekem sajnos ez nem megy (ilyen könnyen). Arról vajon van felmérés, hogy az Android hány vásárlót bukott ezzel? Költői kérdés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.