Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Bár van bennem egy enyhe csalódás a notch majmolás és nagyfokú iPhone kopizás miatt, de azért nem semmi készülékeket rakott össze a Xiaomi már megint, és igen kedvező árakon.
Már lassan 1,5 éve használom a Mi Band 2-jüket és nagyon szeretem, és ez az új Mi Band 3 is nagyon bejövős.
A Mi 8 SE méretileg majdnem pontosan akkora mint a mostani telefonom egy Huawei P8 , aminek 5,2"-os a kijelzője, és formailag is rettentő hasonló, de más gyártók már nem is készítenek ekkora méretű telefont, pedig sokan örülnének neki, szerencsére ők fogták magukat és összerakták 5,88"-os kijelzővel, nagyon tuti.

A sima Mi 8 is nagyon király lett, bár azért kár hogy csak az Explorer Edition a beépített ujjlenyomatolvasós, ráadásul több helyen olvastam, hogy ez a változat csak nagyon korlátozott számban lesz kapható, mert keveset fognak csak legyártani belőle, lehet ide hozzánk már el se jut, bár az átlátszó hátlap nekem nem jön be, de mondjuk feketében elfogadnám.

Azért úgy összességében nagy grat a Xiaominak, azért mindig feladják a leckét a többi mobilgyártónak. :C

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.