Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Wesder válasza margithid (#96) üzenetére


Wesder
félisten

300$ az 81.000ft

Ha itthon annyi lesz, vagy szlovák barátainknál, akkor teljesen rendben van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#102) Ricardo


Ricardo
félisten

A kamerák teljesítményére kíváncsi vagyok. Meg a Band 3 tesztekre.

(#103) Criminal017 válasza Wesder (#101) üzenetére


Criminal017
őstag

Érdemes lesz Bécsbe is kacsingatni, nemrég nyílt meg a Xiaomi osztrák boltja.

SCS Shopping City Süd, 2334 Vösendorf, Ausztria

(#104) margithid válasza Wesder (#101) üzenetére


margithid
veterán

Rendben lenne, ha nagyobb aksit pakoltak volna bele.
Nekem ez igy kevés. De a telefon többi része nagyon ott van!

(#105) Karavik


Karavik
veterán

Mi8 támogatott frekvenciák, ill frekvencia sávok:

GSM B2 / B3 / B5 / B8
CDMA 1X/EVDO BC0
WCDMA B1 / B2 / B4 / B5 / B8
TD-SCDMA B34 / B39
TD-LTE B34 / B38 / B39 / B40 / B41 (120MHz)
FDD-LTE B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B12 / B17 / B20

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#106) |AP| válasza judas13 (#90) üzenetére


|AP|
veterán

megjöttek a méretek hozzá.
0,4mm-rel sikerült alacsonyabbra, mint az S9 :)
Viszont szélesebb lett. Kézbe kell majd fogni, de ez így annyira nem kompakt...

(#107) Wesder válasza margithid (#104) üzenetére


Wesder
félisten

A 3100-zal is kiegyezek, mert mèg nem tudom mit tud a SD710.

Ráadásul vèkonyabb az SE mint az S9 ès nagyobb az akkuja.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#108) margithid válasza Wesder (#107) üzenetére


margithid
veterán

Én hozzászoktam Redmi 3S-nél a brutális üzemidőhöz.
Annyit szerintem nem hoz egy takarékos proci mint az aksi méretének a negyede.
Az biztos, hogy ennyiért ha nagy aksival jönne már túl jó lenne hogy igaz legyen:)
Egyébként mintha úgy látnám nincs B20as verzió, lehet ezt később jelentik be, de nagy öntökönrúgás lenne, ha ez kimaradna.

(#109) ThorsHUN válasza margithid (#99) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Sajnos en sem ertem miert faj a gyartonak 4000-es telepet ebbe belepakolni...

(#110) Wesder válasza margithid (#108) üzenetére


Wesder
félisten

Vèkonyabb az SE ès a Mi8 mint a 3S. Nem várhatod el az ugyanakkora akkkut.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111) szabi__memo válasza margithid (#99) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ugyanez. SE jó lett volna, de így marad a Note 5

(#112) margithid válasza szabi__memo (#111) üzenetére


margithid
veterán

Nem jársz vele rosszul, azt garantálom, 1 napja használom és nagyon bejön Redmi 3S után!
Ha emgelégszel a 3/32-es verzióval, akkor most a priority line szállítással 171$ért a tied lehet!
Ennyiért ez konkrétan ajándék!
Nekem mondjuk nem volt már telóm, igy sürgősen kellett, de 245$-t is megért a 4/64-es változat, főleg, hogy van hozzá 2 év magyar garancia!

[ Szerkesztve ]

(#113) szabi__memo válasza margithid (#112) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Már birtoklom :DDD

(#114) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Bár van bennem egy enyhe csalódás a notch majmolás és nagyfokú iPhone kopizás miatt, de azért nem semmi készülékeket rakott össze a Xiaomi már megint, és igen kedvező árakon.
Már lassan 1,5 éve használom a Mi Band 2-jüket és nagyon szeretem, és ez az új Mi Band 3 is nagyon bejövős.
A Mi 8 SE méretileg majdnem pontosan akkora mint a mostani telefonom egy Huawei P8 , aminek 5,2"-os a kijelzője, és formailag is rettentő hasonló, de más gyártók már nem is készítenek ekkora méretű telefont, pedig sokan örülnének neki, szerencsére ők fogták magukat és összerakták 5,88"-os kijelzővel, nagyon tuti.

A sima Mi 8 is nagyon király lett, bár azért kár hogy csak az Explorer Edition a beépített ujjlenyomatolvasós, ráadásul több helyen olvastam, hogy ez a változat csak nagyon korlátozott számban lesz kapható, mert keveset fognak csak legyártani belőle, lehet ide hozzánk már el se jut, bár az átlátszó hátlap nekem nem jön be, de mondjuk feketében elfogadnám.

Azért úgy összességében nagy grat a Xiaominak, azért mindig feladják a leckét a többi mobilgyártónak. :C

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#115) judas13 válasza Criminal017 (#103) üzenetére


judas13
addikt

Pont a masik iranyban van az SCS de benezek egyszer becszo😉

Saomi szaomi sziaomi ......:))
[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#116) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#117) Exelsior24 válasza Criminal017 (#103) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Egy ilyen nálunk is nyílhatna valahol, mondjuk legalább Budapesten egy. De tekintve, hogy sorba nyitja a Xiaomi most már az Európai üzleteit, bízom benne, hogy mi sem maradunk majd ki és ami késik nem múlik, hozzánk is eltalálnak. Szomszédos Romániában most már nyitottak, meg ezek szerint akkor Ausztriában is van már ilyen bolt. :Y

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#118) Criminal017 válasza Exelsior24 (#117) üzenetére


Criminal017
őstag

Rajta vannak, idő kérdése. :B

(#119) tong válasza vince (#69) üzenetére


tong
tag

A terminálhoz érintés után tőlem a telefon mindig kér pin kódot, vagy ujjlenyomatot biztonsági okokból. Megoldható lesz majd az, hogy ne kelljen a telefon is a tranzakció megerősítéséhez?

(#120) zseko válasza tong (#119) üzenetére


zseko
veterán

Én már annak is örülnék, ha a telefonnal fizetést lennének képesek végre megoldani Magyarországon.

HR24.hu

(#121) tong válasza zseko (#120) üzenetére


tong
tag

Gond nélkül, napi szinten használom, pedig nem egy világvárosban élek. Mi a problémád vele?

(#122) zseko válasza tong (#121) üzenetére


zseko
veterán

Minden egyéb költség nélkül, csak a telefont odaérintve fizetsz Magyarországon? Melyik szolgáltató és melyik bank?

HR24.hu

(#123) tong válasza zseko (#122) üzenetére


tong
tag

Lehet, hogy nem egyre gondolunk, de én semmi plusz költséget nem tapasztalok. :N

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#124) szabi__memo válasza zseko (#122) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ehhez nem kell szolgáltató

(#125) zseko válasza szabi__memo (#124) üzenetére


zseko
veterán

Oké. Van egy Budapest Bankos Mastercard kártyám, és egy S8+ telefonom. Hogyan állítom be?

HR24.hu

(#126) zseko válasza tong (#123) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem sem egyre gondolunk :N Nálam Budapest Bank van, és Telenoros vagyok. Van egy közös akciójuk, aminek keretében sim- és bankkártya cserével tudok mobillal érintés nélkül fizetni, úgy mint a paypass-os bankkártyával. Plusz havidíjért. Én meg megmondtam nekik, hogy fizessen anyátok havidíjat ezért, mikor 'ügyfél elégedettségi felmérés' keretében felhívtak és szóba került :DDD

Persze természetesen kulturáltabban, kifejtettem nekik, hogy nem vagyok hajlandó plusz pénzt fizetni azért, pláne még csak nem is a banknak, hogy használhassam a pénzem (persze bankkártyánál is ez van, de ez azon felüli még extrémebb lehúzás). Ott van a BB-nek a mobilapp, ujjlenyomatos belépéssel is akár, a bánatért nem lehet belefejleszteni a lehetőséget? Mi köze egy szolgáltató sim kártyájának az én bankkártyámhoz, hogy működjön a dolog? Tessenek lefejleszteni szépen, akkor majd használom, addig meg zargassák azt aki elég birka fizetni érte.

Se a Samsung Pay, se a Google Pay nem működik nálunk, legalábbis legutóbb mikor néztem nem ment, szóval ezért kérdem, hogy oldottad meg a mobillal való olyan fizetést, mint egy paypass kártyával? Ja és persze számomra extra költség nélküli módon.

Az is jó lenne még pluszban, ha valamibe bepakolhatnám a hűségkártyákat is a mobilon, bár több helyen még mindig át kell húzni az olvasón :/ és nem vonalkódot olvasnak le.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#127) tong válasza zseko (#125) üzenetére


tong
tag

Tényleg nem kell ehhez szolgáltató, csak egy bankkártya egy NFC-s telefon, és a Simple alkalmazás a Play áruházból. A főnökömnek is BB-s számlája van, és külön költségek nélkül tudja ő is használni, hidd el valóban működik.
Nem offolom tovább a topikot, ha segítség kell, keress nyugodtan privátban.

(#128) zseko válasza tong (#127) üzenetére


zseko
veterán

A Simple nem megoldás, több szempontból sem, és nem felel meg annak amit írtam :N Van plusz költségem a használatával :) Ismerem, akartam is kipróbálni, tudom hogy működik idegen bankkal is, csak nem úgy ahogy szeretném :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#129) zseko válasza tong (#127) üzenetére


zseko
veterán

Lol, tegnapelőtt panaszkodtam, tegnap kitöltöttem a banktól kapott kérdőívet, kiemeltem hogy ilyen fizetési módot kérek, ma meg már van mobilfizetés :DDD

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.