Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Majdnem akkora segítség ez mikor nem működik az ember mikrója és a használati útmutatóban azt írják hibaelhárításnak,hogy nézzem meg ,hogy be van e dugva a hálózatba. :)

(#2) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Azért kíváncsi lennék , hogy hány óra próbálkozás után jött rá az ember erre a megoldásra ;]

ui : ha valamivel nagyon akarsz játszani , akkor betegesen elszánttá válik a gamer :))

[ Szerkesztve ]

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

Ciki

(#4) Arnold2


Arnold2
őstag

Hu apám. Utolsó előtti megoldási pontként simán odaférne még:

Áldozz fel egy félszemű szifiliszes kecskét Mammon oltárán, pontosan holdtöltekor.

Sajna nekem nincs konzolom így egy barátnál próbáltam ki fél órára. Szerintem megéri megpróbálni a leírtakat, mert nagyon pöpec kis játékot hoztak össze megint a Rockstar-nál.
Már alig várom a PC-s megjelenést.

(#5) Necc


Necc
addikt

Ur isten, es meghogy a PC "bonyolult"...
Ekkora voodoo torturat vegigvinni csak azert hogy egy jatekot elinditson az ember... :U

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#6) gianni85


gianni85
veterán

igen persze... 3x töröld ki a cache-t és 3 percre áramtalanítsd... professzionális és értelmesen megmagyarázható hibamegoldásnak tűnik :U
Véletlenül se arról van szó, hogy a 2006-2008 közötti boxokat már csak a szentlélek tartja egyben...

[ Szerkesztve ]

(#7) Def26


Def26
félisten

PS3 -al nincs ilyen gond?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) mickemoto


mickemoto
őstag

Gratulálok, jó munkát végeztek.Tesztelés biztos kimaradt megint.

(#9) Micsurin válasza Def26 (#7) üzenetére


Micsurin
nagyúr

csak nem tudunk róla , mert azok már felrobbantak az erőlködésben.
http://tmblr.co/Z835CsvLrnNy szegény ps-ek ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10) Peterson_ válasza Arnold2 (#4) üzenetére


Peterson_
addikt

:DDD

Kellemetlen.
Remélem lassan minden hibát orvosolnak.
Aztán ha jön PC-re, majd újra:U

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#11) Micsurin válasza Peterson_ (#10) üzenetére


Micsurin
nagyúr

pc-re várhatjátok talán 1 évig is :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12) Silentfrog válasza Micsurin (#11) üzenetére


Silentfrog
veterán

És mivel jobb ha konzolra van csak nem tud vele játszani az ember? Nekem nincs hangulatom szívózni vele...

(#13) Gomez86


Gomez86
őstag

Ez is olyan hiba lesz hogy kb a játékosok 5%-ánál jelentkezik mégis akkora hírverés van belőle mintha mindenkinél így lenne. :((( Van min csámcsogni.

(nekem is ilyen gépem van és sokat látott már szegényke rengeteget üzemelt és mégsem fagy ki a GTA-tól)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) Head88 válasza Def26 (#7) üzenetére


Head88
addikt

Régi 60-as FAT gépen gond és melegedés nélkül fut a game. Telepítési hiba sem volt. Szóval én személy szerint meg vagyok elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#15) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Már ez az 1.disc-et inkább ne szedd be is fura volt nekem. Ezek után még furább az egész, még jó hogy nem vagyok GTA-s. Valamit nagyon elcseszhettek a Rockstar-nál.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#16) Mardel válasza sad_Vamp (#15) üzenetére


Mardel
őstag

Nem igazan, mert a fix hardver miatt mindegyik x360-on ugyanugy kene futnia.
Vagy ez a 7-8 evig 1 konzol gond nelkul, kicsit varosi legenda.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#17) Def26 válasza sad_Vamp (#15) üzenetére


Def26
félisten

"Valamit nagyon elcseszhettek a Rockstar-nál."

Ők soha nem "csesznek" el semmit. Max. a pc portot. ;] :P Amúgy tényleg, ezt nem hiszem, hogy a rockstar hibája.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) sad_Vamp válasza Mardel (#16) üzenetére


sad_Vamp
őstag

DE eddig nem hallottam olyan játékról aminek csak egy részét volt javallott instalálni... ergó szerintem valószínűleg NEM (csak?) az MS a hibás... érdekes, 1000 másik új játék van ami a régebbi boxon csont nélkül fut.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#19) Peterson_ válasza Micsurin (#11) üzenetére


Peterson_
addikt

Engem nem zavar.
Persze, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tolnám már most, de szerintem ugyanolyan jó, vagy remélhetőleg még jobb lesz annyival később is.
Eddig egyébként mindegyik újabb részhez kellett valami patch.
Azért is mondtam, hogy PC-nél szerintem újból végig kell zongorázni a foltozgatást.
A nagy gépeken eddig ezek ellenére sem volt soha panaszom a Rockstarra, viszont amiket Androidra kihánynak és ahogy utánna amennyit foglalkoznak a visszajelzésekkel, az kicsit ocsmány.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) Mardel válasza sad_Vamp (#18) üzenetére


Mardel
őstag

Lehet azert, mert egyik sem volt ilyen nagy meretu.
Es a 2. lemez felmasolasa olvasasi hibakat generalt, mert nem olyan gyors az a hdd.
Ps3-on nincs ilyen kavaras, mert ott minden adat rafert a bd-re, es csak azt telepitette fel, amit kellett.
Egyebkent a rockstar se mondta, hogy x360-on a play disc feliratu lemezt is fel kell rakni a hddre.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#21) tDr1v3r válasza gianni85 (#6) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Vicces, én pont egy Falcon lapos gépen próbálgattam a játékot, és tök jól vitte...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#22) Ferkósza válasza Micsurin (#11) üzenetére


Ferkósza
tag

Remélem, nem lesz igazad :) .
Idén november végén, december elején várható, ha ez igaz:
[link]
Csak jönne már :C

(#23) sTERNI


sTERNI
senior tag

"Háromszor töröld ki a rendszer-buffert (System Cache),"

Aki biztosra akar menni, az inkább ötször tegye meg. :))

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#24) sad_Vamp válasza Mardel (#20) üzenetére


sad_Vamp
őstag

FFXIII 3disc, ME2 2disc...van még pár. Mind meg úgy, h az összes be van szedve, fagyások, akadás nélkül.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#25) Mardel válasza sad_Vamp (#24) üzenetére


Mardel
őstag

Kar rugozni ezen,
x360-on GTA V-nel az egyik lemez nem install disc, tehat nem kell feltelepiteni.
Arrol nem tehet a rockstar, hogy esz nelkul pakoltak fel mindkettot a gepekre.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#26) sad_Vamp válasza Mardel (#25) üzenetére


sad_Vamp
őstag

kár rugózni ezen, az összes többi játéknál mind play disc (is egyben) még is fel lehet rakni :C

Majd kiderül, szerintem a RS cseszte el nem okvetlen az MS... majd kiderül, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#27) ProEvoFan válasza Mardel (#25) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te elolvastad a hírt? Szerintem nem nagyon...

(#28) vg válasza Mardel (#20) üzenetére


vg
addikt

"Lehet azert, mert egyik sem volt ilyen nagy meretu."

Mivan????

(#29) Spancho


Spancho
őstag

Nekem régi dagadt fehér X360 van ,és simán megy mindenféle fagyás nélkül.
Ha én játszok akkor nekem folyamatosnak is tűnik.
Ha viszont nézem ahogy más játszik ,úgy kicsit tényleg látszik egy minimális 'micro' szaggatás.
(de lehet hogy csak a nagy utak ,kocsik ,sok felfestett csík miatt látszik úgy.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#30) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Igen és 3X Fordulj körbe, majd köpj magad mögé és imádkozz :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#31) Mardel válasza sad_Vamp (#26) üzenetére


Mardel
őstag

Igen, mert ugye mindegyik altalad felsorolt jatekban gta v szintu sandbox van...

Hiaba jatekok, nagyon egyiket se lehet osszevetni mint 1 zsak krumplit.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#32) Szpisti válasza Ferkósza (#22) üzenetére


Szpisti
addikt

A GTA IV-nél több mint 7 hónapot kellett várni a PC-s verzióra...
Remélem igaz az a november 22...

(#33) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ugyan már gyerekek, neee sz@rakodjatok, adjátok ki PC-re, ne ezekre az ősi szemetekre :W Nagyon jól tudták, hogy nem bír el egy GTA IV-et sem normálisan, nem is tudom mi a fenének vesződtek vele.... Alapból egy PC játékról van szó, legalább akkor normális konzolokra adják ki. Gondolok itt az XBOX ONE-ra és a PS4-re.

(#32) Szpisti: Elég sok a véletlen, egymástól független dolog, ami egy közeli megjelenésre utal, köztük ugye a gameseek-es nov.22-es előrendelési dátum. Ismert üzlet, nem írkálnak csak össze vissza előrendeléseket, meg dátumokat, valószínűleg több ezren rendelték már elő.
Bízom benne, hogy normálisan meg is lesz csinálva, nem egy olyan bugos béta szintű dolog lesz, mint konzolon.

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#34) Ferkósza válasza Szpisti (#32) üzenetére


Ferkósza
tag

Igen, sajnos ez még nem hivatalos. De azért reménykedjünk... :)
Talán a Karácsony közelsége, meg a next gen konzolok megjelenése felpörgeti a dolgokat. Na meg az a fránya petíció is félmillión áll, azért azok nagy része (én is) megvenném PC-re. :) Egy kis extra cash sose jön rosszul a szegény Rockstarnak. :D

(#35) sad_Vamp válasza Mardel (#31) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Tisztában vagyok vele, de az egyszeri felhasználó nincs, és valószínű nem is érdekli. Engem sem érdekel, ez olyan probléma amit NEKIK kell(ene) megoldani, nem nekünk usereknek.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#36) Steve1207 válasza Ferkósza (#22) üzenetére


Steve1207
veterán

Elég fake, maga a 60fps limit és a 720p miatt is. Plusz nehogy azt mond, hogy egy torrentezős, gémer, fraps kölyök fog majd olyan bétát tesztelni, amiről senki se tud... Ennyi erővel rákötöm egy ósdi netbookra és azt mondom, hogy megy ezen is... :D

.

(#37) Mardel válasza sad_Vamp (#35) üzenetére


Mardel
őstag

Nemtudnak jobb hddt tenni az x360-akba. Es nyilvan kevesebb lemez muvelettel sem tudtak megoldani. Tehat megosztottak a terhelest a dvd olvaso es a hdd kozt.
Szerintem orulni kene, hogy egyaltalan kijott ezekre a regi konzolokra es nem csak xbox one, ps4 cim lett.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#38) Lomha 8V válasza Arnold2 (#4) üzenetére


Lomha 8V
addikt

"Áldozz fel egy félszemű szifiliszes kecskét Mammon oltárán, pontosan holdtöltekor."

Te állat! :D :DD :DDD :C

(#39) nanorambo


nanorambo
őstag

Bameg. Már konzolra sem sikerül fejleszteni? Ez gáz!

(#40) vg válasza nanorambo (#39) üzenetére


vg
addikt

Képzeld el milyen lesz a PC verzió(ha lesz egyáltalán)... :D

(#41) Mythsardan válasza vg (#40) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Bele se merek gondolni ;]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#42) MaxxDamage válasza vg (#40) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Majd kiderül :DDD
(ha megcsinálják... majd jön pár patch amivel javítgatják)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#43) Ferkósza válasza Steve1207 (#36) üzenetére


Ferkósza
tag

Ja, a Reddit-es csávó valószínűleg hoax. De a GameSeek-es előrendelés - ahogy BlackSoft is írta fentebb - már komolyabbnak tűnik.
Akkor hát kérjük a tippeket a megjelenésre, uraim: tétre, helyre, befutóra :DD

(#44) ETOM


ETOM
addikt

Jöhet a hirdetés 2006-os xboxomat cserélném újabbra. ;] :DDD

(#45) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Szép kis megoldás.

(#46) BlackSoft válasza Ferkósza (#43) üzenetére


BlackSoft
addikt

Amúgy nálunk is szinte minden bolt vesz fel előrendeléseket (dátum nélkül) tehát van információjuk arról, hogy mindenképpen lesz PC-s verzió. Nyilván ők kaptak infót arról, hogy lesz, ezért veszik fel az előrendeléseket, ahogyan az is biztos, hogy erről nyilván nem véletlen nem beszélnek, mert nem szabad nekik a szerződés szerint. Csak a R.G. jelentheti be hivatalosan az érkezést.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#49) keIdor válasza BlackSoft (#46) üzenetére


keIdor
titán

Red Dead Redemptionra is vettek fel PC elorendelest, egvilagon semmit nem jelent. Amig nincs hivatalos bejelentes es melle egy datum, addig minden kamu lesz...
2014. november realisnak tunik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.