Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54) strogov válasza szabi__memo (#39) üzenetére


strogov
senior tag

Szerintem backup-nak amíg van maradni fog virágbolt, de míg 3 éve napi rendszerességgel szedtem valamit, és folyamatosan a hely és az arány dilemmájával küzdöttem, tavaly már sokszor hetekig csak a jelenléti megtartás miatt léptem be.

A netflix elég erőteljesen beleszállt a tartalom gyártásba, az hbo meg egy "gyüjtő". Virágboltnál előre kell gondolkodni, majd feliratot vadászni ... ha hajtogatáshoz bedobnék valamit háttérbe, már nem opció, de egy fáradt nap végén se. Akinek másból se áll az élete mint virágbolt böngészésből mert nincs munkája, annak nyilván jobb lehet egy ebéd árát megspórolni.

Nálam az induló "löket" a streaming felé rendszeresség volt. Kislányom vacsora után fél8-ig nézhet mesét. TVben ilyenkor vagy van valami vagy nincs ... leginkább baromság van reklámokkal. Ezért szedtem volna szorgosan ha lett volna virágboltban kisgyereknek szinkronos mese. Így jött be hbo go, majd netflix. Neki már semmi nem kell külön, és ez a családi békét pozitív irányba tolta ami simán megérte az előfizetési díjat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.