Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Lehet raneztek a T-s cikk hsz-ekre es ugy dontottek, nem kene emelni ;]

Lehet en akarok tul sokat, de az Asha es C2 meg egy 5000-et mehetne lejjebb...

(#2) Márkosz válasza Kasya (#1) üzenetére


Márkosz
tag

+1, Jah! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#3) Gabó75


Gabó75
senior tag

A Vodafone októbertől kemény áremeleséket léptet életbe. Olyan ügyesen csinálják, hogy eddig bármilyen hálózatba lebeszélhettük a céges csomagot, ezentúl csak a Vodafonon belül. Hab a tortán, hogy a Viber, Skype szolgáltatásait korlátozták év elejétől. Kiderült, hogy korlátozás nélkül csak 2 GB-os csomagtól használhatnánk. Persze ezeket egyoldalú szerződésmódosítással oldották meg. Tavaly év végén kötöttük a szerződést a korábbi normális feltételekkel, októbertől szívunk nem keveset.

(#4) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Vodafone RED-el sem adnak pl egy S4 minit 0ft-ért.. ezért nem vagyok már vodás. Mert 10 éves előfizetésemhez nem adnak kedvezményesen telefont. Köszönetprogram parasztvakítás. És akkor még a nőci a telefonba aztmondja nekem ez meggondolatlanság.. szépek vagyunk ..

Iphone 7

(#5) Silentfrog válasza Gabó75 (#3) üzenetére


Silentfrog
veterán

És ugyebár a másodperc alapú számlázás is megszűnik sok csomagnál. :W

"Új készülék: Samsung Galaxy Y" 2 éve a megjelenés után bekerül a kínálatba? :DDD
Inkább a Y300-at rakták volna bele ami ér is valamit. Dehát ez egy világcég azt árul amire kedve szottyan,nem amire lenne is igény keményen.
Vodafone,hidd el nem lesz így jó! :)

[ Szerkesztve ]

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem ertem ezt az egészet:)) esküszöm ott tartunk hogy Függetlenül olcsóbbak a telók.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) sirkan13 válasza Gabó75 (#3) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Hívd az 1270-et,és mond nekik hogy ezt az ajánlatot nemtudod elfogadni.De teszelnekik te is egy ajánlatot.Én hétfőn beszéltem velük megmaradt másodperc alapú számlázás,igaz a havidíj csak hálozaton belül él de van 100-perc ingyen kívülre.Szerdán már meg is jött az sms hogy aktiválták a kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

(#8) HawerKing


HawerKing
őstag

A 820at adhatnak mar ingyen is...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#9) ESP23


ESP23
senior tag

Egyébként, a Lumia 925 is bekerült a kínálatukba.

(#10) nobiand válasza ESP23 (#9) üzenetére


nobiand
aktív tag

Tudsz adni egy linket, mert nem találom. Köszi

(#11) Leelou válasza Gabó75 (#3) üzenetére


Leelou
tag

Hab a tortán, hogy a Viber, Skype szolgáltatásait korlátozták év elejétől.

Nettó baromság. Már az egy évvel ezelőtti ÁSZF-ben is benne volt, hogy nem lehet használni, csak ilyen és ilyen feltételekkel.

Google Nexus 5 32GB White

(#12) ESP23 válasza nobiand (#10) üzenetére


ESP23
senior tag

(#13) callmeakos


callmeakos
veterán

Galaxy Y mint új készülék? :Y :W
Én reflexből venném ki a kínálatból, ha még benne lenne... :U

All→M8

(#14) manchester85 válasza Leelou (#11) üzenetére


manchester85
addikt

És szerinted ki a franc olvassa azt el? Ő csak azt írta, hogy korlatoztak valamit, ami előtte ment neki. Ez is nettó baromság? Hiába van benne az ÁSZF-ben, hogy nem lehet voip hívásokra használni az adott netcsomagot, ha működik, miert ne tenné az ember. :U

i6 Silver

(#15) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a céges csomagokat ne a vodának köszönjétek, hanem Vikinek, az első körös telco adót szépen benyelték, ezt már valszeg nem bírja el az árrés.

Galaxy Y meg nem két évvel megjelnés után került be, volt eddig is, visszakerült.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#16) vimes válasza fogtunder (#15) üzenetére


vimes
senior tag

Lehet, h visszakerült az Y, de annak szívből gratulálok, aki ezt veszi meg a pocket neo helyett...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#17) kcsa válasza fogtunder (#15) üzenetére


kcsa
veterán

Engedtessék már meg, hogy el ne sírjam már magam szegény szolgáltatók problémáján... :U

(#18) Silentfrog válasza kcsa (#17) üzenetére


Silentfrog
veterán

Valóban veszteséges volt a Voda Magyarországon múlt évben. A beruházások után ha jól emlékszek majd 4 milliárd ft mínuszban voltak.

(#19) kcsa válasza Silentfrog (#18) üzenetére


kcsa
veterán

Papíron bárki veszteséges lehet :) Ha olyan borzalmas nekik miért fejlesztenek kivonulás helyett? Egyik kereskedelmi láncról konkrétan tudom hogy miként költségelnek, hogy ne legyen annyi adókötelezettségük (= nyereség papíron): anyacég számláz megdöbbentően vastagon szolgáltatásokért (ami vagy el van végezve, vagy nincs). Gondolod a telkók nem ezt csinálják? És sokan még tényleg meg is sajnálják őket :) A beruházások meg nem egy évre szólnak...

(#20) Csontfej válasza Gabó75 (#3) üzenetére


Csontfej
csendes tag

Én nem fogadtam el a szerződésmódosítást + a fantasztikus ajánlatokat sem, így maradnak az eredeti feltételek. Marad az mp alap és a lebeszélhetőség iránya sem változik.

(#21) fogtunder válasza kcsa (#17) üzenetére


fogtunder
nagyúr

senki nem mondta, hogy sajnálni kell őket, bankokat se sajnálom a különadó miatt, csak látni kell, hogy ezt alapvetően nem ők akarták

I hate morning people. And mornings. And People.

(#22) Gabó75 válasza sirkan13 (#7) üzenetére


Gabó75
senior tag

Szia!

Köszi a tanácsot, elkezdtük az egyezkedést.

Leelou: Egy kicsit vegyél vissza a nettó baromságot illetően. Működött a képküldés és a telefonálás is mobilhálózaton. Az igaz, hogy korábban az én nevemen voltak a számok és nem a cégén. Kisebb netcsomagokkal működtek rendesen. Mióta a cégem nevére írattuk a számokat csak a szöveg megy át.
Lehet, hogy csak a cégeket szívatják, de nem hiszem.

(#23) kcsa válasza Gabó75 (#22) üzenetére


kcsa
veterán

Pedig igaza van. Idáig is benne volt az ÁSZF-ben, max nem szűrték a forgalmat, hát most elkezdték. Hétvégén nekünk se működött egymás között. Ez van, nem panaszkodhatok.

(#24) pit stop válasza kcsa (#17) üzenetére


pit stop
addikt

Nem kell elsírni magad, de ez a te problémád (is) lesz. Nettó percdíjak elég sokszor lettek már linkelve EU szintén.

Vicces hogy csak árcsökkrnés van de akkor is csak sírás van topikban :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.