Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

- ok.

[ Szerkesztve ]

(#2) draco31


draco31
veterán

Voda berakhatná a kínálatukba :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3) #86973952


#86973952
törölt tag

Mondjuk lenne utánpótlás és rendes, hivatalos global értékesítés...ennél több is lehetne. Bár ellátási probléma nem csak ennél van...

(#4) pilóta


pilóta
nagyúr

Elképzelni nem tudok annál furcsább dolgot a kapitalizmusban, minthogy gyakorlatilag bármennyi terméket el tudna adni valaki, de nem gyárt belőle eleget, meg nem forgalmazza mindenütt. Mintha valami KGST 5 éves tervben le lenne fektetve, hogy ennyit gyártunk oszt kész... :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Tegnap rendeltem egy kek 64-est anyamnak a korosodo LG G5 helyett, ma fogjak kiszallitani. 229€-ert tenyleg a legjobb vetel jelenleg. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#6) INGJOKE válasza Stimpy001 (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szép gyerek vagy te is... te almát használsz muternek meg veszel egy redmit...:D :DD :DDD

(#7) SZN válasza pilóta (#4) üzenetére


SZN
tag

Ennél szebben megfogalmazni a fennálló helyzetet meg sem lehetett volna! 😀

(#8) Stimpy001 válasza INGJOKE (#6) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Ez is boven sok lesz neki... Legyen nagy kepernyoje, menjen rajta a Facebook meg az Index.hu app, ne legyen fekete szine, kb ezek voltak a kriteriumok. Erre felesleges pezkidobas lenne az alma :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#9) INGJOKE válasza pilóta (#4) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen sajnos felénk nehéz megérteni ezt a gondolkozást, de ha nagyban gondolkodsz, akkor a Kínai és az Indiai piacra kell fókuszálnod, főleg egy Redmi kategóriájú telefonnal. A jó hír, hogy ma már a KGST enged külföldről is rendelni így mindent be tudsz szerezni legálisan nem kell a pult alól venned. :D

(#10) pilóta válasza INGJOKE (#9) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha nagyban gondolkodsz, akkor annyit gyártasz, amennyit csak el tudsz adni. Kínában, Indiában, északi sarkon, Mordorban, bárhol...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11) #86973952 válasza pilóta (#4) üzenetére


#86973952
törölt tag

Sokan ezt arra fogják, hogy a kínai és índia piac elsődleges neki. Ebben van is némi igazság, bár otthon is vannak ellátási gondok... Itt jön képbe a nagyobb mértékű előfinanszírozás hiánya. Vagy a folyamatos alultervezés. Mert ugye sokszor van ilyen probléma Xiaomi -nál.

(#12) INGJOKE válasza pilóta (#10) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mordorban csak az orkok vannak és nekik nem andoid kell, hanem ios...:D

(#13) Kolondrum válasza Stimpy001 (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hol? Banggoodon 64k de a gar miatt nem merem meglépni. Az kettőnél 24k, mert gsmhome a másik alternatíva. Prémium garral.

[ Szerkesztve ]

(#14) wolf88 válasza Stimpy001 (#5) üzenetére


wolf88
tag

Hello!

Engem is érdekelne,hogy hol rendelted meg? Külföldről még nem rendeltem nagyobb értékű cuccot, garija hogy működik?Lehet itthon is gariztatni,mintha itthon vettem volna?
Kéket én csak 70k-ért találtam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#15) INGJOKE válasza wolf88 (#14) üzenetére


INGJOKE
veterán

Természetesen nem nemzetközi garancia van rá, nem tudod itthon gariztatni. Vissza kell küldeni és ők intézik. Nyilván előtte meg kell írni nekik képet/videót küldeni a hibáról meg ilyenek. :D
Amit az aláírásba látsz (leszámítva az egeret, mert az itthon volt olcsóbb egy jó ajánlattal) mindent Kínából (GB) rendeltem. Egyikkel sem volt még semmi probléma...

(#16) snecizero


snecizero
senior tag

Szevasztok. Itt is lehet rendelni----> [link]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#17) wolf88


wolf88
tag

Köszönöm a gyors választ.
Most tavasszal telefon csere van beütemezve. Lehet, hogy megvan az utód?

(#18) aRm1n válasza pilóta (#4) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Nem vagyok közgazdász, de én a helyükben nem telíteném a piacot az aktuális modellekkel, mert a következő modellt az előzőhöz képest úgyis emelt áron adják majd el. Ha kiszámolod, hogy a tervezett mennyiség mekkora profitot hoz abban az évben, és nem mész fölé, a következő évben talán jobban el tudod adni az akkori generációt. Úgy értem, ha túl jó árat képzel, a következő modellnek csinálsz konkurenciát.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#19) Stinsonina


Stinsonina
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap lettem egy Redmi Note 7 tulaja. Eddig nagyon pöpec, gyorsan működik, tudja, amit elvártam tőle.
Én a mobilcornertől rendeltem, neptun kéket, 2 nap alatt kijött, 1 év garival. Bátran ajánlom nektek is!

(#20) Golyo69


Golyo69
senior tag

Ma kapom meg, Note 5 helyere jön kivancsi leszek ra.
Üvegfolia nincs vkinek Bp-en? :)
Enyém csak kb 3 het múlva jön Kínábol

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#21) joey04


joey04
titán

és ez kint jónak számít?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) pilóta válasza aRm1n (#18) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ez teljesen jó érv lenne, ha a világon senki más nem adna el telefonokat. Csakhogy de. Ígyaztán a konkurencia adja el azokat a telefonokat, amiket ők nem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#23) Stimpy001 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Hollandiaban elek, itt forgalmazzak hivatalosan 2 ev garival.
Innen rendeltem: [link]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#24) aRm1n válasza pilóta (#22) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Mondtam, hogy nem vagyok közgazdász! :))
Én a potenciális, márkahű vásárlókból indultam ki. Plusz... kik vannak még a minőségi kategóriában jelen pl. Indiában?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#25) pilóta válasza aRm1n (#24) üzenetére


pilóta
nagyúr

kik vannak még a minőségi kategóriában jelen pl. Indiában?

Csak ketten: aki él és mozog :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#26) #63534592


#63534592
törölt tag

nem értem ezt a kinti rendelés dolgot,egy csomó helyen lehet kapni.Például a smartshopba is van.Ma voltam ott,és volt készleten.

(#27) draco31 válasza #63534592 (#26) üzenetére


draco31
veterán

Az árak miatt

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#28) #63534592 válasza draco31 (#27) üzenetére


#63534592
törölt tag

65000ft itthon is valakinek megéri rizikózni a garit,meg az esetleges késöbbi eladásnál a buktát hogy nincs rajta Magyar garancia?Most komolyan valaki pár ezer forinton szórakozik?

(#29) A2lite válasza #63534592 (#28) üzenetére


A2lite
csendes tag

Rengetegen

(#30) dragonfx válasza #63534592 (#26) üzenetére


dragonfx
veterán

ki is van állítva?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31) #63534592 válasza dragonfx (#30) üzenetére


#63534592
törölt tag

azt nem tudom hogy ki van-e állitva.

A2lite: Aki meg képes heteket várni,míg külföldröl megjön a telefon,és nem érdekli a gari pár ezer forintért,azt nem tudom megérteni.Ha pl a smartshopba megveszi van 3 napos csere garancia,vagy 14 napos elállási jog.Tényleg nem éri meg itthon megvenni :)

[ Szerkesztve ]

(#32) ates válasza #63534592 (#28) üzenetére


ates
aktív tag

Szeretjük a kihívásokat. A Xiaomi olyan mint egy Corolla v. egy Jazz. :DDD

(#33) #63534592 válasza ates (#32) üzenetére


#63534592
törölt tag

a megbízhatósággal nincsen gond az biztos.De azért ha gond van,akkor meg jobb ha helyben le lehet gariztatni,a cseréről nem is beszélek

Meg azért van kivétel :)

[ Szerkesztve ]

(#34) KamuMazsola válasza #63534592 (#31) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Tudod nekem 12 ezres nem pár ezer. Ennyiért simán megéri várni, illetve ezek a boltok is ezt csinálják, megrendelik kintről, azt ráteszik a hasznot ami így nálam marad. Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni? Már vagy húsz telót rendeltem a családnak, meg barátoknak, így ez már többszázezer spórolás nem? Valószínű ezt a modelt sem itthon fogom megvenni, kivéve, ha függetlenül a 4/64-es verziót adják itthon is 55 ezerért. A garancia meg, hát nem is tudom ér-e ennyit? A prémium gari meg fizetős, na az meg azért nem jó. Két itthoni prémium garis készülék árából kintről hármat veszek, így is lehet ám számolni. És ne hidd, hogy nem lehet eladni! Eddig mindet eladtam kb egy éves korában, gari nélkül és alig kellett hozzápótolni az új árához. Mondjuk most ezzel a gyakorlattal lehet szakítok és inkább a családban elajándékozom a RN5-öt, mert még alig több. mint fél éves.

Üdv.: KamuMazsola

(#35) draco31 válasza KamuMazsola (#34) üzenetére


draco31
veterán

Ez most kb olyan, mint nekem sok ismerősöm, hogy csak a szolgáltatóknál lehet telefont venni, mert úgy egyszerűbb a garanciát intézni, meg úgy egyszerűbb a részletfizu...

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#36) Uncool Ben válasza #63534592 (#31) üzenetére


Uncool Ben
tag

Én pl. azért rendeltem egyszer külföldről, hogy ne Waytek garis legyen a telóm. Szóval van más szempont is, illetve van kínai áruháznak itteni garis partnere is, már nem emlékszem melyiknek ki.

(#37) #63534592 válasza draco31 (#35) üzenetére


#63534592
törölt tag

na ez a másik.De ebböl is sok van,de ezt valahol azért értem meg,mert sok embernek nincs annyi pénze,hogy megvegyen egy jobb készüléket,csak igy tudja,részletre 2 év rabsággal.

Uncool ben: Nekem eddig nem volt gondom velük

[ Szerkesztve ]

(#38) KamuMazsola válasza #63534592 (#37) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az a baj a részletre vett telefonnal, hogy sokszor nem telefont vesz az illető, hanem státusszimbólumot. Sokszor nincs is valós igény egy "ilyen jobb" készülékre. A két év alatt meg fizeti a havidíjat is, azt ossza az észt, hogy ő ingyen telefonál. Mekkora májer! Persze vannak kivételek is.

draco31: Nekem nem jött be a telenoros garancia, még anno a telemax volt Budaörsön. Egy nyavajás szoftwarefrissítést 3 hétre vállaltak és még a hálózati töltőt és az usb kábelt is le kellett adni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#39) imi0424


imi0424
senior tag

Sziasztok, most rendeltem egy ilyen jószágot, és azt szeretném kérdezni, hogy milyen tokot és fóliát ajánlotok rá? (A szilikon tokokat szeretem ). :)

(#40) pilóta válasza imi0424 (#39) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor mindenképp szilikon tokot ajánlok :P

(bocsi, de nem lehetett kihagyni :D)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#41) Stinsonina válasza imi0424 (#39) üzenetére


Stinsonina
csendes tag

Szia!
A dobozban lesz egy átlátszó szilikon tok, ami egész jó (bár a kiemelkedő hátlapi kamerát nem védi).
Én szilikon Nillkin tokot rendeltem Ebayről, remélem hamarosan megérkezik. Árukeresőn is láttam már, sztem nagyon jók, előző telómon is az volt, minden leejtéstől megvédte.

(#42) #86973952


#86973952
törölt tag

"Srácok", dobjatok már pár tesztfotót Gcam -mal. Kíváncsi lennék a felhasználók által készített képekre.

Elvileg nincs más teendő, csak feltenni egy megfelelő verziót. Van a telefonban camera2 API support.

[ Szerkesztve ]

(#43) cuccos19


cuccos19
tag

A Turbadon is van már Redmi Note 7. 4/64 fekete, 3/32 fekete, 3/32 kék

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#44) Viper26 válasza #86973952 (#42) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt viszont jó tudni. :)

Pixel 7 | FR955

(#45) #86973952 válasza cuccos19 (#43) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor kb. ennyi lesz a xiaomi.hu -n is. Turbado általában hasonló áron adja, néha kicsit többért.

Turbado -t egyébként kedvelem. Prémiummal.

[ Szerkesztve ]

(#46) #86973952 válasza Viper26 (#44) üzenetére


#86973952
törölt tag

Itt már megy a téma. Saját port úgy látom nincs, de vannak használhatók. Kérdés hogy kezeli például 12 MP -en a pixel összevonást.

Szerk.:
Tudom youtube...de jobb, normálisabb nem sok van.

Itt egy stock vs Gcam összehasonlítás.

[ Szerkesztve ]

(#47) Viper26 válasza #86973952 (#46) üzenetére


Viper26
nagyúr

Tényleg jó vele, ennyi, Pixel-t kell venni. :D

Pixel 7 | FR955

(#48) #86973952 válasza Viper26 (#47) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jó a Gcam, bár ez nem meglepetés. Az már inkább, hogy a stock kamera app készítés továbbra sem megy a Xiaomi -nál. Tragédia.

Persze ez csak youtube teszt, de hozza a szokásos formát. Rendes képekből több látszana.

Jah, a Pixel -t is összevonja. :D

[ Szerkesztve ]

(#49) #63534592 válasza cuccos19 (#43) üzenetére


#63534592
törölt tag

smartshopba azonnali átvétellel is ennyi 1 év Magyar garival

Szerk: Bocs olcsóbb a 3/32-es árán megkapod.Amúgy van 3/32-es a smartshopba is,de nem sokkal olcsóbb

[link]

[ Szerkesztve ]

(#50) #86973952 válasza #63534592 (#49) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, 2 évvel meg kb. ugyanott van. Amúgy 70 ezer körüli összegekre simán adhatnának ingyenes házhozszállítást. Nem mintha nagy összeg lenne 1500 forint, csak hát vicces. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.