Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Egész jól halad előre a PS3. Ott ingyen osztogatják vagy mi? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) elithun


elithun
őstag

Azért látszik, hogy a Wii több játékélményt ad és ezért kelendőbb, pedig én PS párti vagyok:).

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#3) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

ára mára

nem dobta ki áz áutomátá?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) Zigur


Zigur
senior tag

Japánban kb 127 millió ember él, a két gép összesen 13millió, azaz a lakosság 10%-nak van "új" konzolja .. nem semmi.

(#5) Dani811


Dani811
aktív tag

sztetek melyik a jobb? Xbox360, PlayStation2-3, Nintendóóó vagy PC? (nem akarok háborút indítani, de lehet megtettem)

(#6) jookomak válasza Dani811 (#5) üzenetére


jookomak
őstag

kérdés: mivel akarsz játszani.
ha nagy címek folytatásaival (gow, gt, final fantasy, hogy uncharted-ről már ne is beszéljek) akkor ps3. ha minden mással olcsóbban akkor x360. ps2 csak akkor, ha 3 hetente a haverokkal sörözés közben fifáztok egyet. wii-ről nem merek nyilatkozni, sose próbáltam. pc: háááát legneccesebb. mennyire vagy űberkocka? ha nem annyira, nem érdemes bele sokat ölni, kevés a pc exkluzív játék. na erre rögtön rácáfolok a következő 2 év goty címével: starcraft 2, és diablo 3. (legalábbis nagyon remélem, hogy ezek lesznek)

[ Szerkesztve ]

(#7) Dani811 válasza jookomak (#6) üzenetére


Dani811
aktív tag

akkor marad a PC, azon jobb FPS-ezni mint konzolon, persze fordítva is igaz a fifa miatt, max szülinapomra kérek ps3mat oszt kész. kösz a segítséget :)

(#8) HaGii válasza Dani811 (#7) üzenetére


HaGii
tag

Hát, ha csak ennyibe fáj, hogy legyen PS3ad (kérsz aztán kapsz is) akkor ne hagyd ki.Szerintem a legjobb konzol, csak drága.Meg hozzá a játékok is.

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#9) doktordrog válasza Dani811 (#7) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy az új kontrollerrel -ps wand-, majd lehet őket rendesen irányítani.

(#10) Dani811


Dani811
aktív tag

#8 & #9: de egérrel azért jobb irányítani, mint konzollal, 360 fokos forgás stb... de konzolon 1000szer jobb focizni, csak nem szeretem, sok hátránya van a konzolnak is, és a PCnek is, szal legjobb ha a közeljövőben megszerzem valahogy a boxot is...
#8:nem csak úgy van hogy kérem, és megkapom, azért meg is kell dolgozni, főleg ha csak saját pénzből vehetek mindent...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.