Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) martonx


martonx
veterán

Ez az első nap nemhogy erős, de rohadtul karcsú volt. Ennyi élőben lebőgést még sose láttam BUILD-en, mint tegnap :D Az utóbbi évek MS újdonságait elnézve eleve elég lagymatagon álltam hozzá, de ez minden eddigi BUILD-et bőven alul múlt.
A szokásos buzzwordöket elsütötték mindenhol, működő értelmes dolgot, de még csak biztató koncepciót viszont marhára nem tudtak mutatni. Ellenben amit próbáltak volna mutatni se működött.
A közönség meg nem tudom kikből állt (vagy tapsgép lehetett bejátszva itt-ott?) de olyan dolgoknak is tapsolt, mint amikor json-ből C# classként másolt be a VS-be az egyik valaki valamit. Könyörgöm ez már a VS2013 is tudta.
Jó persze értem én, hogy jó volt látni, amikor valami működik egy előadáson, és már ezért is hálásan tapsoltak ;]

A másik kedvencem a Skype-Cortana integrációt bemutató nő volt (Skype muhaha, előbb csinálnák meg normálisra, nyitott API-kkal), aki arcán jól látható félelemmel diktált Cortana-nak, és minden esetben szemmel láthatóan megkönnyebbült, amikor az történt, aminek kellett.

Én kérek elnézést!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.