Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pmartin96


pmartin96
csendes tag

Enigma... :)

"640 kilobájt minden felhasználónak elég kell hogy legyen"

(#2) turbulencia8 válasza pmartin96 (#1) üzenetére


turbulencia8
őstag

En azzal kapcsolatban szkeptikus vagyok. Egy eve meg csak a PQi hozott ki teljesen W10-FIDO kompatipbilis, megbizhato usb-s ujjlenymatolvasot. Elotte rendeltem egy ilyesmi ujjlenyomatolvasot Kinabol, de ott az osszetakolt drivernel a virusirto trojait jelzett, ugyhogy leselejteztem.

[ Szerkesztve ]

(#3) pmartin96


pmartin96
csendes tag

Picit olyan szőrszálhasogató megoldás, Minek? Nem tud vki megjegyezni picit hosszabb jelszót.. :W Ok értem a lényegét de egyetértek a 2. hozzászólóval.

"640 kilobájt minden felhasználónak elég kell hogy legyen"

(#4) Borisz76


Borisz76
veterán

Régen a hatóságok fáradságos munkával gyűjtötték az újjlenyomatot.....most meg dalolva és önként töltjük fel a nagy testvérnek....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Te jó ég, hogy néz ki az a gamer egér... Egypálcás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) pusszycat válasza Borisz76 (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kenjék a hajukra... :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) Etele007 válasza Csapoati (#5) üzenetére


Etele007
újonc

Tök úgy néz ki mint a Hama uRage reaper nx. Csak ez olcsóbb.

(#8) klepto


klepto
addikt

Mikor lesz ezekről az UFO Cooler Masterekről egy részletesebb teszt?
Már csak azért kérdezem, mert a házamba már egy Zalmann cnps5x hűtőt is alig tudtam beszuszakolni; milliméterekre van a hőcsöve a ház tetejétől, és a ház tetőmerevítője hozzáér a ventillátor burkolatához (fekvő SilverStone ATX házikó) :B

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"32 901 forintba kerül"

Érdekes árképzés. Én inkább 32 899 forintot kérnék érte.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) MMIX válasza klepto (#8) üzenetére


MMIX
addikt


CoolerMaster.com-ról

Teszt, eteknix.com

MasterAir G100M review, több teszt is van. (google)

[ Szerkesztve ]

(#11) Den Hadnagy válasza Borisz76 (#4) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Van benne valami, amit mondasz, de ennyi erővel már útlevél készítésénél is regisztrálják az ujjlenyomatodat pl.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#12) Badlof2k válasza Csapoati (#5) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Szerintem a mic gazabb:DD a fejhallgató is érdekes de hát kinek mi ;]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#13) #16939776 válasza Badlof2k (#12) üzenetére


#16939776
törölt tag

Első három ránézésre gamer-egér-madzag-tartó-nak néztem :DDD

(#14) zdanee


zdanee
őstag

Felejtsük már el a HDD-only notebookokat! Nem szabad megvételre ajánlani SSD nélküli gépet. Teljesen mindegy, hogy milyen fasza proci és videokártya, mennyi memória van benne, lassú lesz. "Tessék, itt a slusszkulcs az új Ferraridhoz, a motort kicseréltük egy kétütemű Trabantéra". Nyilván nem a MediaMarktól kell elvárni, hogy vegyék le a polcról, de a szakújságírók talán pont megfelelő pozícióban vannak, hogy másfelé tereljék az egyszeri vásárlókat.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#15) kleinguru válasza pmartin96 (#3) üzenetére


kleinguru
addikt

Minden havi update után “szerencsére” a win10 úgyis elfelejti, mit állítottál be:W

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#16) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

A kendomennek szerintem nem RGB-sek a ventilatorai, csak sima fehérek. Valamint abban biztos vagyok, hogy az előlap mögé senki semmi radiátort nem szerel...

-

(#17) snecy20


snecy20
veterán

"Játékosoknak kínált olcsóbb perifériák közül az Everest Rampage SMX-R1 egy 4000 dpi maximális felbontással rendelkező egér, amely 5390 forintba kerül" - Valószínűleg annyit is ér, amilyen olcsó...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#18) Mamuska


Mamuska
őstag

Házak, perifériák nem tűnnek valami minőséginek. :N

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Az Ideapad 720 jónak tűnik, de RX550 FHD-s kijelzőhöz... bar alacsonyabb felbontásban jó lehet. Gondolom azért van mellette 8 giga ram, mert nincs dedikált memóriája a VGA-nak.
Az Y-t pedig a 4 giga ram eszi meg. És akkor el is érkeztünk a problémához. Ma már több játéknál is felbukkan a 8 giga ram, mint minimum. Ez lehet akár RTS is, nem kell az akciójáték-csodákra gondolni. 200+ ezerért férjen bele. Semmire nem megyek az SSD-vel, ha Ram szűkében vagyok.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) Ted_Beneky válasza MMIX (#10) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A vezérlését vajon hol lehet elhelyezni? Gépen kívül lóg valahol vagy belül van és nem férek hozzá kívülről, csak ha leveszem az oldallapot? Vagy megy alaplapi szoftverrel is?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#21) próbakocka


próbakocka
senior tag

AMVA paneles monitorok grafikai munkára alkalmasak, vagy csak az IPS üdvözít?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#22) Mamuska válasza próbakocka (#21) üzenetére


Mamuska
őstag

Alkalmasak, természetesen professzionális használatra jobbak az IPS-ek.

(#23) doooo válasza janeszgol (#19) üzenetére


doooo
veterán

Van dedikált memóriája az RX550-nek. Manapság minden valamit is érőnek van, márpedig azért ez sem a lehető legrosszabb kártya. Főleg, hogy az új generációk erőben nagyjából megegyeznek az asztali társukkal... márpedig én nem tudok a közelmúltból olyan -dedikált és nem integrált- kártyáról, aminek nincs memóriája. Persze lehet, hogy tévedek... De a lényeg, hogy ez az Ideapad nem a kártyán és a RAM-on csúszik el, hanem inkább az U-s procin.

(#24) Csapoati válasza janeszgol (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont ez nem egy játékra szánt gép, kevésbé erőforrásigényes munkához pedig a 4 giga RAM is elég lehet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) janeszgol


janeszgol
félisten

Felettem két hozzászóló: értem. Igaz ezek nem gamer kiadások, ezt picit elnéztem. (Én egy mindenest keresek, ami mindenre jó picit.) Ezek az U-s procik már talán nem harmatosak. Köszi. :R

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) doooo válasza janeszgol (#25) üzenetére


doooo
veterán

Nem harmatosak, de ha játékra is használnád a gépet, akkor egy HQ-s procival szerelt gépet keress... Ez az RX550 már bőven elég játékra. Tehát egy ilyen gép, amiben U helyett HQ van, mindenre jó (nem is picit). Az U se használhatatlan, de nem épp játékra való (mármint egy szint felett természetesen... de ezt te tudhatod, hogy mit is szeretnél játszani rajta, ha szeretnél). Játékon kívül mindenre elég az U is. Csak akkor már ilyen GPU sem kell mellé. ;)

(#27) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Az az Y920 tetszetős, az ára, viszont eléggé felcsúszott.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#28) turbulencia8 válasza pmartin96 (#3) üzenetére


turbulencia8
őstag

Konkurens cegeknel az ipari kamerak elott nem szeretem a jelszavaimat bepotyogni, ilyen alkalmakhoz nagyon jo ez az usb-s ujjlenyomatolvaso, de en csak a PQi-t ajanlom.

[ Szerkesztve ]

(#29) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Egész elérhető árúak azok a 32"-os monitorok. Tapasztalatom szerint 4K azért már túl sok ebben a méretben, legalábbis ha az ember nem kíván szenvedni a Windows scalinggel.

(#30) janeszgol válasza doooo (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Értem, köszönöm. Megjegyzem akkor ezt a GPU-t. Semmi HC játék nem és nem kötelező az FHD felbontás (mármint a kijelző legyen az, de játékban HD-ra állítás lesz). Most egy Core i5 3317U-s laptopot használok és hiába van mellette 8 giga ram, vacak. Sokat gondolkodik, lassú. Azt hittem a Bulldozernél és leszármazottjainál nincs rosszabb, de van. A Kaveris noti 4 giga ram mellett megeszi reggelire. De mára már az U-s procik jobbak, legalábbis ha hihetek a PC Worldnek. :R

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.