Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kezdődik... :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ne legyen tw és fémből legyen.
Más vágyam nincs :DD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) fattyu válasza Brutális eb (#2) üzenetére


fattyu
veterán

Valljuk be ebből az egyikre van esélyed :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#4) stbtamas válasza fattyu (#3) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Szerintem egyikre sincs esélye :D

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#5) SP!T


SP!T
addikt

Ez meg milyen hírcím? Napokon beül érkezik az egy kijelentés, míg a hír szerkezetében azt írjátok, hogy akár be is mutathatják. Félrevezető... Gondolom persze direkt, de ez nem korrekt hozzáállás. Ilyet a bulvár sajtóban szoktak csinálni kb... Most ez az a színvonal?

Segítek: "Napokon belül debütálhat/érkezhet a Galaxy S III"

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#6) tixem válasza Brutális eb (#2) üzenetére


tixem
addikt

Pedig lesz TW, és nem fémből lesz azt is lefogadom. Mondjuk nekem ez nem lenne akkora baj, műanyag nem melegszik annyira, meg jobban bírja a strapát.

Miért van mindenki elájulva azért a fém házért nem tudom felfogni :U

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#7) Oppenheimer válasza stbtamas (#4) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem sincs :D

tixem: mert sokkal jobb kézbe fogni és prémium hatást kelt

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8) Maxentius válasza tixem (#6) üzenetére


Maxentius
addikt

Kerámia a tuti a legtöbb forrás szerint.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#9) stbtamas válasza tixem (#6) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Lehet azért, mert ha esetleg el akarja valaki lopni, akkor használható fegyvernek is már egy ekkora telefon :))

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#10) leslieke válasza tixem (#6) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fémház se melegszik és a fogása is kellemes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11) tixem válasza Oppenheimer (#7) üzenetére


tixem
addikt

Értem én, hogy prémium meg mittudomén, de ettől hatványozottabban drágább dolgokba tesznek műanyagot és ott nem baj, ezért nem értem. Na mindegy :D

Amúgy ha nem kacsa, inkább ez a kerámiaötvözetes cumó lesz rajta, arra kíváncsi lennék milyen

(#9) stbtamas: Arra célra nekem van egy tömör öntöttvas kulcstartóm, jól lehet vele hadonászni :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12) MittuDomain_ válasza tixem (#11) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Hé, engem hagyj ki ebből! :))

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#13) a.sebi


a.sebi
őstag

100% hogy műanyag lesz......

(#14) vicze válasza Maxentius (#8) üzenetére


vicze
félisten

Mármint 1 orosz forrás szerint, ami több csapból folyik? :D

Hogy is állunk most a nagyotmondással?
FullHD 4,7-is kijelző 7mm vastag kerámia házban, 4magos Cotrex-A15-tel és 1 csillió RAM?

Még jó hogy nem rugaszkodunk el a valóságtól. :D

(#15) FeRkE válasza Brutális eb (#2) üzenetére


FeRkE
őstag

minek legyen fémből? hogy olyan g**i nehéz tégla legyen mint az iphone? én nem embert akarok vele ölni :)

(#16) Xaels válasza FeRkE (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Az iPhone sem fémből van :U Amúgy meg összehasonlítás képpen: Lumia 800(full polikarbonát) = 142g míg a HTC Sensation (fém hátlap) = 148g. Ne mond nekem, hogy abba a 6g-nyi különbségbe fogsz belehalni...

Amúgy meg: Bőrt, szövetet, fát simán el tudnék képzelni egy felső kategóriás telefonra, de már az is nagy előre lépés lenne ha a Samsung leszokna arról a nem túl minőségi műanyagról.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) Rotate


Rotate
veterán

- ez múltheti hír
- a cím félrevezető
- sőt, amit a címben írtatok már a SamMobile is cáfolta...

úgyhogy ennyi, elég hanyagul, és utánajárás nélkül raktok ki híreket, egyre gyakrabban... pedig elvileg ez a munkátok...

tényleg nem rosszból írom, de ha nekem mint mezei usernek ez feltűnik, akkor hozzáértőbb embereknek is, és az rátok abszolút nem vet jó fényt...

[ Szerkesztve ]

(#18) nord_ válasza FeRkE (#15) üzenetére


nord_
veterán

Jaja, nehogy gerincferdülés legyen a vége a bő két deka plusz súlynak. :)

(#19) #16820480 válasza leslieke (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem mindenki számára. én például nem szeretem a fém rideg fogását. a Xoom hátlapja is fém, ezért is használom tokban részben...

amúgy kerámia borítás, keret nélküli kijelző, dualboot (tw és vanilla droid), meg még miket is fantáziáltak róla..? :)) azért nem lenne rossz, ha bejönne. viszont lassan az aktuális Samsung zászlóshajót is akkora mítosz övezi már, mint a szifont.

(#20) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

:C
Remélem igazak a pletykák, hogy lesz dedikált Kamera gomb. Mondhatni megváltásként tekintenék rá, mert ez a kijelző tapogatás.. valami borzasztó.

Thyűű.. de rondán tud kinézni egy fém teló tele horpadással.. akkor már inkább legyen műanyag, ami rugalmasabb.

Személyszerint örülök, hogy a Samu nem erőlteti a fémet.. úgyis szilikon tokban hordanám, ha fém lenne.. szóval fölösleges "plusz" (ami 50/50 arányban hátrány is)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#21) FeRkE válasza Xaels (#16) üzenetére


FeRkE
őstag

mostani telóm 120g, és ehhez képest nekem jóval nehezebbnek tűnik egy iphone.
egyébként meg szerinted a bőr, szövet vagy fa mennyire kopás álló / strapabíró ?

(#22) Xaels válasza Hobbbyt (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Nem horpad az olyan könnyen tapasztalatból beszélek. Ha olyan ütést kap, hogy horpadjon azt már a műanyag/kijelző sem biztos bírná ép "bőrrel".

A kamera gombot könnyen lehet pótolni. Én például Vol+ -ra tettem ezzel az alkalmazással.

(#21) FeRkE: megfelelő kezeléssel ugyan annyira mint a műanyag. A mostani telefonod mi is?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) vicze


vicze
félisten

A CPU-ja már most kösse fel a gatyáját. :)

(#24) tomatos


tomatos
aktív tag

Erősen kétkezes telefon a 4.7", ha ennyi lesz. Nálam ez már nem játszik.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#25) Rotate válasza vicze (#23) üzenetére


Rotate
veterán

S2 4100 fölött dob, gyári ICS-vel, 2 maggal, ehhez képest ezt nem lesz nagy dolog megugrani a 4 magos exynos-szal...

(#26) callmeakos válasza Brutális eb (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amíg világ a világ Samunál a "táccsvíz" a nyerő....
A fém meg ugye csak a Wave-nél játszik. Ja kivéve a az R-nél....

Szóval ha csak nem lesz vmi tudathasadás, marad ez a kombó :U

All→M8

(#27) SzlobiG válasza vicze (#23) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ahogy rotate is írja S2 4k felett csinál gyári 1.2GHz-en ICS-el, szal az ONE-X-et ütni fogja nem kicsit. ;)

(#28) Hobbbyt válasza vicze (#23) üzenetére


Hobbbyt
őstag

az S2-öm gyári ICS-vel 3950-4050 pontot csinál.. :) szóval nem hiszem ,hogy az új Exynosnak van félnivalója

Ehh.. :C rögtön 3 válasz is..

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#29) sagit válasza vicze (#23) üzenetére


sagit
addikt

4900as quadrant elég sovány 4 magra nem?

Szerk: másnak is feltűnt

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#30) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jöjjön csak a többi ára igy csökken majd...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#31) guni válasza Oppenheimer (#7) üzenetére


guni
tag

"mert sokkal jobb kézbe fogni és prémium hatást kelt"

Ja, a Sensationöm, meg előtte a DHD-m is igazán prémium hatást keltett ahogy recsegtek ropogtak (illetve a Sensation az még lötyög is). Inkább akkor legyen műanyag, de legyen rendesen egyben. A következő telóm nem valószínű hogy HTC lesz.

A TW-t meg egyszerűen felül lehet csapni valamilyen más laucherrel, nem értem mit kell ennyit pörögni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#32) hallerlaller válasza sagit (#29) üzenetére


hallerlaller
addikt

dual-core Snapdragon S4 SoC

szerintem az a15 kétmagosok és az a9 négymagosok kb. pariban lesznek. :U

(#33) sagit

hát igen, azok kevésbé melegednek.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#33) sagit válasza hallerlaller (#32) üzenetére


sagit
addikt

Hopsz, tegra3-ra emlékeztem :R

Személy szerint szívesebben vennék A15-ős kétmagost mint A9 4magost

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#34) knyitogato válasza Brutális eb (#2) üzenetére


knyitogato
őstag

Isten ments, hogy fémből legyen. Broáf.

(#35) vicze válasza sagit (#29) üzenetére


vicze
félisten

Igen ez az új Quadrant és 2 Karit magra, de amúgy a Tegra3 is ennyi kb. :)
És a Quadrant-ot hanyagolnám, a Vellamo sokkal inkább mérvadó és ott nagyon üt.

(Illetve szarrá tuningolt vs. gyári se mérvadó.)

[ Szerkesztve ]

(#36) Wave86 válasza knyitogato (#34) üzenetére


Wave86
tag

Tuti, hogy nem fémből lesz. A fém a Wave és Omnia sorozatra jellemző.
Valószínűnek látszik a kerámia (itt értsd: katonai szintű kerámia), vagy műanyag.

Egyébként a márc.30-as időpont kicsit valószínűtlennek tűnik, de majd meglátjuk.

(#37) sz.gabor11


sz.gabor11
tag

ez a pocsék minőségű műanyag.. ennyi pénzért már azért egy kis fém is lehetne benne, ez az egy dolog ami miatt nem veszek sámsont :D :DD

(#38) vicze válasza sz.gabor11 (#37) üzenetére


vicze
félisten

Csomóan meg azért nem vennék, mert fém. Ez egyéni ízlés kérdése, aki sznob erre az úgy is fémet vesz, aki meg mindképpen ezt a készüléket, kifizet pár dollárt egy fém hátlapra... (Nem értem miért olyan nagy kaland egy hátlapot cserélni...)
Mit számít hogy fém, hogy tokban hordod? (Puszta sznobizmus. És még árnyékol is. :P)

És amúgy DS-em van. :)

(#39) callmeakos válasza sz.gabor11 (#37) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Peeersze mert egy több mint 100k-s telefonba majd pocsék minőségű műanyagokat tesznek bele mi?
Nem hallottad még azt, hogy műanyag és műanyag közt van különbség?

All→M8

(#40) sagit válasza callmeakos (#39) üzenetére


sagit
addikt

Valószínűleg nem

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#41) Dare2Live válasza callmeakos (#39) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

pedig ez rendszeresen megtörténik....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42) Rotate


Rotate
veterán

mindig jöttök a Samsung szar anyaghasználatával, meg hogy a HTC milyen premium anyagokat használ, aztán végül mégis az van, hogy S2-nél semmi hátrány nincs belőle hardveresen, Sensationnél meg úgy kell kilapátolni a port a kijelző meg az üveglap közül...

ez a fém mánia szerintem is csak sznobizmus... S2-nél semmi gond az anyagokkal, az illesztések tökéletesek, nekem ez fontosabb, mint a fém meg hasonló anyagok használata...

[ Szerkesztve ]

(#43) keIdor válasza callmeakos (#39) üzenetére


keIdor
titán

Galaxy S-nek is tejfölös pohár volt a hátlapja. Ennyit erről.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) Antares83


Antares83
tag

Miért gondolja szinte mindenki, hogy a telefon sokkal nagyobb lesz, ha 4,7"-os lesz a kijelzője? Faltol falig kijelző, és eltünő fizikai gombnál kb ugyan akkora marad! Szvsz ugyan olyan jol lehet használni mint a 4,3"-ost. Persze akinek az is nagy volt, akkor ez is nagy lesz... Fém házról annyit, hogy nagyon kellemes fogni -n° ban!:) Müanyagnál ilyen gond nincs.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#45) jáózsi


jáózsi
tag

Én gyűlölöm az S plus-om hátlapját ami elvileg még jobb, mint az S2-é.....

(#46) knyitogato válasza jáózsi (#45) üzenetére


knyitogato
őstag

dehogy jobb...

(#47) Rotate válasza jáózsi (#45) üzenetére


Rotate
veterán

S2-nél még a hátlap van a legjobb anyagból... nekem legalábbis jobban bejön ez a kemény textúrált műanyag, mint az a szar karcolódó lakkozott cucc körben...

(#48) jáózsi


jáózsi
tag

Vastagságra értettem, de jogos

(#49) hallerlaller válasza Rotate (#47) üzenetére


hallerlaller
addikt

Galaxy Nexus már ilyen matt zsírtaszító műanyag körben, s3 is ilyen lesz.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#50) rinbanbo


rinbanbo
tag

Műanyag jobb mint a fém megkarcolódik vagy valami simán lecserélem...de fémnél..... :))

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.