Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Khan13


Khan13
senior tag

Jó hallani ezekről a fejlesztésekről : )
De maga az OOo még mindig nem az igazi... az, hogy a függvények nevei nem lettek lefordítva a táblázatkezelőben, az még nem zavar, de pár dolgot nem tudtam megoldani benne, amit a tanáraim elvárnak (elhihetitek hogy kerestem...). Ezen kívül egész használható, ha meg az ingyenességét nézzük ,akor szavunk nem lehet.

(#2) VaZso válasza Khan13 (#1) üzenetére


VaZso
senior tag

Mondjuk én mindig furcsán néztem ezekre a függvényfordításokra, amik pl. az Excelben is vannak... alapvetően nem igazán szimpatizálok a dologgal... elképzeltem, hogy milyen lenne a programozás C, Pascal stb. nyelven, magyarítva. Katasztrófa. :U
Persze több oldalról meg lehet közelíteni az egészet, de nem szeretek valamit kismillió változatban megtanulni.

Egyébként OpenOffice képletszerkesztőjét pl. gyakran használom és szeretem is, de ha arra gondolok, hogy pl. van %fí és %varphi, %ró meg %varrho, stb, akkor a hajam égnek áll... szerintem keverni a legrosszabb :)

Egyébként semmi gondom OO-val.

[ Szerkesztve ]

(#3) Traxx


Traxx
őstag

Nekem is tetszik az OpenOffice, céges mintadoksikkal a szövegszerkesztő része 1-2 tördelési hibát leszámítva (be kellett szúrni 1-2 entert) remekül muzsikált, a táblázatkezelője még jobban :K A powerpoint viszont csalódás volt, nem játszott le mindent, vagy nem úgy, ahogy kellett volna.

Ez a szótár meg jó lesz, bár én a magam helyesírására szoktam hagyatkozni :D Hajrá OOo :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

A képről nagyon jónak tűnik az eszköz, gratula! Nem lehetne ezt beépíteni a FF-ba, kiegészítőként? :U

(#5) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Open Office-ben dolgozom és egy cellában vannak a vezeték és utónevek, hogy tudom külön oszlopba szétszedni őket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.