Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Swinegod


Swinegod
őstag

Csoda, hogy egyáltalán tudják Switchre portolni, még ha úgy is néz ki, mint egy Ps 2-es játék

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#2) mg1992mg válasza Swinegod (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Meglepő, mit ki nem tudnak hozni a kis konzolból, a 16-os illesztés se fut rajta rosszul. Bár nekem már az Eternal amúgy is nagyon pörgős, esélytelen, hogy ezt valaha konzolon, kontrollerrel kipróbáljam :D

(#3) johnyblaze válasza Swinegod (#1) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

már volt egy Doom port.elég jól sikerült.ps2? szemüveges vagy? ha nem akkor ideje ,ha igen akkor töröld meg csiszoló papírral :D

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#4) Swinegod válasza johnyblaze (#3) üzenetére


Swinegod
őstag

Igen, a 4 évvel ezelőtti portra referáltam, azt a 2005-ös Most Wanted egy grafikai moddal leveri kinézetben, de PC-hez hasonlítva még dokkolva is tényleg mint egy kései Ps 2-es játék, olyan felbontással megy. Meg kb olyan framerattel is

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#5) Bazsi1987 válasza johnyblaze (#3) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Felélmetes hogy valaki nem tudja mit jelent egy kézi konzol és mit kell várni tőle... Örültem volna ps2 doomal diablo3-al overwatchal tudtam volna már játszani :R :C

(#6) johnyblaze válasza Bazsi1987 (#5) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

pontosan.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#7) johnyblaze válasza Swinegod (#4) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

látom teljes a képzavar.most wanted-et doomhoz hasonlítani :DDD
gondolom mosógéped sincs otthon mert nem lehet vele kávét főzni...tehát egy szar az egész :D
kitoltam anno a doomot amíg pc-m volt.köszi azért a képet.most switchen nyomom.semmi baj nincs vele az ég világon ugyanúgy élvezem.sőt az Eternalt is fogom.

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#8) Swinegod válasza johnyblaze (#7) üzenetére


Swinegod
őstag

Mutasd meg légyszíves hol mondtam, a Switch egy szar

Konkrétan annyit mondtam, meglepő, hogy egy 2 éves középkategóriás telefon grafikai képességeivel bíró tablet el tud vinni egy Doomomot, sőt, egy Doom Eternalt attól függetlenül, hogy elképesztő low res

Az már csak személyes vélemény, hogy egy műanyag, középkategóriás hardverű tablet, 720p kijelzővel, ami akkora egy vicc, hogy a korai modelleken a dokk maga megkarcolta a kijelzőt ennyiért egyszerűen egy rossz vicc. És ez csak rosszabb lesz azt nézve, hogy a Nintendonál mindegy egyes program, hardver, bármi, ritkán megy leárazára, nem csökken az áruk ÉS mocskos drágák alapból

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#9) GodGamer5 válasza Swinegod (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ez mondjuk kétirányú dolog, egyrészről gyors a Switch, hogy ilyeneket tud grafikailag futtatni, másrészről viszont a jelen gen konzolok átlagon aluli teljesítményűek, ezért egy mobil hardveren is elfutnak a rájuk írt játékok. Mondjuk én egy GR Breakpointot néznék meg Switchen... ;]

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) johnyblaze válasza Swinegod (#8) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

"Mutasd meg légyszíves hol mondtam, a Switch egy szar"

te meg azt mutasd meg hogy én hol mondtam hogy te azt mondtad hogy a switch egy szar...mindegy engedd el. szerintem még fiatal korú vagy.akkor elnézem még :)

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.