Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klaya86


klaya86
senior tag

Örvendetes az aksi kapacitás növelés, bár, mivel még a 10% pluszt sem éri el, nem hiszem, hogy látványosan javítana az üzemidőn. Inkább a szoftver még jobb optimalizálására kellene több energiát fordítani. Na meg ugye ezt a bánat 25w töltést elfelejteni és végre valami értelmes gyorstöltést bevetni. Nem kell a 120w. Szerintem egy 65w töltés király lenne végre (és elvártható)

(#2) GreatL


GreatL
őstag

200 mah... 200 bah. Inkább legyen még egy millivel vastagabb, és induljon 5000-ről az egész történet. Ezért is vettem a plusost idén, hogy legalább 4500 legyen... szűken elég egy napra.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ha az Exynos-t is cserélnék SD-re, egy-két óra plusz bőven meglenne.

Mert lakni, muszáj.

(#4) hyperspace válasza klaya86 (#1) üzenetére


hyperspace
őstag

Fantasztikus, már majdnem akkora lesz bennük az akksi, mint az S21 és S21+-ban. :(

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#5) fahrii válasza Hallosz (#3) üzenetére


fahrii
őstag

S22 szériánál is hosszabb az exynos verzió üzemideje.

(#6) odani válasza fahrii (#5) üzenetére


odani
tag

..de még így is gyalázat. Nagyon remélem, hogy a OneUI 5-ben tettek valami csodát, mert ez így k*rva sovány. :(((
Szerintem amúgy csak azért dobták be a minimális kapacitásbővítést a jövő évi modell kapcsán, hogy úgy tűnjenek, mint akik vették a lapot az idei kiadás csúfos leszereplése után – de bármiben lefogadom, hogy ebben a pillanatban fogalmuk sincs, mivel érnek majd el érdemi üzemidőnövekedést.

(#7) noezmegmi


noezmegmi
tag

mai világban 5000mAh alap és ismerve Samsung sumákolást pl: S20FE adatbázis 4500 android szerint 4370 mAh és nem beszéltünk szervízről ami féléves kora előtt már cserélt benne akkumulátort...

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#8) badacsony


badacsony
őstag

Samsung Galaxy S23 with Snapdragon 8 Gen 2 tested by Geekbench

"...the SM-S911U should be the US version of the S23...

The CPU has an oddball core configuration – there is one prime core at 3.36GHz, four mid cores at 2.80GHz and three small cores at 2.02GHz."

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.