Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psych0


Psych0
őstag

ha belegondolok, hogy ezt 8000 floppy helyettesítené...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#2) sNORh válasza Psych0 (#1) üzenetére


sNORh
addikt

és nemis ojan rég volt még az hogy 2 flopin vittem el a doom-ot :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3) fdisk


fdisk
őstag

Azért ilyen írási sebesség mellett mire teleírsz 16 gigát,elmegy a hajad. :DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4) Psych0 válasza fdisk (#3) üzenetére


Psych0
őstag

az a 2 valószínűleg 20

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#5) Krix válasza Psych0 (#4) üzenetére


Krix
őstag

Nem, az 2. A 20-as változat kicsit később jön.

If it is not broken then don't fix it!

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

hát, a japánok ügyködnek rendesen :) milyen biztonsági intézkedések lehetnek egy ilyen gyárban? minden nap teljes külső-belső motozás mindenkinél, aki egy ilyen közelébe kerülhet? :D

a doom-os példára visszatérve: nem is olyan rég még egy kb 100db-os floppy-tárolóba ottvolt a windows, office meg többszáz játék :D és egy cd-re vagy 6soron kiírhattam volna az egész tartalmát... 1cd tartalmát meg 6soron rányomhatom egy dvd-re... egy ilyen köröm méretű kártyára meg majd 4dvd-t rá lehetne tolni... használatát én normális kijelzővel ellátott telefonokba tudnám elképzelni úgy, hogy rákonvertálok pár tucat filmet :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Allien


Allien
veterán

Az a class2-s azért nem valami fényes. :( Ráadásul, lemaradásban van a többi gyártóval szemben. A legyártott darabszám meg nem túl kevés? 5000 darab? Kézzel rakják össze, vagy mi? :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8) Depression válasza Allien (#7) üzenetére


Depression
veterán

Hát, ha ismersz olyat, aki kézzel összetudná rakni...
Biztosan Svájcból importálják az óramestereket. :-)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Mazsika válasza Allien (#7) üzenetére


Mazsika
őstag

gondolom nem számolnak olyan nagy keresletre... biztos meglesz az ára akkor miért nyomják kifelé a sokat ha úgyse nagyon viszik... ;)

Dáccsika

(#10) Cs_Laci válasza mephi666 (#6) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

milyen biztonsági intézkedések lehetnek egy ilyen gyárban? minden nap teljes külső-belső motozás mindenkinél, aki egy ilyen közelébe kerülhet?

Valószínűleg kevésbé szigorúak, mint itthon egy csavargyárban... Szerintem mi előbb viszünk haza fél kg szöget a gyárból, mint ők fél kg micro SD-t :)

(#11) xxman


xxman
senior tag

Tudom nem itt van a téma, de esetleg tudtok segíteni?
Van 1 motorola w490-em egy 512Mb-s micro sd vel.
Az a baj h a zenék helyett néha egy(mindigy ugyan azt) másik zenét jáccik le , azt hittem h az előző tulaj tette rá a zenét és vírusos volt vagy ilyesmi...
formázás...
Be a telefonba...
Megcsinálja a könyvtárakat rá,zenék rá , + vírusirtás nod32vel(mer virus is volt rajta)

de ezután maradt a zene probléma és még a hangfelvételeket is meg a fényképeket is
ha memkarira mentem akkor sérult fájlokat ment el.
Szoltam a tagnak aki mondta h telefont cserél de memkari nincs,a telefona amire cserélte szintén motow490 de itt is maradtak a problémák szoval a memkari a hibs.
A segítségeteeket előre is köszönom. :W

I just wanna have some fun.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.