Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Tényleg rászolgál a budapesti összehasonlításra. Nem azt mondom, hogy könyékből amputálni kellene az összes grafitis kezét, de csuklóból mindenképpen. :((

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) axioma


axioma
veterán

Tankolasnal nem kell ennyire szamolgatni. Tobbet is nyugodtan irhattok be, mint amennyi a tankolas lesz, csak az a lenyeg, hogy a kartya limitjein belul maradjon. Az elso "tranzakcioval" (mondjuk inkabb kommunikacionak, mert nem penzugyi ertelmu tranzakcio) csak befoglaljak a beirt osszeget, de nem ervenyesitik. Ha kevesebb a tankolas erteke amikor visszarakod a pisztolyt, akkor erre a foglalasra egy kisebb osszegu ervenyesites megy ra, a foglalas meg megszunik. Nyilvan ha a foglalasnyi benzint betoltotted, akkor meg magatol megall a nafta ahogy gondolom tapasztaltatok, mert a foglalasnal nagyobbat nem terhelhet.
De amugy koszi, jo kis video lett, kulon tetszik hogy a hely "szaraz" tortenelmi adatai is bele tudtak ferni.

(#4) atosan


atosan
addikt

Jó utat!
Szlovénián egyszer átutaztam, tervben van a látogatás. Bejön a hely.
Várom a következő beszámolót 🙂

Maine coon

(#5) mizoli


mizoli
addikt

Jó volt a videó, örömmel néztem. Kár, hogy ilyen kellemetlen időjárást fogtatok ki.
További jó utat, várom a folytatást :)

(#6) babosmiki


babosmiki
addikt

Jó utat és jó munkát, várjuk a sok érdekes posztot majd! Viszont a kamerátok az nem valami acélos..Ha a V30-al vettétek fel a videót, akkor hát nem is tudom... :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) kingabo


kingabo
őstag

Ha legközelebb Portorozban jártok a mellette lévő Pirant mindenképp lessétek meg! ;)

(#8) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Szepek a pizzak, de a gorog grizza szerintem veri az olaszt!

(#9) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszi a videót srácok, jó kontent :))

Finn the human

(#11) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Triesztet mi is nagyon szerettük, mediterrán, mégis otthonos hangulatú. Főleg nyáron nagy élmény.

A videók viszont tényleg nagyon rossz minőségűek – már meg ne sértődjetek ezen –, a hang még indokolható a széllel, de a kép nagyon ugrál, homályos. Sorry! :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.