Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) thomas77


thomas77
senior tag

Jött hozzá szoftverfrissítés: 12.00.17.06
Megjelent a menüben a VoLTE és működik is. Így igen jó hangminőségben lehet beszélni vele...

(#152) convar


convar
csendes tag

Sziasztok! Érdekelne hogy azt, hogy telefonálás közben nem lehet használni a diktafont (ill. ezzel együtt hogy így telefonbeszélgetés felvételére nem való) menet közben esetleg megoldotta-e már vmelyik szoftverfrissítés?

Vagy ha nem, akkor valaki aki jó angolos és esetleg írt is már/szokott írni a fejlesztőknek, esetleg megtenné-e azt hogy megírná nekik hogy a szoftver eme hiányosságát is még próbálják már megoldani?

Nekem ez a funkció továbbra is nagyon hiányzik belőle (pontosabban: nagyon hiányozna ha vennék egyet), szóval ezt én egy óriási visszalépésnek élném meg a jelenleg használt 12 éves Nokia 7390-esem után.

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#153) snowdog válasza thomas77 (#137) üzenetére


snowdog
veterán

Köszönöm a hasznos információkat! A készülékem ma jött meg, szinte teljesen le van merülve, ezért most töltöm. A telefont kimondottan a Digi mobil beindulása miatt vettem. Ezen szeretném a szolgáltatást tesztelni.
Mindenképpen másodlagos készülék lesz egy Samsung S6 mellet (ez sem egy mai modell, de nekem tökéletesen megfelel)

Miket vártam a készüléktől (összehasonlítva egy okos telefonnal, úgy hogy tudom ez nem az): hosszú üzemidő, 4G/LTE, VoLTE, dual sim, hotspot, internet, wifi, BT, GPS, kb. ennyi.

Amióta bent van a második sim, azóta van HD hangom is 3G-n.
Ez azért mégiscsak a VoLTE meglétére utal. Nem lehet hogy az ehhez szüksége SIM nem jó slotban volt?

Ha kipróbáltam hogy miket tud, akkor én is írok egy összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.