Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Viktor0610

Viktor0610
(titán)

Nekem tetszik! :D

Bár -gondolom- a minősége gagyi lesz. :( :D

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#2) okcsani

okcsani
(csendes tag)

Hát ennek nem nagyon látom értelmét... :/

(#3) Fred23

Fred23
(veterán)

50 korbácsütést minden gyártó vezetőjének, aki IP52-es készülék esetén jelzi a termék szabványnak való megfelelését! Aztán a padlóla le, de dulván! :O

(#4) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Komolyan retardált bagázs, ez fertelmes. Csinálhattak volna valami elegánsat is, de ez rémgagyi, fröccsöntött rettenet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Graphics

Graphics
(félisten)

Ez beteg, de tetszik.

És még lesz piaca is. A szolgáltatóknál konkrétan nincs feature phone. Pedig igény van rá.

(#6) arn

arn
(nagyúr)

Most mi a remake, a leugro elolap? Ennyi?

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#7) AttilaNokia

AttilaNokia
(tag)

Játéktelefon, nem tetszik. Még poénból se vennék. A 7110-es designja 100x igényesebb és eredetibb volt, ráadásul ott gombnyomásra pattant le a billentyűfedél.

(#8) tha_answer

tha_answer
(tag)

remelem eljutnak majd az n9-re is. :DD :DD :DD :DD :DD

(#9) #07538176

(törölt tag)

Ha fog rajta futni egy-két app, akkor szerintem lesz rá kereslet. Nekem tetszik, kicsit fura design, de tetszik! :))

(#10) Fred23 válasza AttilaNokia (#7) üzenetére

Fred23
(veterán)

Meg volt rajta tenisz. :D Használtam vagy 2 évig, imádtam.

Ettől függetlenül a 8110 is bejött anno; ez az új se csúnya, csak éppen semmi értelmét nem látom.

(#11) Graphics válasza AttilaNokia (#7) üzenetére

Graphics
(félisten)

8110-esről van szó amúgy.

(#12) Sub-ZeRo

6310i-t hozznák vissza... :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#13) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(őstag)

Na ez jól néz ki :)
(Nem úgy, mint a tavalyi hype-példány)

Soulworker JP <3

(#14) PreikeStoleN

PreikeStoleN
(addikt)

Ez meg minek. :D
Te jó ég!

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Dee Dee*Tommy*

(#15) AttilaNokia válasza Graphics (#11) üzenetére

AttilaNokia
(tag)

Tényleg? :D Ahhoz képest is béna. A Matrixban egyébként tényleg a 8110-es volt, csak annak egy felspécizett verziója, mert a retailben nem pattant le gombnyomásra a fedél. Azért hoztam fel a 7110-est.

(#16) kbyte1024 válasza AttilaNokia (#7) üzenetére

kbyte1024
(addikt)

A legjobb teló volt:)

Samsung S10e

(#17) papeti01 válasza AttilaNokia (#7) üzenetére

papeti01
(senior tag)

a mai napig vennék egyet. menő készülék volt.
ez az új 8110 is jó... ha másnak nem viccnek :)

#proudfather

(#18) roli543

roli543
(senior tag)

KEELLL!!!!!

Apple iPhone Xs 64gb + Amazfit Bip / iPad 2017

(#19) meroly

meroly
(veterán)

Ez nagyon kiraly :))

Impossible is nothing

(#20) #84735232

(törölt tag)

Évről évre próbálkoznak, remélem már jobban sikerült, mint a 3310 re-edition. ;]
Kinézetre nekem tetszik, viszont a 4G kapcsolat szerintem indokolatlan funkció ilyen jellegű készülékbe, bár jó ha van, legfeljebb gyorsabban megjön az ímél. ;] ;] A vízállósága viszont elég vicces. :F :Y

(#21) atike

atike
(nagyúr)

A régi az akkori egyik legnagyobb királyság volt (volt is nem egy munkatársamnak) de ez az új variáns... Valahogy nem az igazi. Nagyon nem. :U

(#22) The Goth válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére

The Goth
(tag)

Ha ez is befut, jövőre az is simán visszajöhet még. :D
Persze az is kicsit túl színesben, kicsit elbaszva, te talán... :)

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#23) Viktor0610 válasza #84735232 (#20) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Modemként használhatod. ;)
Gondolom. :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#24) batai15 válasza Xaels (#4) üzenetére

batai15
(veterán)

+1 próbálják meg lovagolni a Nokia sikereit ezzel a retro vonallal, de nem jön össze nekik.

[ Szerkesztve ]

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#25) DS39 válasza #84735232 (#20) üzenetére

DS39
(veterán)

Inkább a VoLTE miatt jó hogy 4G-t raktak bele.

(#26) Graphics válasza batai15 (#24) üzenetére

Graphics
(félisten)

Nem-e? Elég sok elmegy meg szolgáltatóknál is.

A világ többi tájáról pedig pont annyi infonk van, mint amennyi nincs... Honnan tudod , hogy nem megy?

3310 a legolcsóbb reklám volt, az egyik legnagyobb mediahack.

[ Szerkesztve ]

(#27) Luck Dragon

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog

Hát ez annyira kellemetlen ...
Bár csak ne tették volna.

Inkább készítettek volna normál klasszikus készüléket, mint a C5-00 vagy 515 volt .Dühítő :(

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,Android One.

(#28) RRamstein

RRamstein
(tag)

Sárgában kéne :D bár én 930nak örülnék leginkább androiddal :))

[ Szerkesztve ]

(#29) Viktor0610 válasza Luck Dragon (#27) üzenetére

Viktor0610
(titán)

A C5-00-t inkább ne erőltessék.
Nagyon sokat cseréltünk belőle... :W

(#30) Anulu79

Anulu79
(addikt)

Ez a letható rész vajon mennyi időt fog kibírni? Úgyértem, hogy vajon mikor fog kilazulni és magától csúszkálni?
A kijelző érintős? Erről nem láttam leírást. Vagy csak átsiklottam felette?

(#31) mrcrnl

mrcrnl
(tag)

Már épp írni akartam, hogy inkább a Sirocco-t lehetne újrakreálni, és látom már jön is a piacra, de nem a régi dizájnnal, hanem a mai trendek szerint: [link]

(#32) The Goth válasza Anulu79 (#30) üzenetére

The Goth
(tag)

Jó eséllyel nem érintős. Az meg hogy mennyire lesz tartós, hát.. Egy biztos, annyira nem mint az eredetinek az volt.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#33) Pjotr

Pjotr
(senior tag)

Valami mátrix témát vehetett volna a kínai hozzá igazán. Vagy olyan sok a jogdij?

(#34) fornettisuti válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére

fornettisuti
(addikt)

+1
A fiókban megvan még, 3 napig bírja egy töltéssel a gyári akkujával.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Huawei Watch GT - Xiaomi MiBand2

(#35) Foglalt név

Foglalt név
(őstag)

WiFi hotspotot tud?

(#36) wertigo1984

wertigo1984
(őstag)

Varom mar, hogy mikor kap a 6310i egy ilyen ujratervezest. Nagy szerelmem a mai napig. :B

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37) Sub-ZeRo válasza fornettisuti (#34) üzenetére

Nekem olyan 5 nap. Ha nyomkomdom 3 nap és kipruccan. :D
A legjobb telefon.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#38) wertigo1984 válasza Sub-ZeRo (#37) üzenetére

wertigo1984
(őstag)

Nekem is ugyanebben a szinkombinacioban van :C
Szep a tied is, csak nem eredeti az elolapja.

Sub-ZeRo ebayrol rendeltem hasznaltan az elolapomat, 10+pk volt. Magam csereltem ki, es a mai napig szetszedem kipucolni.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39) Sub-ZeRo válasza wertigo1984 (#38) üzenetére

A legjobb kombináció ez volt a színben, ebben tetszik. :K :DDD
Igen, sajnos a gyári előlapot le kellett rajta cserélni, mert igen csak meg volt viselve mikor hozzám került a telefon... :(

(#40) Fancy-boy válasza Foglalt név (#35) üzenetére

Fancy-boy
(őstag)

Igen, tudja:

"Nokia 8110 with 4G LTE and WiFi hotspot announced"

(#41) calocsay

calocsay
(tag)

Zseniális húzás, óriásit tárolnak ezzel is. ". Új év, új főhajtás, és azért remélhetőleg az eredmény a gyakorlatban jobb lesz a tavalyi nosztalgiapróbálkozásnál". - Ezt a mondatot egyszerűen nem tudom hová tenni. Bedarálta a feature piacot a 3310, akkorát robbant, mi lehet ennèl jobb eredmény???? Iszonyat mi mennyiséget adtak el belőle. Hát én csak azt kívánom, a 8110 is csak annyira legyen sikeres, mint a 3310 ,mert akkor folyamatosan jönni fognak a legendák.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 8110 4G

(#42) #52588800

(törölt tag)

3310 -et is megvettem, ezt is meg fogom :D

(#43) Luck Dragon válasza Viktor0610 (#29) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)
LOGOUT blog

Nekem nem volt vele bajom, lehet szerencsém volt vele.
De a formája tetszett. Jó lenne hasonló olcsó de jó klasszikus készüléket látni,kapni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,Android One.

(#44) dz1989

dz1989
(aktív tag)

Szeritem nagyon jó ötlet.
Classzikus Modern külső.
Hát az AF az elfértvolna.
A kijelzőt azt inkább VGA-ra csináltam volna.
Valamint a rugosnyitás az mégnagyobbat ütött volna.
De egy "i" változattal még kijavíthatják. :)
Az operációs rendszere kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Remélhetőleg Nagyon durva harc lessz! Panasonic CM1 vs Nokia 808 vs Nokia 1020.(ehhez még egy kis idő kell) Légy bátor mint az oroszlán, de jámbor mint a dúká. Siemens mobilokat megveszek. Ha van eladó írj privátott.

(#45) staker

staker
(őstag)

Retro dolgok is hoznak pénzt.

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#46) Zsoltinho24

Zsoltinho24
(tag)

A nokia ott folytatja ahol abba hagyta règen.Nem mèltò a nevère.Gusztustalan amit művel.A multat le kellene zàrni ès csak az ùj dolgokra kellene koncentràlni.

(#47) ak76

ak76
(senior tag)

Remek! :DDD
Jöhet a 8810,a 8850,a 8910,a 8800,vagy a 7110,imádtam mindegyiket,vagy mekkora poén lenne már az N széria androiddal,vagy ezzel a kaIOS-al vagy mivel. :K

(#48) Graphics válasza Zsoltinho24 (#46) üzenetére

Graphics
(félisten)

Nézd meg akkor a többi készülékeket is

(#49) szubrutin

szubrutin
(tag)

Bulitelefonnak talan, bar akkor lehet letorne a flip :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#50) Fryskitt

Fryskitt
(addikt)

Ez kb olyan élmény volt, mint amikor megtudtam, hogy nincs Mikulás. :O

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.