Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vicsmith78


vicsmith78
csendes tag

[link]

Nothing Phone2

(#52) #33253120 válasza Zsoltinho24 (#46) üzenetére


#33253120
törölt tag

Húzd csak el a függönyt a barlangon.... :)
Ez HMD, ami Nokia néven ad ki telefont. Nem Nokia.

(#53) #33253120 válasza vicsmith78 (#51) üzenetére


#33253120
törölt tag

Pont ilyet ástam el véletlen egy kábelárokba valamikor a dinoszauroszok idején. :)

(#54) Genova1983


Genova1983
tag

Végre túlléptek az S30+ rendszeren.
A slide miatt akár még sikeres is lehet az egyszerű hívás kezelés miatt az idősebb felhasználók körében.
Na meg nem kell bill.zár kombinációkkal bajlódni.

(#55) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ha ez is olyan nehezen használható tré cucc lesz, mint a 3310, akkor inkább hagyják a fenébe.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#56) tom956ster válasza -=RelakS=- (#55) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Nem lenne rossz újítás az oldaltól, egy sima kis szavazó doboz egy egy ilyen cikkbe. Itt ugyanis egy ikonikus darab valamelyest nevezhető utódjáról van szó. Simán lehetne reprezentatív kérdőív belőle, mivel temérdek olvasótok van.

Egyébként azért is gondoltam érre, mert belőlem rögtön kicsúszott, hogy kell! Hogy minek, azt nem tudom elmagyarázni, egy Note 5 mellett semmi értelme semilyen future phonenak, de akkor is. Megvolt a 8110 használtan, egy igazi kuriózum mára. Ez is kell. Aztán valószínű meglepem vele szüleim, de akkor is...
Egyébként volt igény manapság 4g hotspotos future phonera a köreimben nem is oly rég, szóval lesz ennek piac, nem is kicsi, de lehet hogy nem épp Magyarországon.
Oltári nagy kár, hogy kihagyták a rugós mechanikát, ezt imádtam a 7110ben, abból is volt 2 db. Ugyan ez aktív flipper lesz? Csak au lesz, különben egy kalap szart ár ér a bill. cover.

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#57) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Vajon eljutnak az 5800-ig? :D

All→M8

(#58) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Amilyen high-tech cucc volt ez akkor, ez a remake annyira gagyinak látszik. Kérdem én, nem úgy kellene reamek-elni valamit, hogy az a mai korban hasonló hatást váltson ki? Ez a mostani, ma, úgy néz ki mint egy játék telefon, csak tényleg mellékesen működik is. Anno, a 8110 a saját korában meg non plus ultra volt.

Jevons paradox

(#59) janeszgol


janeszgol
félisten

Hm, nem is rossz. Azert ez hardveresen sokkal erosebb, mint a tavalyi remake. (Dual Core, 0.5/4 gb ram/rom.)
A 4G alkalmazasa csillagos otos. Ugye nemely orszagban a 2G-t, nemelyekben a 3G-t szuntetik meg es marad sorban a 3G es 2G az LTE mellett. De DS39 leirta mar.
Zsenialis huzas es kidolgozas a cegtol.

(#60) Ashitaka válasza janeszgol (#59) üzenetére


Ashitaka
tag

Én nem látom benne a zseniális húzást. Az eredeti a maga korában tényleg jó volt de én már akkor is totál haszontalannak gondoltam azt a flippet. Ok védi a billentyűzetet az időjárás ellen de kb ennyi. Jó lenne valami eladási adatot látni,hogy a Hmd-nek mennyire jött be a tavalyi remake,hogy tovább erőltetik ezt. Kicsivel nagyobb kijelző,jobb fényképező és nem ily gagyi kinézet s mindjárt látnám az értelmét én is. Aprósólyom +1

(#61) #52588800 válasza Ashitaka (#60) üzenetére


#52588800
törölt tag

Az eredeti a maga korában egy kisebb vagyon volt. És ugyan ez a helyzet itt is. Bele lehetne pakolni mindent, csak az nem 79 euró lenne.

(#62) Ashitaka válasza #52588800 (#61) üzenetére


Ashitaka
tag

Samsung S5610 mikor megjelent az is kb. 80-90 eurón nyitott. Ég és föld a különbség a Samu javára. Igaz ők nem buliból adtak ki azt a telefont. Különben meg nem kell mindent belepakolni csak épp annyit hogy jó legyen. Modern,jó telóval is meglovagolhatnák a retro hypot. De ugye ízlések és pofonok. Ez nem lesz az én másod telefonom.

(#63) Lalikiraly válasza Graphics (#26) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Dehogynem megy nekik a sok eladás. Különben már rég elhasaltak volna. Mondjuk nekem pont a 3310 tetszik jobban. Wifi és 4G vel már viselhetők simán. Nagyon gondolkozokrajta. Amúgy a Nokia 3-asomra is jobban örülnék egy 8.1 GO-nak.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#64) janeszgol válasza Ashitaka (#62) üzenetére


janeszgol
félisten

Eg es fold a difi? Miben? Az is QC Dual Core, fel giga ramos, 4 giga flash-ses telefon LTE-vel?
(Ismerem az S5610-et, meg a kameraja sem biztos, hogy jobb.)

(#65) Depression válasza AttilaNokia (#7) üzenetére


Depression
veterán

Hát igen, a 7110 az egyik legszebb telefon volt anno. Még most is nagyon szép a formája.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#66) gergejly


gergejly
aktív tag

Tényleg kézzel kell letolni az elejét ??? :W

(#67) #04441088 válasza gergejly (#66) üzenetére


#04441088
törölt tag

Lábbal is lehet.

(#68) Dlink321b


Dlink321b
csendes tag

Amikor az első képet megláttam a cikkben kezdtem örülni de amikor egy kicsit lejjebb vittem már nem annyira.Nem értem miért nem lehetett az eredeti régi kinézetet , gombsorokat, meghagyni csak egy színes kijelző kellett volna bele 4G egy kis proci , ram , valami OS és kész .

[ Szerkesztve ]

(#69) Nartaas


Nartaas
tag

Jópofa ez a retrózás de lehetne ezt igényesen is csinálni. Szép eladásokat lehetett volna csinálni 3310-el meg ezzel is egy gusztusosabb kivitelezéssel.

(#70) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Nekem nincs bajom a kinézettel és a kézi flip letolással sem (mivel az eredetin is így volt). Ugyanakkor nem értem, hogy ha ilyen vastag a telefon, akkor hogyhogy nem fért bele jóval nagyobb aksi? Komolyabb kamerát és hardvert (memória, cpu) is el tudnék képzelni benne..

ez a kedvenc aláírásom

(#71) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Na ez jópofa, ez inkább hasonlít az eredetire, mint a 3310. :)

A HMD kezdi megtalálni a helyét a piacon szerintem, a komolyabb telefonjaik is ígéretesek, és a poénok is. A fapad kategória az egyedüli amit nem értem, hogy miért erőltetnek. (1,2,3)

(#72) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hmm de mennő is volt az anno. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#73) #07538176


#07538176
törölt tag

Van benne wifi, nem kerdeztem igy semmit sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74) janeszgol válasza #04441088 (#67) üzenetére


janeszgol
félisten

:D
De most komolyan, nem fert bele egy face unlock? :)

(#75) jacis válasza AttilaNokia (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

+1
Igen ez egy vicc az egykori matrixfonhoz képest.
Egy gagyi vacak az egész. Már maga a szine is egy gagyi hatást keltő választás.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#76) ROBERTOH válasza jacis (#75) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Fekete is van.

ez a kedvenc aláírásom

(#77) #67656192


#67656192
törölt tag

Hogy szerettem.. :DD

(#78) vicsmith78 válasza #33253120 (#53) üzenetére


vicsmith78
csendes tag

:C

Nothing Phone2

(#79) Fred23 válasza Depression (#65) üzenetére


Fred23
nagyúr

:D

(#80) wertigo1984 válasza Fred23 (#79) üzenetére


wertigo1984
őstag

De gyonyoru :R
Emlekszem, anno egy ezustozott elolapos, bezskek hattervilagitasos kijelzoju 6150est +5000 ft-ot adtam erte a Vnamenyi vasutallomason dolgozonak...imadtam ezt a telefont.
Egy baja volt, hogy az akksi lotyogott, de egy darab papirral megoldottam.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#81) oriic válasza Fred23 (#79) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anno gimiben amikor ilyen telefonom volt, mindig úgy próbáltam felvenni, hogy a fél világ lássa egy gombnyomással leugrik az eleje. :C

Live-Die-Respawn

(#82) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Jaj ne, ezt miért, Nokia?

(#83) gepardlacee


gepardlacee
tag

Én lehet, hogy veszek egy ilyet, okostelefon-függőségről remek leszoktató lehet. Csak lenne benne egy korrektebb kamera...

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#84) calocsay válasza Nartaas (#69) üzenetére


calocsay
tag

Hát nézz kicsit utána alaposabban, hogy mekkora eladásokat produkált a 3310. Az egész évben (!) eladott buta telefonok zöme 3310 volt. Iszonyat mennyiség ment el, annak ellenére,hogy a 3G verzió egy világgal jobb, az LTE kiadásról meg már ne is beszéljünk. Ebből szerintem sokkal többet eladnak, főleg a Google támogatás miatt. Zseniális szerintem. Fizikai munkát végzőknek teljesen vállalható. Mondjuk egy vizallóság jól jött volna még, meg egy AF kamera és bedarált volna mindent, de így is kvázi az egész mwc show-t ellopta, ugyan úgy,mint tavaly is. Ahogy megjelenik, máris megveszem. Engem megvett🤣😂😁

[ Szerkesztve ]

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#85) Dr. 444Hertz válasza .Szaki. (#71) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mert azokat többnyire az olyan piacokon árulják, ahol a név automatikusan generálja az eladásokat... Lásd fejlődő országok.
Mondjuk nekem az a furcsa, hogy az olyan helyeken vannak emberek, akik megengedhetik maguknak, hogy egy drága vacakra költsenek olcsóbb, de jobb megoldások helyett.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#86) .Szaki. válasza Dr. 444Hertz (#85) üzenetére


.Szaki.
addikt

Egy laikusra szerintem itthon is röhögve rá tudnak sózni "0Ft-ért" egy Nokia 1-et a szolgáltatók, a mami meg csak azt fogja látni, hogy hát ez mégiscsak Nokia, nem az a Xiaomi, vagy Huawei vagy mi, ki se tudom mondani a nevét, ez kell nekem..Olcsó és Nokia. Azt persze szegény nem fogja észrevenni, hogy a telefonvásárlás miatt + 2.000 Forint lesz 2 évig a tarifája, tehát 48.000Ft-ért vett magának egy papíron 30.000-es, a valóságban pedig alig 15.000-et érő használhatatlan vackot.

(#87) calocsay válasza ROBERTOH (#70) üzenetére


calocsay
tag

Az akksi így is elmegy 1 hetet,de a kamera lehetett volna egy AF 5mpixel. A standard akku méret azért jó,mert kompatibilis más modellekkel és olcsó. Talán kijön egy i verzió jobb kamerával, de amúgy nagyon rendben van.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#88) Dr. 444Hertz válasza .Szaki. (#86) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Te nyertél.
De látod, ebből élnek a nagy nevű cégek :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#89) .Szaki. válasza Dr. 444Hertz (#88) üzenetére


.Szaki.
addikt

Sajnos...Nem túl szimpatikus.. :N

[ Szerkesztve ]

(#90) hemaka


hemaka
nagyúr

jaj, nem kellett volna :D

(#91) #52588800 válasza Ashitaka (#62) üzenetére


#52588800
törölt tag

Az az S5610 kb mindenben rosszabb mint ez a készülék és 100 euró környékén nyitott. Belepakolni meg bármit bele lehet, de azt szem előtt kell tartani, hogy 110-120 euró környékén már van használható okostelefon.

(#92) ribizly válasza Xaels (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Teljesen egyetértek. Olyan, mintha akik ezeket az új design-okat készítenék soha nem látták volna az eredeti készülékeket. És lehet tényleg... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#93) juuzer


juuzer
addikt

Amúgy tetszetős. Sárgában mindeképp. Anno az 520-amra vadásztam sárga hátlapot :D

Egyébként örvendetes, hogy a Nokia elhagyta az MTK plattformot (asszem a 3310-es meg az előtte lévő budget S30+ csodái erre épültek).

Vamos a la playa.

(#94) Fancy-boy válasza juuzer (#93) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A Microsoft kezdte kiadni a Nokia feliratos telefonokat S30+ platformmal, aztán a HMD folytatta.
Viszont a 3310 4G változata már nem S30+.

(#95) juuzer válasza Fancy-boy (#94) üzenetére


juuzer
addikt

Ezt nem tudtam, köszönöm :)

Nem tudom miért ódzkodom tőle annyira, talán a régi Mobilarena-s tesztek miatt (gigachinatelefonteszt) ahol még kb az összes telefon "MTK platformot használt" HW és SW tekintetében is :D

Btw az Alcatel Go Flip is KaiOS-t futtat. Az is egy élhető készüléknek tűnik :)

Vamos a la playa.

(#96) dutrás válasza juuzer (#95) üzenetére


dutrás
őstag

Most a "Nokiától" kapunk minden évben egy régi telefont is? Minek? Úgy akar pénzhez jutni a HMD hogy retro érzéseket vált ki az emberekből. Inkább az innovációba feketetne ne ilyen szarságokba.

P50 pro/P40 Lite

(#97) juuzer válasza dutrás (#96) üzenetére


juuzer
addikt

True.

De szerintem az, hogy van egy ilyen feature phonejuk a palettán nem ciki, sőt. Anyukám is váltott vissza okostelefonról egy 3310-re. Amire neki egy okoscucc kell, arra ott van neki egy tablet.

Vamos a la playa.

(#98) #07538176 válasza juuzer (#97) üzenetére


#07538176
törölt tag

Szerintem sem baj, ha van egy ilyen remaked telefonjuk, ezzel együtt eredetiek is, mert én még ilyet más gyártótól nem láttam. Az ilyen típus telefonok, amikben az okostelefon és a "butatelefon" ötvözve van, eléggé ritka, szóval ilyen téren is egyedinek mondhatóak. :)

(#99) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ha kipattana a fedél akkor azt mondanám oké, lehet van az a réteg de így kicsit más a szitú.

[ Szerkesztve ]

(#100) #07538176 válasza Halkow. (#99) üzenetére


#07538176
törölt tag

Engem meg maga az a fedél is idegesít, a gyakorlatban nem fog letörni róla, ha direkt birizgálom? Szvsz kiadhattak volna egy ilyen csúszka nélküli változatot is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.