Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #80439296


#80439296
törölt tag

Valamint az is friss hír, hogy a vadonatúj Nokia 1-est is frissítették; mostantól
Nokia 0.3 a neve...

(#2) babosmiki


babosmiki
addikt

Ez így kevés lesz... :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ez mégis mi a rákért jó nekik?
Pénzt ölnek apróbb termékfrissítésekre, ahelyett, hogy kevesebb, de komolyabb készülékekkel állnának elő...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) 7Heads Drago válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mert ugyanarról a lóról több bőrt húznak le.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#5) Dr. 444Hertz válasza 7Heads Drago (#4) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szegény ló...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6) RRamstein válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


RRamstein
tag

Huawei is ezt csinálja :)

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Anya! Kezdődik! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért 6" akkora mint egy másik 5.6" kávátlan mobil azért az nem semmi. Szóval elfogadnám, csak nem adok rá ki annyi pénzt. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) Ricardo válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Igazából én azt nem értem az miért jó nekik, hogy kiadnak egy jó készüléket, de nem mindenhol teszik elérhetővé. Ezt egy olyan cégnél megértem aki nem forgalmaz amúgy globálisan termékeket, mert sok pénz lenne kiépíteni a hálózatot. de az LG amúgy is forgalmaz világszinten telefonokat. miért nem elérhetőek mindenhol a készülékei?

A másik, hogy amit meg forgalmaz globálisan, azt meg régiónkét más más módon gyengít, mert a "piackutatások" szerint ezek a tulajdonságok ott nem kellenek. Lásd a G6 példáját. :U

(#10) Jeanne d'Arc

Atom ez a telefon továbbra is!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) atike


atike
nagyúr

Nagyon jó teló, igen. De ez csak időhúzás az is tény....

(#12) leslien


leslien
nagyúr

az jó h csak a ram ot növelték mert a telo nagyon renben van...
kíváncsi leszek mikor lesz elérhető..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13) Luck Dragon

Nekem bejön ez a készülék. Már kipróbálnám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) batai15 válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


batai15
félisten

Pont ez az hogy így is alig van az lgnek készüléke, főleg ami értékelhető is.

(#15) rankesz


rankesz
veterán

A lap alján ott az LG v30 logó mint mwc túra támogató, gondolom ha nem így lenne még inkább tükröződne a cég viselkedéséről a vélemény.
Amúgy jó teló, de kb fél év csúszásban van...

(#16) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Tetszetős,de pusztán a 2gb ram-ért és az mi-ért lecserélni a V30-cat... ráadásul itthon csak a kamera tudja hasznàlni az mi-t... nem éri meg szerintem. Ettől függetlenül jó a cucc. Volt V30+ a tulajdonomban,kiváló telefon.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17) HarleyCustom válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) mjani1172


mjani1172
addikt

Az LG nél a vezetőséggel van baj, nem a műszaki részleggel, egyszerűen nem értenek alapszinten sem az egészhez.Ezt rajtuk kívül a normális cégek k{özül senki sem csinálja.
Sosem tudni mi mikor jön, mikor mit jelentenek be,és az valóban mit tartalmaz, és kapható e komoly forgalmazóknál.. A V30 még most sem kapható,európába is jelentős késéssel érkezett. Minek frissíteni, már az utód kéne érkezzen. komolytalan az egész.
Nem véletlen hogy a nagy cégeknek ez már nem hiányzik, nem is árulják a dolgaikat.

[ Szerkesztve ]

(#19) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Ha időben be hozták volna akkor szerintem marha nagy sikere lett volna. De megkésve és alig kapható pár boltban és drágább is mint az s8.
Pedig szetintem szuper teló.

(#20) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

600 Euro most az Amazonon egy V30. Elég versenyképes már ezzel az árral a Mate 10 Pro és a Note 8 ellen.

https://utdetailing.hu/

(#21) jacis


jacis
nagyúr

Sajnos ez megint egy rossz stratégia szerintem. :U
Kellene már egy komoly vezetés az LG élére. Van egy nagyon jól sikerült V30 a tarsolyukban és nem tudtak belőle előnyt kovácsolni... A G6 is iszonyat későn jelent meg annak ellenére hogy egy régebbi hardver volt benne.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) balgab84


balgab84
aktív tag

Ugy se lehet majd kapni hivatalosan nalunk, legfeljebb majd 1 ev mulva😀😀😀

(#23) 7Heads Drago válasza RRamstein (#6) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mert ki nem?
A Samsung és az Apple is ugyanez csak pepitában.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24) #06658560 válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ennél kevesebbet mégis hogy adjanak ki?
Az alvariánsok nagy száma is csak azért van, mert random hagynak ki alkatrészeket a gyártás során.

(#25) BloodRay


BloodRay
veterán

Jó lenne ez míg meg nem jelenik a G7 (vagy mi lesz a G6 utódja...), csak kár hogy kapni bem lehet sehol majd...
Vicc amit az LG mobilrészlege művel...
V30-at akartam venni én is még novemberben(mert ugye már mikor bejelentették...), de S8 lett belőle mert t@ketlen balf@szok... Úgy hogy totál elégedett G2, majd G4 tulaj voltam.
Mesteri szintre fejlesztik lassan a "hogy kergessük el a vevőket" és "hogyan tegyünk tönkre egy céget?" dolgot...
Komolyan mondom felvehettek pár egykori Nokia vezetőt...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#26) prolad


prolad
őstag

És ezt majd lehet is kapni vagy csak közel fél év múlva?

(#27) bodnar10261


bodnar10261
aktív tag

Én nem akarok Xiaomizni de ők nem így és nem ezen az elven gondolkoznak. fentebb emlitett hozzászolásra reagálnék amit teljesen jogosnak tartok. Sőt 2-3 éven belül úgy se kap frissítést a telefon. Viszont a füles ami hozzá van az még drágitja a készülék árát.

Bodnár Dávid

(#28) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Szóval hoztak egy V30 szoftveres faceliftet, (amit semmi akadálya nem lenne a sima V30-nak is megkapnia) amiből jobb híján csak a koreai userek profitálhatnak.
G4 óta halott az LG paletta és úgy tűnik az is marad még jó ideig.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#29) Matada2.3 válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ezért késik a G7, mert az MWC-re kellett már valami random ThinQ-t fejleszteni... Nekem olyan mosógép beütése van a névnek.

Finn the human

(#30) mihail38 válasza RRamstein (#6) üzenetére


mihail38
aktív tag

Az LG és a Huawei közt van némi különbség.... :K

(#31) tixem


tixem
addikt

Jövő nyáron majd kapható is lesz :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#32) qantum


qantum
senior tag

Még most sem cserélném le a V10-et.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#33) mizoli válasza Ricardo (#9) üzenetére


mizoli
addikt

Ezt én sem értem :U

(#34) janeszgol válasza tixem (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Az LG bemutatta a karácsonyi szezonra a készülékét. Nem 2018, hanem 2019 karácsonyára. :D

(#35) joey04 válasza RRamstein (#6) üzenetére


joey04
titán

ők csinálják csak igazán. :K

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#36) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Nem èrtem ezt a LG-t.Minek mutatnak be egy olyan telot amibe tavalyi proci van?max dobtak bele plusz 2gb ramot.Nem éri meg.A vezetősègnél valami gond van.Èbresztő Eldzsi!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#37) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Nagy csalòdàs az LG.Okè hogy kèsöbb mutatjàk be a G7et de mire itthon kapni lehet addigra az összes nagy konkurencia termèkei àrban csökkeni fog.Gratula LG!!!

(#38) Dr. 444Hertz válasza Zsoltinho24 (#36) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A tavalyi SoC nem lenne probléma...
Ha az összes többi funkció egy jelentős része viszont hozna valami pluszt.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#39) ezat87


ezat87
újonc

Tipikusan az a telefon, amit kipróbálok a Vodafone boltban, és elég is belőle annyi. LG-m volt évekig, most is G6-on gondolkodok, de ne kelljen már a kocsit eladni egy LG-ért is, éppen az ára volt az egyik fegyvere.

(#40) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ronda. Tudom, hogy nehéz, de jöhetne valami új dizájn.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#41) koxx


koxx
MODERÁTOR

Oktobertol elerheto lesz ha sietnek vagy nem...

(#42) Kavinton75 válasza tibcsi0407 (#20) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Ha lenne rá itthon garancia, akkor igen. De nincs, így csak a kinti ismerősök élvezhetik.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#43) Kavinton75 válasza BloodRay (#25) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Sajnos engem is elkergettek a Huawei-hez és Mate 10 Pro lett belőle. A QHD kijelzőt erőltetni kár G6-ban kicsi akkuval és régi vassal. Pedig, hogy szerettem a G4 kameráját.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#44) leslien válasza Kavinton75 (#42) üzenetére


leslien
nagyúr

ha EU-s akkor van rá itthon garancia...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#45) tibcsi0407 válasza Kavinton75 (#42) üzenetére


tibcsi0407
félisten

EU-s. Elvileg itt is van.
Ha pedig csak ott lenne, akkor mi a gond? Futárcég kiviszi párezerért.

https://utdetailing.hu/

(#46) jacis válasza Kavinton75 (#43) üzenetére


jacis
nagyúr

A QHD-t már a 805-ös snapi is szépen vitte.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) ollie válasza jacis (#46) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, az S801-es is, ha jól volt optimalizálva (pl. a Lenovo Vibe Z2 Pro vajsima volt az említett SoC-kal és QHD kijelzővel).

***

(#48) qantum


qantum
senior tag

Oda viszik ahol veszik is, csak ez a kör már egyre szűkebb.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#49) Roland93


Roland93
aktív tag

Az Apple garanciában még mindig cseréli a telefont, vagy most már ők is csak javítják? :)

(#50) koxx válasza Roland93 (#49) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Legtöbbször cserél, de ez a kérdés, hogy jön egy V30 hírtopikba?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.