Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Meddig lehet még elsütni ezt a külsőt? :N Nincs vele baj, de letennének elém 4-5 ilyen fehér samut, hirtelenjében nem tudnám melyik-melyik. Amúgy jól mutatnak, szó se róla.

[ Szerkesztve ]

(#2) Windz


Windz
újonc

Heti Samsung tucat-teló? :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Frissített Galaxy S3.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#4) rodrigez válasza cezarlacrone (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Én meg azon röhögök, hogy sokan a Samsung formatervét kutyázzák, hogy mindig ugyanolyan, de ha letesznek elém egy HTC One M7-et, M8-at, M9-et ugyanúgy nem mondom meg melyik-melyik, ahogy Te a Samsung esetében. És ugyanaz a formavilág köszön vissza eltérő anyagfelhasználással a 600-as, 500, stb. szériában is. :)

(#5) szabi820 válasza rodrigez (#4) üzenetére


szabi820
tag

Úgylátom nem vagyok egyedül.Nekem is uncsi volt már,hogy mind a Samsungot fikázza de azt nem veszi észre,hogy 90%-ban minden telefon ugyanolyan.

(#6) Dr. X válasza szabi820 (#5) üzenetére


Dr. X
aktív tag

És az Apple is ugyanazt a dizájnt használja. Ha nem egy telefonnal jönnének ki évente, hanem hússzal, akkor ott sem tudnál különbséget tenni. Ugyanez igaz a Sonyra is.

[ Szerkesztve ]

(#7) Wildpath válasza szabi820 (#5) üzenetére


Wildpath
tag

Annyi a külömbség hogy a samu egyforma modelljeiből millió van, míg más gyártó esetében nem ekkora a paletta.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#8) dzsi23


dzsi23
addikt

Most akkor mi is a különbség az A és az E széria között? :U

[ Szerkesztve ]

(#9) cezarlacrone válasza Wildpath (#7) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

+1

Erről van szó és nem ekézni akartam a Samsungot.

(#10) rodrigez válasza cezarlacrone (#9) üzenetére


rodrigez
senior tag

Én nem is rád értettem, én se tudnám megkülönböztetni. :) Mindössze arra akartam kilyukadni, hogy nem egyedi eset és nem csak a Samsung sajátossága. :)

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Végül is, van ráció ezekben, mert aki minden áron samsungot és fémeset akar 410-et akar az vesz A-t akinek meg nem fontos a material az vesz ilyet.

Finn the human

(#12) banhammer


banhammer
veterán

Ahogy latom ebben sem cserelheto az akkumulator.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) banhammer válasza rodrigez (#4) üzenetére


banhammer
veterán

+1

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) maximilian4 válasza rodrigez (#4) üzenetére


maximilian4
addikt

Tudod most ez a divat. Meglátják h samsungról van szó és egyből elözönlik a rosszakarók/trollok/haterek a topikokat.

Maxi

(#15) dzsi23 válasza Matada2.3 (#11) üzenetére


dzsi23
addikt

Tehát, aki fémet akar, az vesz A-t, akinek meg nem fontos, hogy fém legyen, az vesz E-t, ami szintén fém... logikus. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) mediumgecso válasza dzsi23 (#15) üzenetére


mediumgecso
őstag

+1 :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#17) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ez egy tök jó középkategóriás telefon.

DE. Miért vennék ehelyett A5-öt? a plusz 512 RAM miatt miközben ez jóval olcsóbb lesz elvileg?

Biztos én nem vagyok képben és megvan a logikája de mi a lényegi különbség az A5-E5 ill A7-E7 között?
Kaptak közepes hardvert hasonló fém külsőt mégis az A az prémium az E meg középkategória?

Nem nagyon értem.
Engem nagyon nem zavart hogy eddig millió félét gyártottak egyforma külsővel úgysem vettem egynél többet de legalább volt különbség hardver/kijelző/méretben meg régiónként úgyis mást forgalmaztak.
De most elvesztettem a fonalat.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#18) doooo válasza maximilian4 (#14) üzenetére


doooo
veterán

Sosem fogom ezt teljesen megérteni.. csak érdekes, hogy nem fáradtak még bele..

(#19) m1lan válasza Hobbbyt (#3) üzenetére


m1lan
őstag

Nekem is ez jutott eszembe, bár bizonyos szempontból az S3 LTE-m még mindig jobb, mint ez.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#20) Notalab


Notalab
tag

Ó, én mind meg tudom különböztetni egymástól...
Beállítások/Egyebek/Eszköz névjegye. Ennyi a trükk. :F

...

(#21) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ma vett az exem nullahuf-ért rabláccal egy A5-öt. Egyrészt baromira jól néz ki, és gyors is. A kérdés az, hogy mikor jön el a lassulási fázis.
Ezt meg nem igazán értem... A csoport osztályozása alapján (A--->E) komolyabbnak hinném, mint az A5. Holott gyengébb...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) janeszgol


janeszgol
félisten

- Ó de klassz, milyen telefonod van?
- Egy Samsung* Mintudomén.
- Ez a legújabb modell?
- Mindig ez a legújabb...

*= tetszőleges márka.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) -Skylake- válasza cezarlacrone (#1) üzenetére


-Skylake-
addikt

Szerintem:

Proci : Snapi 400,410,615
Ram : 1GB , 1,5GB , 2GB
Belső tár : 8GB,16GB
Kijelző : 4,3", 4,5" , 4,7" , 5"

Ez a középkategória recept , tehát 3x3x2x4 kombináció van , az 72 , ebből most bemutattak egyet , azaz még 71-szer húzzák le a bőrt. Tévedes jogát fenntartom , LaFleurt , Grand-ot és hasonló verziókat nem számoltam bele. :)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#24) róland válasza -Skylake- (#23) üzenetére


róland
veterán

Galaxy SIII reload :D

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#25) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Tényleg divat lett a kiálló kamera? :W

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#26) -Skylake- válasza Tomi_Ohl (#25) üzenetére


-Skylake-
addikt

Miért probléma , ha kiáll a kamera ? Most nem kötekedésből vagy ilyesmi , én speciel pont hogy szeretem , ha megtöri a hátlapot kicsit. Az én problémám például az , amikor nem középen van az optika , hanem valamelyik ( általában bal ) szélén. Én pl azt nem csípem.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#27) maximilian4 válasza Tomi_Ohl (#25) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem divat, de a jó minőségű kép és szenzor növekedése egyenesen arányos. Belerakhattak volna olyan kamera modult is ami nem áll ki, de az valószínűleg a közelében nem érne a mostani modul képalkotási képességeihez.
Még mindig nem értem, hogy egyesek számára hogy nem egyértelmű.

Maxi

(#28) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Lehetne az egész ház vastagabb egy mm-rel, a kamera sem állna ki és az akku is nagyobb lehetne.
Nem tetszik a kiálló, már csak a kinézete miatt sem, meg így szerintem sérülékenyebb...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29) Fejvadi válasza cezarlacrone (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez már beleégett a retinánkba. :)

(#30) joey04 válasza maximilian4 (#27) üzenetére


joey04
titán

a következő kommentben meg is írták mi a probléma ezzel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Halkow.


Halkow.
senior tag

E széria? kicsit lemaradtam nem úgy volt hogy csak az A csaladé ez a fém Unibody kiváltság :DDD

(#32) philips20 válasza Halkow. (#31) üzenetére


philips20
aktív tag

Nem kell komolyan venni :))

(#33) Mr.Silkó válasza cezarlacrone (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyszer pár éve voltam egy állásinterjún egy gsm boltban, tesztelt a tulajdonos, hogy mit ismerek fel a mobilok közül, és minden ment, kivéve 3 tökegyforma Samsungot. Nem kaptam meg az állást. :D

Szóval bár Samum van, és alapvetően szeretem, azért értem a kritikákat is. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) Luck Dragon

Na ez egész pofás lett, egy jó árcímkével megspékelve elfogadnám, de házon belül az Ace 4-et nem fogja lehúzni az tuti.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Igazi hiánypótló alkotás lett :) mint egy falat kenyér. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.