Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jó olvasást kívánok mindenkinek! ;) :R

(#2) CséZé


CséZé
őstag

ezt direkt azért írtad h kipróbáld az összes smiley-t?

(#3) művésznő4 válasza CséZé (#2) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igen :DDD rossz szokásom....bocsánat... :B

[ Szerkesztve ]

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem tetszett ez az írás nagyon :K így belegondolva, elég komoly lány lehetsz, mert kb. 14évesen azért elég jól összeszedett ez az írás (1-2 helyesírási hiba azért van benne tényleg, de jobb, hogy nem nyúltál hozzá és nem javítottad így utólag)
nekem is volt egy lány így 14évesen... semmi komolyabb nem történt közöttünk: első év utolsó előtti napján mertem megszólítani... beültünk valahova és 3-4órán át beszélgettünk kettesben :B utána következő nap nem láttam, nyáron pedig átíratták más suliba, mert kollégista volt... azóta nem láttam és eltelt 12 év...
most barátnőmmel nap, mint nap átéljük reggelente ezt a pillanatot, amiről írtál... az "elszakadás pillanatát..." alig tudok elindulni munkába és otthagyni, de aztán annál szebb az a pillanat, amikor délután újra találkozhatunk :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) anjani182 válasza mephi666 (#4) üzenetére


anjani182
őstag

Nem 16/17 éves?! Ja, értem, hogy 14-15 volt amikor írta... ;]

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) művésznő4 válasza anjani182 (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Valójában 15 voltam... :K....majdnem ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) HarapósKutya válasza CséZé (#2) üzenetére


HarapósKutya
tag

:DDD

www.halivud.hu

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Én lusta vagyok végigolvasni! De legalább bevallom! :DDD
Amúgy meg hiszek a többi hozzászólásnak, szóval grat a komoly gondolkodásodhoz ilyen fiatalon.
Bár ha még egy kis komolyságnövelőt szeretnél, akkor a szmájlik úgy 95%-át kiveszed. :) Bár engem ez se zavar, mert megadja a lányos kis aranyos (arcsi) stílust. Csak vannak itt páran akik élvezettel kötnek bele ilyenekbe :)

(#9) művésznő4 válasza Dany007 (#8) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Dany: Köszönöm, hogy írtál!
Semmi gond, majd ha kedved lesz :N
Meg amúgy is, már kb. 160-an elolvasták, vagy legalábbis belenéztek; de ők meg írni lusták... Sztem te vagy a jobbik változat! :R
Köszönöm az elismerést, de a 'szmájlikat' nem veszem ki :N
Egyáltalán nem gond, hogy komolytalannak néznek. Inkább már kicsit az zavar, hogy túl idősnek is, pedig ha tudnátok.... Hajaaaajj :DDD tudok én nagyon komolytalan is lenni... :))
Mellesleg tetszett az "arcsis" idézet a másik topikról... :D jót nevettem!

(#10) Xirtam


Xirtam
veterán

Enyhén sok a smile!

(#11) HarapósKutya válasza művésznő4 (#9) üzenetére


HarapósKutya
tag

12# nyugi!

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#12) művésznő4 válasza HarapósKutya (#11) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Annál jobb, mert ezek szerint csak fikázódni bírsz.... :U

#10: Már dolgozom az ügyön...

[ Szerkesztve ]

(#13) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Érdekes írás.
Bár "tipikus szerelmi sztori".

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14) művésznő4 válasza z0d1AK (#13) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én is olvastam már itt pár hasonlót, ezért is örültem meg, h nem vagyok ezzel egyedül és ezért bátorkodtam feltenni én is a saját történetemet :)

(#15) HarapósKutya válasza művésznő4 (#12) üzenetére


HarapósKutya
tag

cak vicceltem :N
nem bántásból mondtam

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#16) Xirtam válasza művésznő4 (#14) üzenetére


Xirtam
veterán

Csak megemlítettem távol álljon tőlem, hogy bántsalak! Saját bejegyzésed olyan amienek te szeretnéd. Ne hagyd hogy mások akarata érvényesüljön a bejegyzéseden! ;)

(#17) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Na, nesze nektek 'kevés szmájlis', komoly írás.... :((( :U Lehet örülni ;)
#16: Jókor szólsz... :DDD
Oké, szent a béke HarapósKutya :K

[ Szerkesztve ]

(#18) HarapósKutya válasza művésznő4 (#17) üzenetére


HarapósKutya
tag

:DD

www.halivud.hu

(#19) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Most hogy bele gondolok, régebbről én is sok mindent betolhatnék ide, Logoutra, csak sok nem lett lejegyezve, vagy a feledés homályába veszett.

szerk.:
Csak találtam olyat, amit érdemes talán kirakni ide, meg is tettem:))

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#20) művésznő4 válasza z0d1AK (#19) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ez célzás akart lenni? ;) Rendben, akkor majd benézek :K

(#21) z0d1AK válasza művésznő4 (#20) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#22) művésznő4 válasza z0d1AK (#21) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én tudom, hogy de;):P

(#23) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Elolvastuk! A korod már kiderült a hozzászólásokból, bár szinte évre pontosan kitaláltam volna. Művésznő (sajnos a kersztnevét nem tudom :( ) szerelmes pillanatát írta le. :B Aranyos! :K

(#24) művésznő4 válasza Kolondrum (#23) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm szépen! :B Jó, hogy itt vagytok és hogy időt szántatok a pároddal az elolvasására! :)
Nagyon aranyosak vagytok! :K
További szép estét!

(#25) k.


k.
őstag

Ugyan már irtam msnen a véleményem, de mivel nemgyőzőm hangoztatni és jó a reklám a háznál ezért mégegyszer leirom:
NEKEM NAGYON TETSZETT:D
Szerintem a stílus kellően választékosan leirtad az adott helyzetet ami különösen jó lévén nem egy hosszú hónapokig tartó eseménysor volt "csak" egy délután:)
És ez jó:)

(#26) Metalfan


Metalfan
senior tag

Csak átfutottam az íráson, úgyis az érdekelt leginkább, hogy mi történt a végén :D Örülök, hogy happy end lett a vége, nem pedig "megcsaltál, szemét vagy, utállak, dögölj meg"-féle.

(#27) forras2


forras2
őstag

Napló.... régen sokat próbálkoztam ilyennel, de mint jó iskolás, amikor ceruzát fogtam a kezembe, mindig leragadtak a szemeim :U :DD
De majdnem 15 évesen ilyen irás.... nagyon jó, nekem tetszett! :K

Egyáltalán nem gond, hogy komolytalannak néznek. Inkább már kicsit az zavar, hogy túl idősnek is, pedig ha tudnátok.... Hajaaaajj
Nyugi, én nem nézlek se öregnek, se fiatalnak, se komolynak se komolytalannak, de az tény, hogy az életkoroddal tisztában vagyok, ez az írás árulkodó volt :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) művésznő4 válasza forras2 (#27) üzenetére


művésznő4
csendes tag

forras2: Aranyos vagy! Sokat kacagtam a komid 1. részén :DD
Igen velem is gyakran előforduló ez... Ezek szerint neked sem kell bemutatnom azt az érzést, hogy: "Úgy írnék valamit, de pont ilyenkor nem jön az ihlet...na jó, inkább megyek aludni" :DD...)
Köszönöm az elismerő szavakat! :K
(és végree valaki, aki nem akar öregíteni...:D :R)

Köszi Metalfan! Örülök ha tetszett a befejezés... Igyekeztem a fiúval nem úgy elválni, hogy "sad end" :DDD legyen a 'történetünk' vége.... :K
Muszáj volt. 1., mert nagyon kedvelem mind, a mai napig, 2. nagyon megnehezíteni a dolgunkat, ha haragban váltunk volna el, mivel évfolyamtársak vagyunk és mindennap találkozunk a suliban. Sőt, angolon ő a padtársam is. :)

[ Szerkesztve ]

(#29) forras2 válasza művésznő4 (#28) üzenetére


forras2
őstag

Nem, nem kell bemutatni :C
A legszebb az volt, amikor Ált. Isk.-ba fogalmazás órán "önéletrajzot" kellett írnunk....
Az én önéletrajzom volt a legjobb, 1 szép nyálpaca :U :DDD
Nem öregítelek, mert nagyjából megvan a pontos évszám :U
asszem velem fogják a Sherlock Holmes film második részét forgatni, ha ilyen pro vagyok :DD

(#30) puttputt


puttputt
őstag

már alig győztem kivárni, ahogy az osztályfőnök mindenkinek kiosztja a bizonyítványát, és egyenként véleményt mond az éves teljesítményünkről.
Jó gyilkos egy... Kellemes lehetett. ;]

Nos. Tényleg nem rossz, nem az a tipikus "lányregény".
Kijön belőle a kritikai látásmód, a magánvélemények..:
Csak annyit láttam, hogy mozog a szája, de az eszem egyre csak azon gondolkodott, hogy mikor beszélhetnék már végre veled.

Itt dőltem. :DDD (Azt hittem, ezt csak a férfiak...)

Szóval. Érzelemdússág az van bőven, de nem eszeveszett, és ez jó.
Határ/mértéktartó igyekszel lenni.
Így is kell. Leírásban is, meg egyébként is.

Olyan érzés volt, mintha egy kisgyereket szakítottak volna ki az anyja karjai közül... Szívfájdító! Fantasztikus hasonlat! Véleményem szerint a tetőpont, hiába esett a szöveg végére... Ha másért nem is - ha valaki azt mondaná, hogy tucatsztori..., mert végül is -, ezért megéri végigolvasni, ezért megérte leírni.

Tulajdonképp ha más nem is, de egy csipetnyi női lélektan...

Egyelőre ennyi.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#31) Metalfan válasza művésznő4 (#28) üzenetére


Metalfan
senior tag

Az télleg szar lenne, ha "öri hari" lenne, aztán pár évig még minden áldott nap látnátok egymást :K Nekem középsuliban könnyű dolgom volt, kanosztályba jártam, az egész suliban volt vagy 30 lány a 8-900 srác mellett :DDD És egyébként sem akartam sulis kapcsolatot pont ezért. Összejött máshol/máshogy, és azóta sem bánom, hogy Őt választottam :)

(#32) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Bocsi fiúk, csak 1 kis észrevétel.... :P ;)

" Útközben összefutottunk Márkkal is, és mikor látta, hogy küszködök a nagy csomagommal, udvariasan lesegítette rólam. Mostanában amúgy is több figyelmet szentel nekem, mint kellene :U ...., ezért mikor beértünk az épületbe és távolról megláttalak, gyorsan kikaptam a kezéből a táskámat, nehogy félreértés legyen belőle.... "

Erre a Márkos részre vhogy mindenki felkapja a fejét..pedig ez csak 1 kis rövid gondolat volt...
Mellesleg ő az egyik legjobb barátom... :K
pont ezért is volt furcsa tőle ez a viselkedés.... :U :F

k. ezt írta:
"....Márkkal is, és mikor látta, hogy küszködök a nagy csomagommal, udvariasan lesegítette rólam. Mostanában amúgy is több figyelmet szentel nekem, mint kellene"
vááá ez a kedves oltás:D

puttputt ezt írta:
....a "Márkok" már csak ilyenek. :P ;)
(bocsi, hogy kiraktam..)

...Nem tudom, még volt egy pár hasonló megjegyzés...csak azokat már nem tudom, hogy hol olvastam...
Mindenesetre érdekes, hogy sok mindenki érdeklődését felkeltette ez a kis sorocska...
:P :))

Metalfan: Ez nagyon aranyos dolog! :K Gratulálok nektek! :C

[ Szerkesztve ]

(#33) szablya


szablya
tag

Ez most nagyon aranyos volt :) :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#34) Csillag5


Csillag5
újonc

Huuha ezt olvasva rájövök hogy elég sokban hasonlítunk művésznő .... ;) én is hasonló csetlő botló könnyen zavarba-jövő rajzfilmfigurára hajazó egyén vagyok!!! És persze én is hasonló stílusba írok, ha írok :) :)) :) ja és hát igen tényleg egy smiliy királynő vagy :P Remek irás gratulálok :R

[ Szerkesztve ]

(#35) Killer01


Killer01
őstag

Miket talál itt az ember...... :C :DDD

(#36) művésznő4 válasza Killer01 (#35) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Mert? :F (olyan jó vagy olyan rossz?)

[ Szerkesztve ]

(#37) Killer01 válasza művésznő4 (#36) üzenetére


Killer01
őstag

Nem rossz, nehogy félreértsd ;) Csak meglepő számomra, viszont tetszik. Gratula Ifjú hölgy :)

(#38) művésznő4 válasza Killer01 (#37) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm Killer ;):R

(#39) kpal


kpal
veterán

Már elolvatsam pár irásod és amit amikor belekezdek nem birom abba hagyni. :B

(#40) művésznő4 válasza kpal (#39) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jajj de édes vagy, nagyon szépen köszönöm:B:B
Hatalmas elismerés számomra :R:R
(Bár ezt még elég fiatalon írtam...:U ........pár éve:DDD)

(#41) Ice!?


Ice!?
őstag

Háténkajakaszittemhogy simán vagy 23-25 éves.:DDD
Amúgy tényleg jól írsz.:K

(#42) művésznő4 válasza Ice!? (#41) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Fúúú hát ezt nem gondoltam volna...:Y :DDD
Nem. Csak 17 vagyok...másfél hónap múlva 18. :B
Sosem gondoltam volna, hogy ennyivel többnek "nézek ki" .
De itt PH-n rendszeresen többnek gondolnak...:))

És köszönöm az elismerést :R

[ Szerkesztve ]

(#43) kpal válasza művésznő4 (#42) üzenetére


kpal
veterán

Én is igy voltam ahogy [Ice!?/B] irta. Én szeptemberben 25 leszek de már aszt hittem hogy sokan kb velem 1koruak lehetnek de tévedtem .Be néztem a PH! fényképalabum topikba és igen válltozóak az emberek... :)

(#44) művésznő4 válasza kpal (#43) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igen. Én szinte soha nem találom el, hogy ki, hány éves :DDD
Mindig többnek gondolom az embereket, de hát....ez az internet varázsa...:U;)

(#45) Ice!? válasza művésznő4 (#42) üzenetére


Ice!?
őstag

Ne csodálkozz rajta.:D
Rólam se sokan tudják, hogy mennyi vagyok, de nem sokkal vagy idősebb nálam.:D

(#46) kpal válasza művésznő4 (#44) üzenetére


kpal
veterán

Mi lenne velünk net nélkül... :)

(#47) művésznő4 válasza Ice!? (#45) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Miii??? Te fiatalabb vagy nálam?? :Y
Én azt hittem huszon valamennyi...:B

Na látjátok, erről beszéltem...:U:DDD

kpal: Valószínűleg most nem oszthattam volna meg ezt a kis történetet veletek és nem beszélgetnénk itt. ;) Azért tagadhatatlan, hogy nagy veszteség lenne. :K

(#48) tildy


tildy
nagyúr

Gimi egyben smink? Milyen világ már ez?
No a napi adag gonoszkodást félretéve jól írsz:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) vörösdinnye


vörösdinnye
újonc

Rékám, majdnem elsírtam magam!!! Ez jobb mint a Twilight! Kinyomtathatnák mint romantikus tiniregény! Szépen írsz:) És bocs hogy ennyit zaklattalak miközben nem is voltál magadnál:D:D

(#50) művésznő4


művésznő4
csendes tag

UP! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.