Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Domxc válasza Remus389 (#26) üzenetére


Domxc
senior tag

Már az előbbi hsz-eddel is meggyőztél, nem kell tovább folytatni és mint előbb írtam, irritál ha a családomat is fölöslegesen belekeverik ebbe. Inkább mondd azt, hogy csak nekem rágják le a pofám. (tudom, tudom, hogy itt nőről van szó, de tökmindegy)
Nem vagyok túlzott liberalista, de tegyük fel, ha belekevernek a piádba kemény drogot, megeszed egy ember arcát, másnap meg csak a kivégzésedre térsz magadhoz, akkor mi a nagy büdös lóláb van. A te gondolatmeneted szerint, meghalsz.
Az meg akkor az elkövető szempontjából igazságtalan.
Persze, így, ilyen körülmények között dögöljön meg Dong, de érzed, hogy mi van akkor ha nem mindenért csak az elkövető okolható és bevezeted ezt a törvényt?

De csöppenjünk már vissza a valóságba. Sajnos a mai Magyarországban, akár az egész embert lenyelheted egészbe, akkor sem kapsz többet 10-20 évnél a böriben. :(

33: LOL.

Az meg a másik. Én is egyetértek Egérrel, biztosan padlógáz. Zombitámadásnál sem ugrok ki a kocsiból és kurjongatok Pókembernek, hogy ments meg, hanem max. zombivérfoltos lesz a keréknyomom, de megúszom épségben. Azért a nőnek is sok esze volt.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.