Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

Ehhez nem igazán tudok okosan hozzászólni. :DDD
Lehet, jobb is. :D
Nekem is nemrég lett új tárcám.
Szép, új, kicsi, teljesen fekete, egyszerű és látványtalan. :DDD

Helyette (további fejtegetés helyett) megyek és pihenésképp készítek "valakinek" "valamit". ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

"Azért van egy kis különbség"
Hát, csak az van, egyedül a funkciójuk egyezik...

Nekem 10x éves a pénztárcám, sima fekete, szakadt, cipzárja tropa, de annyi mindent átélt mellettem, hogy már csak azért is kidobom hamarosan. Túl sok az emlék... :(((

(#3) CséZé


CséZé
őstag

23

[ Szerkesztve ]

(#4) Kolondrum

Szia művésznő! Melyik felem válaszoljon? :R

Rossz: De jó, hogy van erre időd, sőt még le is írni.

Jó: Aranyos. :B Nekem évek óta agy adidasos van, annak amúgy külön története van, mármint ami ott aznap történt. Na az egy olyan amit nem mesélnék el senkinek! ;)

[ Szerkesztve ]

(#5) művésznő4 válasza CséZé (#3) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nem érdekel. :U

Köszi fiúk! :R

[ Szerkesztve ]

(#6) maláj


maláj
őstag

nekem pedig nincs is pénztárcám :DDD

(#7) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

4000Ft szerintem abszolút nem sok ezért a tárcáért.

Az én első komoly tárcámat gimis elsős koromban vettem, igazi bőr, fekete színben, komoly darab volt. Pár napja cseréltem le, egy kicsit kisebbet kerestem, de a bőrhöz és a feketéhez ragaszkodtam. A minőséget meg is kellett fizetnem, de legalább a következő 10 évre le van tudva a gondom a pénztárcára :)

(#8) zH.


zH.
senior tag

giccses. :D akkormár valami ilyesmi

just be

(#9) Klemens válasza Kolondrum (#4) üzenetére


Klemens
őstag

Megsunáztad az eladó csajszit? :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#10) művésznő4 válasza zH. (#8) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jó, hát nem éppen egy férfinak való...:DDD
Viszont, amit te mutatsz, tényleg egész jól néz ki. :K
Deszkásoknak való.

maláj: Apukámnak meg van vagy egy kiló, de egyiket sem használja, mert nem szereti. :DDD Ez annnnyira tipikus férfivonás....:P Inkább hajigálja a pénzt, meg tömködi a gatyája zsebeibe...aztán megcsodálkozik, ha hiányzik belőle..:U

Clown: Igen, utólag már én is belátom, hogy megérte ennyiért...csak először olyan soknak tűnt nekem. :F A tiéd is biztos nagyon szép lehetett. Megtartottad emlékbe vagy mi lett a sorsa? :)

(#11) kmisi99


kmisi99
addikt

Te aztán válogatós vagy! Én az egyik fiókból kotortam elő testvérem régi egyszerű gagyi pénztárcáját jó az nekem! Bár én nem vagyok nő :DDD

(#12) k.


k.
őstag

A leggusztustalanabb és giccsesebb darabokat is felleltem, de egyetlen olyat sem találtam, ami tetszene...
Ez a mostani, nem giccses?
:D
Azért gratula:)

Nekem egyébként egy sima Adidas van.
Bár gondolkodom hogy jövőre vennék egy vaja cuccot, mert iszonyat elegáns pénztárcákat is(meg iphone tokot pl:D) gyártanak. Ami tetszik nekem az pl 15 ezer forint.

[ Szerkesztve ]

(#13) Wictor válasza k. (#12) üzenetére


Wictor
senior tag

Ilyenkor visszakérdezek:

Minek nekem Adidas pénztárca, ha úgysem lesz benne semmi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) művésznő4 válasza kmisi99 (#11) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Mondták már...:DDD
Jóó, de a férfiak mások! :P

k.: Igen, ebbe gondoltam, hogy sokan belefognak kötni.
Igazából tényleg nem egy egyszerű darab, de ez legalább tetszik. :D
Ha változtathatnék rajta, akkor nem aranyszínű lenne és talán a kis gyöngyöket is lespórolnám róla, semmi sem tökéletes. :B

(#15) k. válasza Wictor (#13) üzenetére


k.
őstag

Ezen 5 percig gondolkodtam, hogy irjak valami frappáns választ, de nem ugrott be semmi:D

(#16) Piloss


Piloss
senior tag

Nekem nincs semmilyen pénztárcám,minek ha úgysincs mit belerakni? :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#17) művésznő4 válasza Piloss (#16) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Piloss, Wic: Amúgy ne aggódjatok, nekem is több benne a lim-lom, mint a pénz...:U:DDD Ha tudnátok, mi mindent rejt egy női pénztárca, ti magatok is meglepődnétek...:P Kb. olyan rossz, mint egy női táska...;]

(#18) Piloss válasza művésznő4 (#17) üzenetére


Piloss
senior tag

Asszem eltudom képzelni :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#19) művésznő4 válasza Kolondrum (#4) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Rossz: De jó, hogy van erre időd, sőt még le is írni.

Én csak ritkán írok bejegyzést (nem naponta, mint egyesek...:P), de akkor hosszabb terjedelműt. Amúgy bár több időm lenne ilyesmire, de sajnos újabban semmire sincs...:U :(

Amúgy köszönöm, hogy elolvastad! <3
Asszonykád merre van mostanában? :F Nem nagyon látom újabban...

(#20) k. válasza Kolondrum (#4) üzenetére


k.
őstag

"Nekem évek óta agy adidasos van, annak amúgy külön története van, mármint ami ott aznap történt. Na az egy olyan amit nem mesélnék el senkinek! "

Nem köszöntek a márkaboltban, vagy mi ? ;]

(#21) Wictor válasza k. (#15) üzenetére


Wictor
senior tag

Feladtam a leckét, höhö... ;]

# 20: Biztos ferdén álltak a szemei a kis kínai árus csajnak... ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) baluka26


baluka26
veterán

Nagyon szép pénztárca :K
Nekem akkor kellett lecserélni, amikor ellopták az előzőt. :(((
Pedig nagyon szerettem azt a tárcát, mondjuk a mostani is nagyon szép, és nem is volt túl drága (~4e)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23) ferensz


ferensz
senior tag

Az én drágaságom is rengeteg mindent átélt már mellettem, körülbelül egy három-négy éve használom ezt. Egyszerű fekete, bőr pénztárca, nincs benne sok extra, arra való, ami a nevében is benne van. Egy volt asszonypajtitól kaptam még ajándékba :)

Egyébként grat a "szerzeményhez" :DDD

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#24) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Köszi baluka, köszi Fec! :D :R

Baluka: nekem is ellopták az előzőmet. A farmer virágos előtt volt egy ugyanolyanom, de a 2 nap után ellopták...:((( Utána vettem meg ezt a másikat és nagyon sok éven át kitartott.

(#25) Kolondrum válasza művésznő4 (#19) üzenetére

Asszonykám itt csücsül mögöttem éppen, itt van meg minden. Őt kell megkérdezni miért nem látható. :DDD

(#26) Tulipanti válasza művésznő4 (#19) üzenetére


Tulipanti
tag

Szia! :)

Szép pénztárca, bár nem az én stílusom. Tesóm viszont oda lenne érte, imádja a pillangós dolgokat. :)
Én az elmúlt egy hónapban vettem két új pénztárcát, sajna én mindig találok, most is van ami tetszik... :B Ez a két legújabb: [link]

Amúgy nem vesztem el! ;) Szoktam nézelődni meg minden, csak lusta vagyok írni vagy nincs időm. :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#27) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jó, nőies, pirospont. a következő még szebb lesz.

I humbly and respectfully decline™

(#28) művésznő4 válasza Tulipanti (#26) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jó neked. : P Bezzeg nekem évekbe telt, mire rátaláltam erre..:U
Ez sem tökéletes persze, de egyre jobban szeretem. Kezd hozzám nőni, mint az elődje..:B Húúú, ne is mondd! Pillangó mániás vagyok én is...persze a virágmotívumok mindent ütnek! ;] Nálam mindig is az marad az abszolút favorit.. <3

Megnéztem a pénztárcáidat. Jaaajjj, így legyen ötösöm a lottón! :D Lemertem volna fogadni, hogy Nicis lesz mindkettő. Már akkor tudtam, mielőtt betöltött volna a kép! :P

Köszi Saint_, remélem...! :R
Bár most örülnék, ha egy jó ideig nem kellene másikat néznem. Akkor ismét pár éves keresése telne...:DDD Igyekszem vigyázni rá. ((;

[ Szerkesztve ]

(#29) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem rossz mekkora fejtörést okoz egy új pénztárca.. :D

(#30) művésznő4 válasza gamek!ller (#29) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nőből vagyok. :D Nálunk az apró részleteken van a hangsúly...:))
Nem úgy, mint nálatok. Célirányosan berohanunk a ruhaboltba, tanakodás nélkül kiválasztjuk a legelsőt, ami jónak tűnik, rohanunk az eladóhoz és 2 perc múlva már az üzlet bejáratán kívül vagyunk...:DDD

(#31) gamek!ller válasza művésznő4 (#30) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem nem kell általában 2 perc.. :D A mostani pénztárcámat úgy vettem, h nem is emlékszem rá.. Attól függetlenül jó már 2 éve.. :D

(#32) Wictor válasza művésznő4 (#30) üzenetére


Wictor
senior tag

A női vásárlók általában impulzusvásárlók. De én ezt inkább átnevezném pulzusvásárlóra. Kifejtem röviden, miért:

"Híííí! (korántsem szolid hangjelzés) De cépike pénztárca, bepisilek, olyan cukcsi!" (pulzus 250-en - mondjuk a barát / férj esetében ez az érték inkább magasabb, mint egy Ferrari Enzo egyenesben mért végsebessége - szempilla-rebegtető reflex beindul, majd megtörténik a vásárlás).

Nem baj, sosem fogjuk megérteni a nőket. :)

[ Szerkesztve ]

(#33) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Tényleg illik hozzád! A te kezedben teljesen el tudom képzelni, pedig amúgy nem tetszik. Félre ne érts, nem leszólni akarom! Közel sem! Kissé fura, de te vagy az az ember, akihez ez passzol és akinek ez tényleg jól áll! :K

Viszont kijavítanálak! Az Europark az Kispesten van! Én csak tudom! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#34) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#33) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jajj, te..Ha nem szólsz, észre sem veszem, hogy milyen hülyeséget írtam..:B Hát persze, hogy KISPESTEN! :U

Hmm, igen...ezt sokan mondják. Sőt, én is egyre gyakrabban vagyok így dolgokkal. A boltban még nem igazán tetszik, de mivel nagyon illik hozzám, így megveszem, aztán végül mindig beleszeretek...:B :D
Mint mondtam, ezzel is így voltam. Ha tehetném, kicserélném az aranyszín helyett egy másikra és a kis köveket is leoperálnám róla, de félek, hogy kárt tennék benne, így inkább nem piszkálom.

Wic: Mi sem a férfiakat! :P

Gamer: Húú, de jó vagy! *.* Nekem néha fél nap sem elég..:DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) Thome


Thome
addikt

Hát nem_tom, nekem egyik se tetszik... :DDD
Micsoda tragédia, nem volt új pénztárcád... (Nekem most egy szanaszét szakadt van, de jó ez nekem még... :) )

Ezek viszont tetszenek:
(Mindenből csak Karl Kani-t, vagy Akademiks-et veszek. :B )
LINK1
LINK2
LINK3

(#36) művésznő4 válasza Thome (#35) üzenetére


művésznő4
csendes tag

nem_tom-ot ne keverd bele! ;]

És igen is probléma! :P Mivel már évek óta azt cincáltam. Több helyen elvolt szakadva, az anyaga kifeslett, teljesen megkopott és már az eredeti színe sem látszik..:( Szerintem ez gáz. Főleg egy nőnél... Férfiaknak még meg is bocsájtható, ha kicsit rongyosabb a tárcája (bár...), vagy esetleg nincs is neki (mivel mint tudjuk, ez is elég gyakori eset...:P) De azért egy nőről sok mindent elárul az, ha igénytelen a pénztárcája... vagy bármilyen más, mindennap használatos, fontos kelléke.

Igényesség, Vöröském, igényesség! :P

[ Szerkesztve ]

(#37) gamek!ller válasza művésznő4 (#34) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem ilyen pénztárcám van, 1400 forint volt és kb 1 perc alatt vettem meg úgy, hogy cipőért mentem be a boltba:D Beugrott.. :D Sok mindent látott már de jól bírja.. Engem valahogy sosem érdekelt, hogy milyen a pénztárcám.. :D

[ Szerkesztve ]

(#38) Thome válasza gamek!ller (#37) üzenetére


Thome
addikt

Kreatív...a füzeted jobb-felső sarka... :DDD

(#36) művésznő4: Kac-kac, gyönyörűségem... :DDD Ez lesz a neved, a szépszeműkém az túl hosszú... :DDD
Jólvan, akkor mostmár igényes vagy, mer dönölü a pénztárcád... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) gamek!ller válasza Thome (#38) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Marhára elegem van már a munkavédelemből.. :D

(#40) művésznő4 válasza gamek!ller (#37) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Húúú, eddig talán a te pénztárcád tetszik a legjobban! :Y
Egy férfinak igazán szép! :K

Na látod, ha most meglátnálak valahol ismeretlenül egy ilyen pénztárcával a kezedben, biztos, hogy nem küldenélek el egyből :D, mert minden emberről árulkodnak a használati tárgyai...:K

(#41) Thome válasza művésznő4 (#40) üzenetére


Thome
addikt

Rólam ezek alapján azt gondolnád, hogy burzsuj vagyok? :o :)

[ Szerkesztve ]

(#42) gamek!ller válasza művésznő4 (#40) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Bőr, elegáns, visszafogott, David Itali, használható, laza.. :D Ennyi. Amúgy is megdumáltuk már h bejövök neked emlékszel?:D

(#43) tildy


tildy
nagyúr

Ehh... Aztán mit árul el? Max azt , hogy a külsőségekre kevésbé ad. Nekem is piszkosdiks már a bordó pénztárcám. Evvan. Használom.
Eastpak a márkája, emlékeim szerint. Esmnek Nike van, egyik sem került többe 2000 forintnál.

Én inkább a helyedben megtisztítottam volna az eredetit, vagy vászonból készítettet vettem volna, ez olyan kínai piacos műbőrösnek, két hónap alatt szétmenősnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) LadyLorien


LadyLorien
tag

Irigykedek. Bár nekem lenne csak annyi gondom, hogy milyen pénztárcát vegyek a pénzemből. ;] <3

Egyébként szép választás, de nekem túl színes és túl csicsásnak tűnik.
Én szimpla feketét használok egy ideje (az a kedvenc színem), előtte meg sötétszürke volt (nagymamám kapta ajándékba, de sosem használta, így én kaptam meg, miután eltávozott, csak sajnos a kutyám kicsit megrágcsálta. :( - de nem hagytam kidobni, mert emlék is egyben - :B ).

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#45) Magnum_ válasza művésznő4 (#28) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nnna, én is vettem ma egyet. egy elegánsat, megláttam, 50% price off, meg is vettem. ugyis ment szét a másik..

tildy: egy tök elegáns, frankó, bőr pénztárcát vettem, szép dobozban adták, kemény 2390Ft volt igy akciósan.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#46) művésznő4 válasza Magnum_ (#45) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Na és milyet vettél? :)
Nem csinálnál esetleg egy képet róla? :B
Bár ha leírod, az is elég...

(#47) Magnum_ válasza művésznő4 (#46) üzenetére


Magnum_
nagyúr

épp költözködöm és a fényképezőm már a másik lakásban van, és épp nincs kamerás telefonom sem :DDD

egyszerű elegáns fekete bőr, lapos, semmi extra. ugyanott vettem egy cipőt is, onnan jött az apropó..

I humbly and respectfully decline™

(#48) baluka26


baluka26
veterán

Az én tárcám :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nagyon csillám. nekem is ilyen kell.

pont illene az új kívánságlistás kabátomhoz [link] ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50) Bling95


Bling95
őstag

nekem egy adidas -om van, semmi különös, csak az épp nem használt pénzt tárolom benne, amugy magammal soha nem hordok pénztárcát ( egy egész zsebet elfoglalna :D )

művnő: tényleg gyorsan szétmenősnek tűnik , arany sztem hamar le fog kopni, aztán pedig a gyöngyök fognak potyogni :)

[ Szerkesztve ]

(#51) xAttilax


xAttilax
őstag

fúúú átérzem örömöd. kb 10 éve akarok venni tárcát :D csak nekem olyan kéne aminek van kis lyuka láncnak de alapból ilyenből jóval kevesebb a választék :( és mikor pont rászánom magam "na most veszek" akkor csak ratyik vannak. ha netán látnál valahol :D vagy valaki annak megköszönék egy üzit

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#52) művésznő4 válasza xAttilax (#51) üzenetére


művésznő4
csendes tag

De aranyos vagy. :)
Rendben, ha látok valahol szép férfi pénztárcákat, dobok egy üzit. ;)

(#53) xAttilax válasza művésznő4 (#52) üzenetére


xAttilax
őstag

köszönöm szépen :B azért mókás lenne ha így találnék tárcát :D de legalább lenne hozzá valami "emlék-story" nem csak a a szokásos "na ezt is megvettem" érzés

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#54) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Van választék bőven. De pénz van-e valamelyikben? :D

Az Én tárcámat még dédimtől kaptam 10-11 éve. Azóta rendszeresen használom. :K
Ehunne:

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#55) wakawaka válasza Thome (#35) üzenetére


wakawaka
csendes tag

Hol lehet olyan pénztárcát venni??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.