Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) collecting


collecting
tag

Hm, elég ronda lett :N

(#2) Kokzor válasza collecting (#1) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ez az óra nekem sem tetszik. Inkább egy Samsung Gear S3 Frontiert választanék, mint ezt.

(#3) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nagyon idétlen ez a hibrid megoldás. Lassan dobhatnának egy Huawei watch 1-hez hasonló gyönyörűséget jó áron.

(#4) Zé.


Zé.
tag

A karóra bizonyos mértékig ékszer, ha nem kifejezetten sportost
használunk. Nagyok a kávák, nincs pulzusmérés, nem igazán
elegáns. Én GARMIN VÍVOMOVE HR tipust használok fém
szíjjal, ami megfelel az előbb említett kívánalmaknak. Nem okos,
de hibrid óra, - kinek mire van szüksége, ez egyénfüggő!
Amire nekem szükségem van, - alap sport, pulzus mérés, stb.
és egyszerűen elegáns, elegendő! Öt nap üzemidő egy töltéssel.
A többire úgyis ott a mobil...

(#5) gacsoi


gacsoi
senior tag

Azon agyalok, hogy a mutató alatt lévő kijelzőn hogyan lehet olvasni az értesítéseket ? :)
Hát nem tetszik, maradok a Huawei W1- nél.

(#6) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Piszok drága lett.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Kétnapos működés egy töltéssel"...

Oké.. Akkor térjünk erre vissza, ha legalább elmegy 30 napot egy töltéssel...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) tomboy0013 válasza Graphics (#7) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor nagyságra a Predator karján lévő cuccra hajazna egy 30 napos üzemidővel rendelkező Android Wear alapú okosóra. ;]

(#9) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Ritka ronda darab. Ezer eve varok egy rendes, jo hibridre, de meg mindig nincs igazan. A Kairos fele elgondolas egesz jo, bar nekem az is tul bazari egyelore. Na majd hatha a Fossil-Citizen egyuttmukodesbol lesz valami.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#10) Bennyboy


Bennyboy
őstag

A 2. képen elég ótvarul néz ki az a köröm...

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#11) SP!T válasza Bennyboy (#10) üzenetére


SP!T
addikt

Pont ezt akartam írni. Elmegyek a bemutatóra ótvaros körömmel és jól lefényképezem... :D Logikus... De a bónusz kérdés: vajon női vagy férfi kéz? :U

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12) Bennyboy válasza SP!T (#11) üzenetére


Bennyboy
őstag

női, le van kopva az amúgy is igénytelen körömlakk :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#14) Bossyy


Bossyy
tag

Ezért aztán érdemes volt egy sváci óragyártóval közösködni. Ilyen design-t kb. 5 perc alatt összedobok Solidworks ben.
Értem én, hogy designkellék (nagy rizsa), de 450 dollárért???? (és még GPS vagy pulzusmérés sincs benne)
Akkor legalább nézne ki valahogy, sugározzon exkluzivitást. Mert ez csak azt sugallja, hogy az LG mennyire hülye ehhez az egészhez, plusz még gondolom a (szerintem amúgy csekély) bevétel egy részét még le is gombolják a kezüket dörzsölő svájciak a koreiaikról, cserébe az együttműködésért.

(#15) Crob


Crob
tag

az, hogy szép, nem szép, szubjektiv dolog, az viszont objektiven probléma, hogy olvashatatlan az "okos" része a mutato miatt... :C
Oké, làttam, hogy van benne opcio, hogy a mutatokat egy pillanatra vizszintesbe teszi, de pl a demon ez tényleg egy pillanat volt, ami alatt semmit nem olvasol el, plusz még mindig van egy lyuk a közepén, meg a középsö sort kitakarja... :U
Az LG dizàjnrészlege megint letett az asztalra egy megoldàst, amit egy termék utàn dobhatnak is a kukàba :DDD

(#16) sztsam


sztsam
csendes tag

Én egy zenwatch féle megoldásra várok amiből véletlen kihagyják a sok sportos meg egészségügyi hülyeséget :D
Legyen inkább vékonyabb hosszú üzemidővel :K

-Sam

(#17) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Ez valami ritka rondára sikerült szerintem :W . Az ötlet elsőnek jónak tűnt de így inkább a felejtős kategória.

[ Szerkesztve ]

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#18) vadtehen válasza tomboy0013 (#3) üzenetére


vadtehen
csendes tag

A Fossil Q Venture HR Gen4 szerintem pont ilyen. Én erre váltom most a Huawei Watchomat.

(#19) Fall-N válasza Bossyy (#14) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem kellett semmit összedobni, mivel a legtöbb Seiko (és más márka) óra tokja ugyanígy néz ki.

Egyébként semmi értelme így. Itt a mutató csak zavaró és nem emeli a minőséget.

A legjobb megoldás, az amit a TAG Heuer talált ki. A fém szíj csatjában van a kijelző, az óra maga meg egy "sima automata". Elég megfordítani a csuklót és ott a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.