Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53) #90088192 válasza Gyok2 (#52) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor számolni kell, egy villanymotor esetén mennyi lesz a gyorsulás ha limitálóm a nyomatékot is?

Érted a teljesítményt szabályozzuk fordulatszám függvényében. Ti csak a max teljesítményről beszeltek, én meg az egész fordulatszám tartományról.

Vagyis egy villanymotor le tudja adni 0 fordulat számon is a maximális teljesítményét? Mert felvenni felveszi.
A billenési nyomaték ami mérvado ebben az esetben... mit ad az ég hát megint nyomaték nem teljesítmény.

Ha azt limitáljuk akkor a gyorsulást is limitáljuk hiszen folyamatosan változik a teljesítmény fordulatszám függően.

Érted????
Ez volt az eredeti felvetésem :R

Az hogy ti végtelen felbontásban minden fordulathoz külön teljesítményt akartok társítani mert csak azért is teljesítmény ne az én bajom legyen, mert még tudom egyszerűbben oldani.

Ennél egyszerűbben nem tudom leírni, anno a zseni aktakukacok kitaláltak az MTZ verebességet 25 re lehet korlátozni az adagoló ütköző csavarjával.
Mit ad isten a teljesítmény is leesett ami nem lett volna probléma, de megint mi volt a baj? Nem volt nyomaték, vagyis többet erőgépnek használni attól függetlenül hogy a teljesítménye elegendő lett volna.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.