Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Igen nagy teljesítményt jelentett akkoriban. Remélem még lesz ilyen a magyar foci. :K :R

(#2) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Egy évvel később kellett volna teljesíteni. Klassz ez a 6-3, de a hajunkra kenhetjük. Azokat a németeket nem tudtuk egy évvel a 6-3 után megverni, akiket a selejtezőkön 8-3-ra (!) vertünk. Na ez gyász. Nem sok ország mondhatja el magáról, hogy nyert VB-t, és egy simán meg lehetett volna. De hova tünt az a 6-3, meg 8-3? Ajj. Mindegy. Lényeg az, hogy én ennek az aranycsapatnak nem tudok örülni, ennek a 6-3-nak nem tudok örülni, a brazilok megverésének '54-ben nem tudok örülni, mert egyszer nem sikerült teljesíteni, pont akkor, amikor igazán számított.

(#3) Mr.Csizmás válasza Szten Márs (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ha '54 Bernre gondolsz, igaz. De ott (állítólag) bírói tévedés is közrejátszott az eredményben...az összeesküvéselméletesek szerint meg a nagyhatalmak is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) CséZé válasza Szten Márs (#2) üzenetére


CséZé
őstag

akkor minek tudsz örülni a magyar fociban?

egyébként itthon meg 7-1-re vertük az angolokat, nem sokkal később :)

(#5) Szten Márs válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igen, szerepet játszott bírói tévedés is, ez így van. Nade ez annyira nem ritka a foci történetében és abba a csapatba ennek bőven bele kellett volna férnie. És a bírói tévedés nélkül is csak egy hosszabbítást nyertünk volna - remélem jól emlékszem, hogy egy meg nem adott gól volt ott a tévedés tárgya, de cirka 10 éve volt, hogy erről olvasgattam, guglizni meg lusta vagyok :DD

CséZsé:
Jaja, pontosan, kicsit jobban elvertük itthon az angolokat, de erre senki nem szokott emlékezni :) Amúgy jó meglátás. Úgy kb. semminek. A VB cím elvesztése egy fájó pont, mondom, arról van szó, hogy mindig mindenkivel szemben remekelt az a csapat, egyszer nem, de akkor számított volna a legjobban. Utána meg, meg manapság meg... szóval érted.

(#6) Mr.Csizmás válasza CséZé (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kieg.: fél évvel később, a visszavágóval. a (most) Puskás stadion akkor látta a legnagyobb tömeget, ~140.000 embert.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) ibazsb


ibazsb
tag

Nagy tett volt! Az Aranycsapat kapcsán viszont nekem is vegyes érzelmeim vannak.

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#8) dnelb válasza Szten Márs (#2) üzenetére


dnelb
veterán

A németek bevoltak doppingolva mint a szar, de sebaj, ne zavarjon. Ha a magyarokat is bedoppingolják akkor nem ez a vége ;)

(#9) Eastman válasza dnelb (#8) üzenetére


Eastman
őstag

...+ volt ott egy csóka az öltözőben akit Adi Dasslernek hívtak...

...és mint tudjuk, a döntőn az eső, esett.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.