Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gaben88


gaben88
őstag

A bill totál olyan, mint egy BB-n (ami szerintem messze a legjobb mobil qwerty)! Ennyi pénzért nem rossz választás ez a sokat íróknak!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#2) amanoba


amanoba
őstag

A tegnapi lg jobban nez ki elsore (ilyet is ritkan mondok)
Viszont ha tenyleg ilyen aron kerul forgalomba, az elsore kicsit soknak tunik.
De mi is az a motorola switch?ez valtja a blurt?

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

A kínai árnál nem lehet több nálunk sem függetlenül, hogy megérje megvenni.

(#4) tommjee válasza amanoba (#2) üzenetére


tommjee
senior tag

Sokkalom én is ezt az árat : 44 000 forint :U még hozzá tennék egy kicsit és ezt venném meg :)

(#5) bolondember válasza tommjee (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát azért a két telefon ég és föld (meg az egyik használt is gondolom)... :U
Na meg ott a QWERTY, tehát almát hasonlítasz minden téren a körtéhez... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Most ez a divat? QWERTY, és fos specifikációk? Egy normális, közép droid, QWERTY-vel miért nincs?

(#7) tommjee válasza bolondember (#5) üzenetére


tommjee
senior tag

Nem almát hanem samsungot :) Az én véleményem szerint :) inkább az omnia7-et venném meg annyiért mint ez a kis motorolát :) Sokkalom ennyiért :)

(#8) Zsom!


Zsom!
tag

Nekem valahogy, aránytalanul hosszúkásnak tűnik.
Szerintem ha QWERTY akkor csúszka.

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Nem rossz cucc ez, csak a billentyűzetet elég szar használni (E71-hez képest), és viszonylag drágának is ígérkezik...

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) gaben88 válasza Blyan (#9) üzenetére


gaben88
őstag

Használtál már BlackBerry-t? Sokkal finomabb, ergonomikusabb, gyorsabb. A kép alapján ez pedig pont olyan!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#11) tommjee válasza Blyan (#9) üzenetére


tommjee
senior tag

30000 Ft-t megérne de 40k felett van az ára :U

(#12) Blyan válasza gaben88 (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Csak nyomkodtam, ezt is, meg azt is, nos ez határozottan rosszabb, mint egy BB. Kemények a gombok, elég erősen kell nyomni. Az E71-en gyorsabb, de főleg kényelmesebb volt az írás (BB-n is).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) EczkE


EczkE
addikt

Az ilyenek persze eljutnak hozzánk is. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#14) amanoba válasza tommjee (#11) üzenetére


amanoba
őstag

Mutathatnal 30-as kezdoarert hasonlo specifikacioju telefont.. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#15) tommjee válasza amanoba (#14) üzenetére


tommjee
senior tag

Alcatel OT-355 :DDD :DDD :K hasonlít

[ Szerkesztve ]

(#16) Rickazoid válasza kolosanyi (#6) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ilyen QWERTY-vel nem is lesz szerintem. Amúgy ez nem fos, hanem ez egy alsókategóriás okostelefon, szokás szerint túlárazva. Középkategóriás qwerty-s a Milestone 2 vagy a HTC Desire Z.

(#10) gaben88: De ez nem Blackberry. Semmi nem garantálja, hogy ebben a kategóriában nem fog egy idő után lötyögni a teljes billentyűzet a helyén, illetve nem kell majd izom a benyomásukhoz vagy nem lesz túl kemény.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) foxymaci


foxymaci
senior tag

nekem tetszik :) kinek a pap kinek a papné :)
amúgy nem kell agyon dicsérni a BB-t azt sem egy álom teló fél évig melóztam a magyar BB gyárban láttam egy két érdekes dolgot ;)

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#18) Blyan válasza Rickazoid (#16) üzenetére


Blyan
félisten

Kell, hozzá izom, elég nehéz benyomni, tapasztalat. Szóval, kinézetre hasonlít, minőségre nem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

tetszik! :C Motorola kezd felébredni! :))

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#20) kolosanyi válasza Rickazoid (#16) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezzel a kijelzővel pedig igenis fos. A képátló még elmegy a QWERTY mellé, de ezt a felbontást hanyagolhatnák már 2011-ben. Meg ezt a procit it lassan... Az általad említett két telefon meg még mindig bőven 100 felett van. Nem tudom, hogy ki hogy számítja a középkategóriát, de nekem 50-100 a közép. Felette már nem az. Ráadásul nem csak drága ez a kép példány. Mind a kettőnek van baja. Az egyiknek nincs hazai képviselete, support is sz@r, a másiknak meg gagyi a nyitómechanikája.
Pedig igazán nem lenne nagy kunszt összerakni egy jó közepes droid QWERTY-t. 3,5" kijelző, 800*480 felbontás (oké, legyen 320*480, mert közép), csúszka gombsor, 3-5 mpx kamera, villanó, friss szoft, MSM 7227...

(#21) kolosanyi válasza kolosanyi (#20) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bocs, lejárt a szerk. MSM7230, nem '27...

(#22) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kicsit DejaVu-m van a tegnap látott LG után..... Csak ne lenne ennyi az árcetlin és máris tetszene.....

All→M8

(#23) Rickazoid válasza kolosanyi (#20) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem az ár dönti el, hogy mit hova sorolhatunk, az ár mindig el van túlozva, a döntő tényező a hardver. Az általad fosnak hívott telefon az alsókategória, ott többet nem lehet várni. Az általad drágának hívott, általam említett telefon a középkategória. A 768 MB → 1 GB-os RAM-os, két magos processzoros, qHD felbontású kijelzős telefonok vannak most a felsőkategóriában.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#24) kolosanyi válasza Rickazoid (#23) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom, de mivel felsőkategóriás áron adják, nem tudom megfizetni. Szóval vásárlói szempontból mégis az ár a döntő tényező. Egyébként ezek nem friss modellek, a Milestone 2 pedig az egymagosok között a felsőbb kategóriákhoz tervezett SoC-et kapta meg. Abban viszont igazad van, hogy jelenleg nem ez a csúcs.

(#25) fateless


fateless
veterán

Tetszik a telefon, és örülök, hogy ilyen áreséseket lehet látni.

Kifakadás ON
Lassan már fáj a fejem azoktól, akik egy ilyen kialakítású telefont egy full érintős készülékhez, vagy egy oldalról kicsúsztatható qwerty-s készülékhez hasonlítanak.
Próbáltam mindegyiket, ráadásul mindegyikből többet, de ennek a kialakításnak a nyomába sem ér nálam egyik sem - talán csak a Flipout. Szálljatok már le arról, hogy azon lovagoltok, hogy kicsi a kijelző, min 3,2" kéne meg hasonlók. Ez a készülék másra van, nem játszani meg filmet nézni. Pont azért nem tesznek bele általában erősebb hardvert sem, mert amire kell, arra ebben a formában tökéletesen elegendő.
Ha meg neked a full tapi készülék kell, akkor ne írogass ilyen cikkekhez, hogy miért kell a kijelző, miért nincs benne nagyobb méret, erősebb proci meg hasonlók - úgyis minimális a valószínűsége, hogy ilyet vennél.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26) kolosanyi válasza fateless (#25) üzenetére


kolosanyi
veterán

Magamra veszem, bár pont azt írtam, hogy a kijelző mérete okés ebben a kategóriában, csak a felbontás nem az. Erősebb hardver nem a fingós játékok miatt kéne bele, hanem azért, hogy teljesértékű webet kaphass.
Egyébként nekem az Xperia prora fáj a fogam. Pont olyan hardver, kialakítás, ami nekem kéne. A QWERTY meg nem azért kéne nekem, mert üzletember vagyok, csak egyszerűen azért, mert a nagy kezemmel nem tudok hatékonyan gépelni a kijelzőn, és idegesít, hogy egy email megírása majd' negyed óra. Érdekes, volt egy ideig E90-em, azon élmény volt gépelni. Miért ne lehetne a QWERTY-t és a multimédiás képességeket ötvözni?

(#27) fateless válasza kolosanyi (#26) üzenetére


fateless
veterán

Ember, lehet ötvözni a multimédiát meg a qwerty-t, de azt ne ebben a kialakításban keresse a sok egyéni user. Ez a forma nem arra van kitalálva, hogy szárnyaszegett madarak büdös disznókra döntsék a házat, meg közben nézzék a youtube-tütyörgéseket. Keresse olyanban, amilyenben te is teszed és meg is találtad a Neo pro-ban (amit hallottam eddig róla, az alapján egy remek készülék), mert annak az a célja, hogy nagy kijelzőt adjon, és közben lehessen rendesen gépelni. De ez a kialakítás nem arra van kitalálva, ezt kellene végre megérteni. Nem arról beszélek, hogy ne legyen oldalról kicsúsztatható qwerty. Dehogynem, legyen! Erős hardverrel, mert arra van igény. De ezeknél a készülékeknél nem arra van igény. Aki ilyet vesz, az mást keres a készülékben.
Akik beírogatnak, hogy ez nem jó meg az nem jó az ilyen candybar qwerty készülékekben, azok akkor sem vennék meg, ha core i7 teljesítményű proci lenne benne, mert nem ez kell nekik. Ebből van elegem.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#28) kolosanyi válasza fateless (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Értem én amit mondasz, és egyet is értek azzal, hogy ez nem az a forma. Viszont szerintem egy MSM7230 belemehetett volna egy 320*480-as felbontású kijelzővel. A többi szerintem is okés. A jobb proci meg - mint már említettem is - szerintem a netezés miatt jöhet jól. Persze nem arról van szó, hogy így rossz ez a készülék, mert nem az, de lehetne kicsit jobb is (mint minden ugye...). De maradjunk a realitások talaján, ez egy alsós készülék na. :)

(#29) amanoba válasza fateless (#27) üzenetére


amanoba
őstag

teljesen egyetértek veled ebben a témában.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#30) fateless válasza kolosanyi (#28) üzenetére


fateless
veterán

Én inkább örülök ennek a hardvernek, és bízom benne, hogy az ár a megjelenés után 2-3 hónappal 30-35k körülre mérséklődik.
Ami inkább a problémája lehet ennek a gépnek az a 256MB ram. Ez több bajt okozhat, mint a gyengébb proci (a Flipout - feleségem elkunyizta tőlem - tökéletesen ment az 512-vel).

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#31) kolosanyi válasza fateless (#30) üzenetére


kolosanyi
veterán

Naja, Optimuson is állandóan takarítom a memóriát, mert ha nem figyelek oda, mindig kifogyok... :) Az árra meg ne vegyél mérget. Viszonylag kevés ilyen kialakítású telefon van, így elképzelhető, hogy nem fog sokkal lejjebb menni az ára, de ne legyen igazam ebben...

[ Szerkesztve ]

(#32) amanoba


amanoba
őstag

Megjelent, 44k-52k között talaltam, felszereltségtől, garanciától függően.
Viszont, van ahol 512 megát írnak, ami lehet, hogy logikusabb lenne, ha már 2.3 van rajta..valaki próbálta már esetleg?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#33) tjb007 válasza amanoba (#32) üzenetére


tjb007
nagyúr

256MB RAM van benne.

(#34) amanoba válasza tjb007 (#33) üzenetére


amanoba
őstag

Akkor átfogalmazom:

Valaki találkozott már 256megás 2.3-as droiddal? Feltünően lassabb?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.