Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) fateless válasza amanoba (#3) üzenetére


fateless
veterán

Ezt akartam mondani én is, hogy már másfél éve bejelentették, akkor, amikor pl a Nokia 3110c-ot, mint kategóriatársat. Mindemellett ez a készülék - azaz a testvére, a w490 - volt már ennél is olcsóbb korábban, szóval most inkább drágábban adják, mint ezelőtt.
A mai elvárásoknak valóban kevésbé felel meg, mint mondjuk egy éve, amikor már kapható volt a voda-tesó (máig nem értem, miért árulják együtt a w490-et és az 510-et :F ), ugyanakkor közeli családomban van egy ilyen készülék, illetve a már említett N 3110c sem ismeretlen (3109-em volt) számomra. Azt kell mondjam, amire tervezték, arra nagyon megfelel.

Komolyan, én csak az árát ne mértem a Vodánál. Miért 20k, amikor korábban olcsóbb volt az ikertesó :F
De azért egy N 2630, 5000 vagy 3500 helyett inkább ezt választanám, még ha a Moto nem is a szívem csücske...

MOD
Nekem egyébként kicsit túl kritikusnak tűnik a cikk, Bog. Értem, hogy most akciós, ezért mostani szemmel vizsgáltátok, ettől függetlenül mégis csak egy régebbi készülékről van szó.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.