Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) knyitogato


knyitogato
őstag

kár.

(#2) gybazsi


gybazsi
senior tag

Hát ez nem sikerült vmi szépre szerintem. A Motorolának a szögletes formatervei sokkal jobban tetszenek, mint az ilyenek.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#3) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Nem hoz lázba ez a telefon. Remélem legalább szofvtveresen előállnak valami újjal.

(#4) Rickazoid


Rickazoid
addikt

A nagyobbak mért nem kapnak extra nagy akkut? Mit jelent az extra nagy akku? 1600 mAh?
Amúgy tényleg ekkora sikere van ennek a kialakításnak a teljes érintőkijelző és a teljes méretű QWERTY mellett, hogy állandóan adnak ki ilyeneket is?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#5) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

nem szép, pedig qwerty-s telókból lehet igazán szépeket is csinálni szvsz.

(#6) Saccco


Saccco
nagyúr

"Lencsevégre kapták a Motorola első kétmagos processzorral szerelt BlackBerry modellekre emlékeztető kialakítású üzleti mobilját."

Ha már ez az első kétmagos mobiljuk, igazán megadhatták volna a módját... :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7) Gengi válasza Saccco (#6) üzenetére


Gengi
senior tag

A BlackBerry kialakítású modellek közt az első.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#8) Depression


Depression
veterán

Pedig meg tudtam volna kedvelni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) buzus


buzus
aktív tag

Randa,..

(#10) amanoba válasza Saccco (#6) üzenetére


amanoba
őstag

nem az első, az atrix az, ha jól tudom.

nagyon tetszik a telefon, bár érdekesen vastag, de a előnyére válik a készenléti és használati idejét tekintve, elviselem. :D
jöhetne eu felé is, valami módosított változat, bár még a droid pro sem ért ide, még szürkeimportból se nagyon.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) Saccco válasza Gengi (#7) üzenetére


Saccco
nagyúr

:B

A lényegen nem változtat.... :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12) callmeakos válasza buzus (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hátt őőő eléggé :DDD

All→M8

(#13) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

moto-tól ennél többet várnék design terén...
Olcsó blackberry koppintásnak látszik.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#14) Enjoy válasza callmeakos (#12) üzenetére


Enjoy
addikt

Nekem tetszik, de úgy ált. a BB stílus bejövős.

Amúgy nincs egy kis fejsúlya a telónak? Marhára megvastagszik a tetején.. :F

► més que un club ◄

(#15) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Egyenesen Rándá..Pedig a motók azért szépek szoktak lenni...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) jtrencsenyi


jtrencsenyi
csendes tag

Mi a faxnak pont egy üzleti mobilba dual-core?! Még ha kihoztak volna valami gamer phone-t, akkor azt mondom, hogy kell az izom a 3D-s játékokhoz, de egy táblázat megnézéséhez... :N

(#17) dz1989


dz1989
senior tag

Annyira nem emlékeztett a BB-re. De nem tűnik rosznak.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#18) fateless


fateless
veterán

ilyet hozzánk is! iéyet hozzánk is!
Egyszerűen nem ismerek ennél praktikusabb kialakítást, sok-sok ilyen kell!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#19) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

ejj...kellenek a qwertys droidok mert elég gyatra a kínálat, de ez a design szerintem elég gaggyer :DDD

A Milestone jó volt de az is téglára sikerült...ennek ellenére én azt mondom design-ban nem feltétlenül a BB-t kell követni. A qwertyhez valamilyen flipes mechanika dukál. Persze tudom én, hogy azt macerásabb kifejleszteni, hogy az ár és a minőség is jó legyen, de a vásárló szemét kell elsőre meggyőzni :U

(#20) daniel909


daniel909
addikt

valami ilyesmit kerestem annó, nekem tetszik, könnyű vele írni ami fontos nekem. csak pici a kijelző meg motorola ezért kizárt... ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#21) imisomogyi válasza Rav3n02 (#19) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

A Milestone volt az egyetlen igazán kirívó Motorola az utóbbi időben. A többit el lehet felejteni. Talán még a Defy, az még döfi.

(#22) kopasz7


kopasz7
tag

Ránézésre az az érzése támadt mintha valami vigyorgó citroen-el szemeznék. :DDD

(#23) Ricardo válasza jtrencsenyi (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem csak a játékoknak jön jól a két mag. Tévhit hogy egy üzletember csak telefonál, és táblázatokat kezel.
Nekem bejön a telefon, kíváncsi leszek a tesztjére ha kijön.

(#24) RaveForce


RaveForce
veterán

nekem egy férfias óra designja ugrik be róla, sztem egyébként elég szép lett :))
másnak nem tünt fel, h alul az hangszoró lenne?

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) Ricardo válasza RaveForce (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Annak tűnik. Ötletes megoldás.

(#26) JR.CSé válasza RaveForce (#24) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Ezen még nem gondlkodtam el.De egy moblnak óra kinézetűnek kell lennie?

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#27) Probber


Probber
őstag

Nekem nagyon tetszenek az ilyen megoldások, erre pont egy ilyen remek adottságokkal rendelkező telefonba nem kerül "GSM átviteli képesség". Nem értem a Motorola-t.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#28) RaveForce válasza Probber (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

mondjuk ugy h nem europában látja a fantáziát..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) Ricardo válasza Probber (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

Innen már csak egy lépés megcsinálni a gsm változatot. Ha sikeres lesz, akkor szerintem van rá esély.

(#30) JR.CSé válasza Ricardo (#29) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Wz így van.De ahogy ismerem a motót erre nem fog sor kerüni...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#31) zsirfecske


zsirfecske
addikt

és igen, megjött az idei legeslegcsúnyább moto telefon :)

(#32) Ricardo válasza zsirfecske (#31) üzenetére


Ricardo
félisten

Még messze az év vége. ;)

Nem tetszhet mindenkinek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.