Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) kovee01 válasza Retekegér (#1) üzenetére


kovee01
tag

Teljesen egyetértek, ennyi pénzért sokkal jobbat és erősebbet lehet venni, így sajnos én is letettem a vételéről a cikk olvasása után...

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#402) rpetra1984


rpetra1984
csendes tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy valaki tapasztalt-e már olyat, hogy az FM rádió alkalmazás csak mono-ban szól hiába kapcsolom be a beállításoknál, hogy stereo-ban szóljon nem kapcsol át. Van valami trükk még vagy esetleg gyári hiba? A gyári rommal és a Motorox rommal is ez a helyzet.

Segítségeteket előre is köszönöm! :)

(#403) voice74


voice74
csendes tag

Sziasztok!

Az életben még nem hackeltem telefont, csak max legális sw újratelepítést végeztem :)

Kérdésem: igaz az, hogy root-olást követően nem veszti el a garanciáját a készülék?

Ha igaz, akkor valaki leírná nekem, hogyan tudom root-olni a készüléket? (amit eddig találtam róla, az egy már elérhetetlen sw-re mutató linket tartalmaz) Nem használt alkalmazásokat szeretném elsősorban kidobni, hátha gyorsulást érek el vele. Másrészt valami infó is kellene, hogy mit NE tegyek semmiképp :) Használni szeretném még a készülékem... :) Root-olt készülék esetén is megy gondolom a gyári visszaállítás gond nélkül, ha valamiért az kellene, igaz? :)

Köszönöm! :)

Attila

(#404) szunyi777 válasza voice74 (#403) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia

Elvileg elvesziti, de ha eltávolitod akkor nem látszik rajta.
A teljes root-ot el lehet távolitani a Super su pro-val.
De ha komolyabb rendszerváltoztatás eszközölsz pl.: Bootanimáció csere, eltávolitott alkalmazások a rendszer romból, stb azokat szerviz elött érdemes visszaállitani.

Az eredeti motoluxe rom visszaflashelhető a következő bejegyzés szerint:

(#364) szunyi777

Javitottam a linket, ime a rootolás leirása a jó link-el.
Csak saját felelősségre!!!

Előkészületek.

1,Kapcsold be a telefonon az USB-hibakeresés (Beállítások -> Alkalmazások -> fejlesztés)
2,Telepítsd a Motorola-driver -t...
3,Kapcsold be a"ismeretlen alkalmazások" (beállítások -> alkalmazások)

Rootolás

Lépések a következők.

1, Tölsd le a xt615_root.zip: [link]
2,A viruskeresőt javallott kikapcsolni, mivel hack eszközről van szó!
3,Telepisd a rendszernek megfelelő Sut Lr, Indisd el.....
4,Válaszd ki a fájlt a következő elérési utat és tovább: / ROOT/FXX_PR3_NV.xml (Tallózáskor állisd be, hogy minden file-t lásson... all files)
5,Nyisd meg a SuperOneClick és kattintson a "Root" a bal felső sarokban
6, Reboot

Kész a telefon ROOT-olt!!!!

Ajánlom Neked a MotoRox romot kipróbálás céljából! Nagyon stabil, több hely alapból rootolt, stb...

(#313) szunyi777 Bejegyzés alapján! A root elhagyható a MotoRox flasheléskor mert a CWM tartalmazza!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#405) voice74 válasza szunyi777 (#404) üzenetére


voice74
csendes tag

Köszönöm a bőséges leírást :)

Valahol nemrég azt olvastam, hogy mivel az android nyilt forráskódú nyugodtan lehet vele küzdeni... és nem veszhet el a garancia, mivel garancia a hardware-re van... Ez a kérdés kicsit visszatartó tényező :)

Hogy tudom amúgy visszaállítani a jelenlegi állapotot, ha mégis szervizbe kényszerülnék a készülékkel?
A jelenlegi rom-ot le tudom menteni, majd visszatölteni?

Ahogy korábban írtam, legfőbb gondom, hogy állandóan szakadozik a 3g (szinte többet nem megy, mint amennyit megy) és pl gépelés közben van belassulás. Ezek a jelenségek sokszori gyári visszaállítás után sem szűntek meg, sőt... mikor frissítettem a készüléken a teljes szoftvert, akkor sem. Csak a képernyőzár változott meg láthatóan :)

Tehát? Mit kell még tudnom, hogy ne csináljak papírnehezéket a telefonból? :)

Köszönöm! :)

(#406) szunyi777


szunyi777
őstag

>>>>>Nagyon fontos információ! <<<<<

MotoRox Rom Felhasználóknak!

Ha el kívánod távolítani a Jelly Bean 4,2 témát vagy ha szeretnéd a gyári alaphelyzetbe állitani a készüléket akkor újra kell flash-elni a ROM-Ot!!!!

Ha a készülékből állitod vissza, akkor a készülék kap egy bootloop-ot!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#407) szunyi777 válasza voice74 (#405) üzenetére


szunyi777
őstag

Olvasgass vissza a témában!

A (#313) szunyi777

Bekezdéstől kezdve, foglalkozunk a MotoRox rom-al amit én is használok!!!
Sok gondom volt a gyári rom-al Nekem is... Ezzel már nincs és van rengeteg helyem,stabil, gyorsabb és ráadásul Flash-elt Jelly bean Téma!!! ;)

Vissza is tudod állitani a készüléket a Hivatalos Motorola firmware (ROM)-ra a (#364) szunyi777 Hozzászólásból!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#408) szunyi777


szunyi777
őstag

Itt egyben a teljes leirás a ROOT, a MotoRox rom és Jelly Bean Téma részletesen:
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#409) voice74 válasza szunyi777 (#407) üzenetére


voice74
csendes tag

Nos, végigolvastam mindent és úgy döntöttem, lehet, hogy hagyom a fenébe az egészet :) Kicsit olyan érzésem volt, mint amikor éveket töltöttem el Linux használattal. Olyan volt, mintha én lettem volna a számítógépért és nem fordítva :)

Egyszerűsítsünk. A korábbi leírás szerint rootolom a készüléket. Keresek valami alkalmazást, amivel le tudom szedni azokat a gyári appokat, amiket nem használok, de sok-sok megával közben benne ülnek a memóriában. Milyen alkalmazást érdemes használni erre?

Ha valami gáz van, a készülékben tudom használni a gyári beállítások opciót? Vagy ez esetben kell újra feltenni a gyári rom-ot? Az RDS Lite-ot pl nem tudtam leszedni, úgy 80% körül megállt a letöltés.

Köszönöm! :)

(#410) szunyi777 válasza voice74 (#409) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia

Rendben, hagyd! :)

Ez nem kötelező dolog, csak egy lehetőség.
Nem muszáj rootolt készülék a rom fel flash-eléséhez, a recovery megoldja!

Ezt nem értem:
" Keresek valami alkalmazást, amivel le tudom szedni azokat a gyári appokat, amiket nem használok........ "
A Rom már nem tartalmaz nagyon sok gyári motorola alkalmazást!!!
De létezik igen sok app az ilyen jellegő beavatkozásra, amivel rendszeralkalmazást távolitasz el!
A legismertebb a Titanium backup (Root kell hozzá)

"Ha valami gáz van, a készülékben tudom használni a gyári beállítások opciót? Vagy ez esetben kell újra feltenni a gyári rom-ot? "

MotoRox esetén NEM működik a factory reset!!

Benne van a leirásban, hogy újra kell flashelni a MotoRox romot, és már vissza kapod a gyári beállitásokat!
(Kb:10 perc) :C
A gyári romot akkor kell-lehet vissza tenni, ha nem tetszik, vagy nem akarod használni a motorox, szerviz előt, ha eladod, stb....
"Az RDS Lite-ot pl nem tudtam leszedni, úgy 80% körül megállt a letöltés."
Kössz az infót!

Javitottam az Rsd Lite Link-jét!!!
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#411) voice74 válasza szunyi777 (#410) üzenetére


voice74
csendes tag

Szia,

Rootoltam, feltettem a titanium backup-ot, majd próbaképp gyorsan le is szedtem a twittert, a jegyzettömböt, a híreket... mivel sosem használtam ezeket :)

Az Általad említett rom-ot még nem mertem bevállalni, de talán majd egyszer :)

Azt amúgy lehet tudni, melyek azok a szolgáltatások, amelyek folyamat lassítják a telót, viszont semmi értelmes hasznuk nincs?

Köszönöm! :)

(#412) szunyi777 válasza voice74 (#411) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia

:C

Majd felteszed........

Itt egy lista a motoluxe-hoz.....

Csak saját felelősségre!!!!

MOTO XT615 gyökér eljárások ésszerűsítése
MOTO XT615 gyökér eljárások ésszerűsítése
A program neve, hogy a funkció leírás törölhető
AccountAndSyncSettings.apk Google Sync fiók beállításait, a Google kapcsolattartó szinkronizálás alkalmassága TX fenntartja a törlés
ActivityGraph_ironmax_hdpi.apk szociális tevékenységek térkép törlése
AtivityWidget.apk szociális tevékenységek plug-in törölni lehet
ApplicationsProvider.apk alkalmazások megtartása
ApnWidget.apk adatkapcsolat switch plug-in törölni lehet
APR.apk hibakeresés szoftver törölhet
BackCoverChecker.apk hátlapot ellenőrzéseket lehet törölni
Ha törölni szeretné a programot, hogy távolítsa el az elemeket BatteryProtect.apk túlmelegedés kezdete meg kikapcsolni a telefont nem volt hatása a vonal továbbra is a pop .. (törölve újraindítás után néz ..)
A Bluetooth törölheti, Bluetooth.apk de ajánlott retenciós törölheted
BluetoothTestMode.apk Bluetooth teszt üzemmód, törlés Bluetooth, ezt ki kell törölni lehet törölni
A blur-services.apk blur service fenntartott
blurUpdater.apk blur frissítés megőrzési
BotaSettings.apk BOTA beállítás törlése
BTTools_BCM.apk BT eszköztár lehet törölni
Calculator.apk számológép törölhet
Alternatív eljárások Calendar.apk Google Calendar Delete törölni
CalendarProvider.apk Google Calendar Sync alternatív eljárás Törlés
Browser.apk böngésző törölni
CDA.apk tárolás csengőhangok beállítása megtartása
CDASystem.apk tárolás csengőhangok beállítása megtartása
CertInstaller.apk tanúsítvány telepítve van, delete nem használhatja a "Beállítások - Hely és biztonság - Telepítés SD kártyáról retenciós
Contacts.apk tartsa a kapcsolatot
ContactsProvider.apk névjegyzékében fenntartva
BlurHome.apk desktop launcher tartalékok
CusCamera_Iron_Max_alldpi.apk kamera megtartja
CusSystemUI.apk állami bar fenntartott
Datetimesetup.apk kitűzött időpont fenntartva
DbgCfgTool.apk a háttérben futó service program lehet törölni
DefaultContainerService.apk média konténer szolgáltatás megtartása
DeskClock.apk óra, ébresztőóra törölhető
DrmProvider.apk digitális jogok törlése
DownloadProvider.apk letöltés menedzser törölni
De a tényleges widget-kapcsoló osztályok DownloadProviderUi.apk letöltés A menedzsment felület delete (nagyon furcsa, hogy tanulmányozni kell) hova megtartása
ECompassCalibration.apk elektronikus iránytű korrekció fenntartva
Fallback.apk a háttérben futó service program lehet törölni
# # 372 # # FQC.apk írja teszt üzemmódban lehet törölni
Gallery3D.apk 3D galéria törölni lehet
FMRadio_Iron_Max_hdpi.apk rádió törölhet
GifPlayer_Iron_alldpi.apk dinamikus gif ábra viewer lehet törölni
gps_log_tools.apk gps log megőrzési
GpsDeleter.apk gps Kódolatlan őrzi
GSensorCalibration.apk gravitációs érzékelő kalibrálása fenntartva
HTMLViewler.apk delete viewer törölhet
LED_mdpi_r59.apk vaku tartalékok
LockScreen_Iron_Max_hdpi.apk zár képernyő fenntartott
LowMemoryChecker.apk fenntartja kimutatására alacsony memória törlése
MediaProvider.apk fenntartott média-adatok tárolására, például, a kép megtartja
MediaSee_PRC.apk média hatása lehet törölni
MediaSer_PRC.apk média hatása lehet törölni
MEllePRCMeadiun.apk média hatása lehet törölni
És Mms.apk információk fenntartva
MotoHome3D_ironmax_hdpi.apk 3D desktop launcher fenntartva
MotoLocationWidget_big_ironmax_hdpi.apk moto helymeghatározás plug - nagy törölhet
MotoLocationWidget_small_ironmax_hdpi.apk moto helymeghatározás plug-in - kicsi törölhet
MotoWeatherAnmiationRes_ironmax_dhpi.apk dinamikus időjárás lehet törölni
PackageInstaller.apk csomagolt telepítő (törlés programot nem lehet telepíteni a telefonon) megőrizni
Phone.apk telefon tárcsázó (Ne törölje, ki kell cserélni, különben nem lesz képes a dial-up) tartalékok
PicoTts.apk-Speech motor törölni
PimBackup_ironmax_hdpi.apk személyes adatok biztonsági törölhetők
MagicSmokeWallpapers.apk mágia füst háttérképet lehet törölni
Placeservice.apk
A szám attribúciós szolgáltatások fenntartott
PrivInit.apk
Rendszer programban tartalékok
Protips.apk
Fő képernyőn megjelenő utasításokat törölni
Provision.apk
Rendszer programban tartalékok
Quickoffice_basicViewer_PRC.apk
Office szoftver lehet törölni
QuickSearchBox.apk
Gyors keresés törölhető
Rf_nv_backup_tools.apk
Nv backup eszköz törlése
RingModeProfile_G_L.apk
Profilok tartalékok
SetAlarmRTC.apk
Ébresztőóra beállítása megtartása
Settings.apk
Állítsa be a retenciós
SettingProvider.apk
Rendszerbeállítások memória megőrzési
SetupLife.apk
Terms of Service törölni lehet
SHOP4APPS_PRC.apk
Szellemi részek törölhetők
SmsRegistration.apk
Rövid érdekű szolgáltatási program
SocialGraphCallService.apk
http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=zh-CN&u=http://club.tech.163.com/bbs/mobile_bixd/273999626.html&prev=/search%3Fq%3Dbackcoverchecker%26hl%3Dhu%26safe%3Doff&sa=X&ei=AUVPUYrHH4nzsgbQr4HQBg&ved=0CDYQ7gEwAA

A társadalmi telefon szolgáltatás lehet törölni
SociaGraphService.apk
A szociális szolgáltatások törölni lehet
SociaGraphWidget_ironmax.apk
Szociális szolgáltatások plug-in törölni lehet
SociaWudget.apk
Szociális szolgáltatások plug-in törölni lehet
SoundRecorder.apk
Recorder lehet törölni
Stk.apk
Sim kártya szerszám, ajánlott, hogy a retenciós törölhető
superuser.apk
Jogosult menedzsment megtartása
TaskManager_ironmax.apk
Folyamat-menedzsment lehet törölni
TelephoneProvide.apk
Dialer tárolási tartalék
ToggleWidgetsPRC_ ironmax.apk
A kapcsoló modul váltáshoz használható a GPS, Bluetooth, WiFi kapcsolat és a repülési mód törölni
TtsService.apk
Voice olvasás a szerver lehet törölni
Upgrader.apk
A frissítések törölhető
UserDictionaryProvider.apk
A felhasználó által definiált szótár törölni lehet
VpnServices.apk
A VPN-szolgáltatás törlése
wifiPowerSavingMode.apk
Wifi továbbfejlesztések törölhet
wifiTest.apk
A Wifi teszt törölhet
Wiper.apk
Használt, hogy visszaállítsa a gyári beállításait a rendszer eszközök fenntartva
WorldClock_Iron_Max_hdpi.apk
World Clock dugó lehet törölni

Boccs a google forditóért :DD

Mindenképp csinálj a rendszerről teljes mentést!!!!!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#413) szunyi777 válasza voice74 (#411) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha Nem TB-vel távolitod el, hanem Root explorerből a system/app/ -akkor a .odex filet is javallott eltávolitani!!!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#414) voice74 válasza szunyi777 (#412) üzenetére


voice74
csendes tag

:)

És hogy is csináljak teljes mentést? :)

Azt hittem, ha gáz van, újra kell telepíteni a rom-ot :)

(#415) szunyi777 válasza voice74 (#414) üzenetére


szunyi777
őstag

A Temp Clockworkmod Recovery 6.0.2.8-vel, és a TB-vel az APP-ok ról!!!
Recovery használata feljebb!!!

"....................
- backup and restore>
Ez a funkció lehetővé teszi egy pillanatkép felvételét - más néven Nandroid backup - és mentését az SD kártyára, a beállításaidról és adataidról, amik a belső memórián vannak, beleértve az összes partíciót. Ezt a mentést később vissza tudod állítani a restore funkcióval.
a.) Backup
Teljes mentést csinál a telefon belső memóriájának az aktuális állapotáról.
b.) Restore
A korábban készített mentéseket lehet ezzel a funkcióval visszaállítani teljes egészében.
c.) Advanced Restore
Ez a funkció hasonlít a Restore funkcióhoz, annyi a különbség, hogy kiválaszthatod, hogy a mentésből melyik lementett partíció legyen visszaálíltva.
- advanced>"

Temp Clockworkmod Recovery 6.0.2.8 [link]

Leirás feljebb, vagy ITT:[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#416) szunyi777


szunyi777
őstag

Teszteltük a Relentless Rom-ot Redhun forumtársunkal, és azt tapasztaltuk, hogy jóval gördülékenyebb, simábban és gyorsabban megy mint a MotoRox Rom! ;)

Aki gondolja próbálja ki, nem veszt vele semmit!!!

Itt a leirat akit érdekel:[link]

Ha valaki flasheli irja meg a tapasztalatát legyenkedves!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#417) rpetra1984 válasza szunyi777 (#416) üzenetére


rpetra1984
csendes tag

Kedves szunyi777!

A kérdésem az lenne, hogy a Relentless ROM 1_67A_4053 firmware-re is telepíthető?

(#418) szunyi777 válasza rpetra1984 (#417) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia, 1670 4053 firmware re elvileg falsh-elhető. Flasheld fel....
;-)

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#419) szunyi777 válasza rpetra1984 (#417) üzenetére


szunyi777
őstag

IRM-1670-0-4073, IRM-1540-0-4073, IRM-167A-0-4053
Ezekkel visszaigazolt. Vagy ellenőrizd a Motorola software updater el, hogy van e újabb frissítés! És frissítsd.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#420) voice74


voice74
csendes tag

Visszatöltöttem a hivatalos rom-ot. Mikor 81%-nál megállt úgy 10 percre, kezdtem ideges lenni... Aztán elindult és minden OK. Természetes jelenség volt ez?

(#421) szunyi777 válasza voice74 (#420) üzenetére


szunyi777
őstag

Saját és mások tapasztalata szerint igen!!! 81%-nál megáll a flash.....
Nálam 4-5 perc szokott lenni.....
Sokan itt rontják el, mert türelmetlenek, és azt hiszik, hogy lefagyott!
Megszakitják a flash-elést, és igy könnyen lehet tégla!!!! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#422) voice74 válasza szunyi777 (#421) üzenetére


voice74
csendes tag

Akkor ez egy fontos info mindenki számára, aki visszatölti az eredeti rom-ot :) Lehet, hogy 5 perc volt... nekem fél életnek tűnt akkor :)

(#423) szunyi777 válasza voice74 (#422) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen FONTOS!!!

Bele is irom a blogba, javitom a leirást!!!

;)

Itt olvasható!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#424) alansmithee válasza szunyi777 (#416) üzenetére


alansmithee
tag

felhajítottam ezt a relentless rom-ot... sebességről bővebben akkor tudok majd nyilatkozni ha teljesen belaktam a telefont megint de eddig rendben van... jelentős gyorsulást én spec nem érzek de ez lehet szubjektív...

felraktam az extpack-ot is... ami így elsőre talán másnak hasznos lehet hogy a gyári gmail kliens-t ha utólag telepíted akkor FCzik ügyesen... élni végülis tudok nélküle életbevágó emileket nem kapok :)

(#425) szunyi777 válasza alansmithee (#424) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia

Használd a K-10 Mail ! ;)
Ugy teljes a kép:Ha feldobod a Relentless Rom + Gingerluxe pack + a jelly bean témát + screenshot mód!! ;)
De javaslom, újra tenni és akkor egymás után sorba!!
Igy egyben nagyon szépen mutat! :)

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#426) alansmithee válasza szunyi777 (#425) üzenetére


alansmithee
tag

őszintén szólva teljesnek érzem az életem a TSF Shell-el nem igazán van szükségem mindenféle csicsázásra témákkal... screenshot-ot meg úgyse akarok csinálni szóval az is mindegy.. utóbbi időben teljesen leredukálódott a telefonhasználat az alap műveletekre és egy kis internetezés.. nekem az a lényeg hogy ezek hasítsanak szépen többin már nem görcsölök... még van 1 évem ennek a hűségéből de ha lejár még az se kizárt váltok windows-ra :)

(#427) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok

Elbúcsúztam a készüléktől!!! :)

Nem fejlesztik, igy váltottam!
Galaxy s3 mini

Már szét is dúrtam :)

Ha valaki ilyenre vált, éz jól jön majd neki! ;)

Szunyi77 blogja galaxy s3 mini
üdv.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#428) tomej válasza szunyi777 (#427) üzenetére


tomej
aktív tag

Csákány!
Kösz a segítséget!

(#429) honeker válasza rpetra1984 (#402) üzenetére


honeker
őstag

Neked milye rom van nekem az Ics vel jo volt a Jb el sem inditya

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#430) honeker válasza honeker (#429) üzenetére


honeker
őstag

Bocs....rossz helyre raktam....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#431) dev7


dev7
csendes tag

Sziasztok szeretnék kérni egy kis segítséget.Beázott az xt615 telom és átment egy ultra mosatáson.Ez levitt róla mindent és most szoftverelni kéne.Le tudnátok írni hogy hogyan csináljam?

(#432) szunyi777 válasza dev7 (#431) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha kimostad, akkor valószinű, hogy nem csak a software ment le!!
Hardware-es hibája is lehet....
Rsd lite-al próbálkozz, ha felismeri...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#433) dev7 válasza szunyi777 (#432) üzenetére


dev7
csendes tag

Betalloztam ez a filet RM-1670-0-4073-A02_BFM_service.sbf,rányomtam a startra,de semmit nem csinál

(#434) szunyi777 válasza dev7 (#433) üzenetére


szunyi777
őstag

felismeri a készüléket az rsd lite?
Mert addig nem is fog!
Meg kell jelennie az imei számnak az rsd lite, amikor összedugod a Pc-vel...
Pár mp kell neki, hogy megismerje..

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#435) Jocky


Jocky
tag

Srácok, egy 1 éves T-s Motoluxot szeretnék beáraztatni veletek, mert látom, hogy itt sok szaki van és megkért egy ismerős, hogy adjam el az övét, de megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs mennyiért is hirdessem meg! Minden tartozéka, doboza, papírjai megvannak, pár apró karcon kívül hibátlan a készülék, 1 éves T függő!
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv: Jocky

(#436) szunyi777 válasza Jocky (#435) üzenetére


szunyi777
őstag

Én megszabadultam szerencsére 1 hónapja a készüléktől!
35 ezerért birtam eladni, egy kezdő androidosnak...
Nekem 40 ezer volt előfizetéssel, igy árában birtam eladni...
Jó kis készülék, de sajna leragadt a 2.3.7 -nél és nincs tudomásom, hogy fejlesztenék!
20 ezertől indul az ár az apródon és 35 e. között...
Hajrá, minél hamarabb add el!!! mert rohamosan csökken az ára!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#437) betonsampon


betonsampon
csendes tag

Sziasztok!

Valaki feltöltené a szükséges fájlokat mégegyszer, mert nem tudom letölteni, mert már nincs fennt azt írja. Vagy egy linket a fájlokról pls, vagy esetleg valaki ha tud, segítsen nekem. (kerteszdavid18@gmail.com) címen elértek.

(#438) szunyi777 válasza betonsampon (#437) üzenetére


szunyi777
őstag

Melyik file-okra gondolsz?

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#439) szunyi777 válasza betonsampon (#437) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha a ROOT-ra gondolsz, javitottam a linket!! :)
ITT eléred!

És ezt a szép témát is ajánlom Neked!!! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#440) bilon73


bilon73
aktív tag

helló valaki fel tudná tenni nekem valahova a CalendarProvider.apk -t?
sikerült véletlenül leszednem, és most nem szinkronizál a google calendarral.

köszi

üdv

(#441) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Lezártam a telót és elfelejtettem a kódot.
Bekapcsolásnál folyamatosan rezeg, amíg ki nem veszem az akksit.
Tud rá vki vmi gyógyszert, vagy meg tudja csinálni?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#442) zsoltix


zsoltix
tag

Sziasztok! Adott egy motoluxe gyári rendszerrel, akadozik és lassú mint a bűn, ezt szeretném lecserélni valami jobbra. Tudnátok ajánlani valami jó romot (stabil, gyors) leírással mellékelve. Nagyon köszi

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#443) bilon73 válasza zsoltix (#442) üzenetére


bilon73
aktív tag

szia.

érdemi gyorsulást én semelyik rommal nem tapasztaltam.
én rootoltam, és a felesleges programokat letöröltem.

de fergeteges sebességre nem szabad számítani. ez ilyen. néha fél perc míg felveszek egy hívást. :)

(#444) zsoltix válasza bilon73 (#443) üzenetére


zsoltix
tag

köszi!

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#445) justice84


justice84
tag

Hali.
Valakinek nincs egy gyári T nand mentése? IRM-1670-0-4073 rom nem fleshelődik fel :( 0202 hibát ír ki folyamatosan.
Köszi előre is.

(#446) bela85


bela85
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Motoroluxe telefonnál nem müxik kamera.. Ezt írja: a kamera alkalmazás com.android.camera folyamata váratlanul leállt.
Próbáltam hard resetet, másik szoftvert.. és sajnos akkor sem. Még Camera360 programmal sem.

Van esetleg valami mód rá hogy működjön, vagy hardveres a hiba??
Ha igen? könnyű cserélni kamerát ebben a telefonban házilag?? :D

(#447) pito37


pito37
újonc

sziasztok segitséget szeretnék kérni csináltam egy gyáribeállitsok visszaállitást a telefonomon és azota nem kapcsol be szerintetek mi lehet a hiba előre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.