Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Olyan lelkesen kezdtem olvasni a cikket, de mikor megláttam, hogy milyen hardver került bele, el is ment a kedvem. Miért Motorola, miért? :O
Mondjuk úgy, hogy a megnevezés és a kezdő ár megtévesztő, 50 k alatt még jó is lehetne.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#2) matyi012345


matyi012345
őstag

a videot elnézve azért nem olyan katasztrófa a helyzet. használtan ha 35 körül lesz akkor befizetek egyre majd. aki nem játszik annak szerintem elég ez a proci.

(#3) nebulo


nebulo
tag

Motoroláéknál vannak furcsa dolgok mostanság: pl. ott a nemrég megjelent Defy Mini. Ott sem a koncepcióval van a vaj, meg a gyengusz hardverrel, hanem az árazással.

(#4) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tökéletes formaterv de a sima defy-től én már nem lépnék visszább (hardware ügyileg) egyetértek a kollégával nem olyan vészes az akadás de azért mégiscsak jobb lenne ha optimalizálták volna. Ez már a főzőcskézőkre marad a procit pedig max 1 ghz-ig lehet húzni azt tudom.

Finn the human

(#5) sheep válasza matyi012345 (#2) üzenetére


sheep
addikt

mire ez 35 lesz addigra lesz más is olyan áron hogy jobban megérje
ezt elqrták, semmi kétség...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6) premete


premete
veterán

Érdekes az árképzése a T-Mobile-nál: dominósan 63 ezer, 2 év hűséggel, mozaikkal 52 ezer.
Valószínűsítem, hogy tőlünk nyugatra, 2 év hűséggel ingyen adják, ahogy a legtöbb ilyen, nem csúcs készüléket.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#7) Matada2.3 válasza premete (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én is ezt néztem hogy 2 év hűség a trénél és semmi más akkor 54 Mátyásért kompenzálódik az ára...

Finn the human

(#8) M3oH válasza premete (#6) üzenetére


M3oH
addikt

Tolunk nyugatra meg a csucskategoriat is ingyanadjak, ha alairsz 2 evet, ~11000ft havidijert... Amugy, en is azt neztem, hogy minimalis kulonbseg van a kartyas es a 2ev kozott.

[ Szerkesztve ]

(#9) hunter84


hunter84
aktív tag

Azt hiszem továbbra is várhatok egy normális, 4"-os telefonra.

(#10) NoMagix


NoMagix
addikt

Örülök, hogy ilyen hamar kikerült a teszt! :R
Pont a napokban szemeztem ezzel a T-nél, és azon tanakodtam, vajon milyen lesz!
Kicsit gyengének érzem, nem tudom mennyivel jobb vagy gyengébb a Skate-nél.
35K pénzért megvehetném, de nem biztos, hogy mindenért kárpótolna az ára!

[ Szerkesztve ]

(#11) k.beni13


k.beni13
csendes tag

Nem rossz kis telefon, de processzor terén legalább egy olyant vagy hasonlót beletehettek volna mint a Defy +-ba.

Nexus 4, Huawei S7 Slim

(#12) scyllarus


scyllarus
veterán

Mozaik M-mel (mert ugye ilyen telefonhoz azért valami ilyesmi csomag illik, és nekem az van) 22k, az azért nem olyan rossz ár. Ha a launchert lecseréli az ember, Blurtalanítja, egész kellemes működést produkálhat. Úgy már egész kellemes vételnek tűnik. És akkor már csak a ROM főzőkre vár a feladat, hogy szuper telót csináljanak belőle. :)

Ftomm: amiben jobb: kamera, ARMv7-es proci. Kérdés, hogy sokat játszol-e és mennyire van szükséged a kamerára.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13) Matada2.3 válasza NoMagix (#10) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ennek jobb a processzora + van benne gpu kisebb a képernyője de nagyobb (picivel) a felbontása jobb a kamerája nagyobb az aksija :F kb. ennyi.

Finn the human

(#14) scyllarus válasza Matada2.3 (#13) üzenetére


scyllarus
veterán

A Skate SoC-ában is van GPU, Adreno200, mint ebben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15) NoMagix válasza scyllarus (#12) üzenetére


NoMagix
addikt

Amíg Blade és Skate tulaj voltam, játszottam rajtuk, de nem az volt a jellemző.
Tisztában voltam azzal, hogy nem egy erőmű egyik sem.
Inkább a gyereknek töltögettem le pár egyszerű játékocskát
A Sketa nekem már túl nagy volt, ennek a mérete sokkal szimpatikusabb.
Gondolom a kijelzője is csak jobb lehet, mert a Skate nagyon fakó volt.

(#16) NoMagix válasza Matada2.3 (#13) üzenetére


NoMagix
addikt

Na, ezek már nekem erős pozitív előnyök!
Plusz pont, hogy a menü nem teljesen halál fekete! :)

(#17) Matada2.3 válasza scyllarus (#14) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igaz igaz bocsánat. Akkor még annyi pozitívum, hogy ez már viszi a flash-t

Finn the human

(#18) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Szerintem 2-3 hónap múlva nagyon jó ára lesz ennek. Mondjuk t-mobilenál 63e Ft induló ár nem rossz.
Ennek sokkal rosszabb az ár-érték aránya szerintem.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#19) Peterson_ válasza Matada2.3 (#7) üzenetére


Peterson_
addikt

Annyiért simán vannak jobb ajánlatok, főleg a mostani árzuhanás után.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) Remus389


Remus389
veterán

65-ért van.Új kártyafüggetlen Galaxy s white Edition

szebb, jobb erősebb, méretben se nagyobb

kérdés?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#21) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem olyan rossz ám ez a vas... Igazán bevehetne a szerkesztőség egy régebbi erősebb egymagost a buliba, hogy legyen mihez viszonyítani. Tájékoztató jellegű információ következik (Nexus S, stock 4.0.4, ICUP kernel, 1,2 GHz):

Quadrant

Antutu

Smartbench 2012

Linpack single

(#22) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Ennyiért már régebbi 2 magost is találni szerintem... :(

Fold 5

(#23) Peterson_ válasza Zolesz007 (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

Ahogy mondod.
Pl. LG Optimus 3D most pont ennyi kártyafüggetlenül.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#24) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Én is gondolkodtam rajta amikor a t.nél megláttam de igy marad a defy+ vagy a skate.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#25) premete válasza domperke (#24) üzenetére


premete
veterán

Szerintem a 4.0" (gyászkeret nélkül) éppen az optimális méret, még zsebben is elfér, és lehet is látni valamit rajta, valamint a gépelésnél is megvan a távolság a betűk között. Csinálhatták volna a Defy+ -t is akkorára, így a defy és a defy plus között nem sok említésre méltó különbség van.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#26) scyllarus válasza domperke (#24) üzenetére


scyllarus
veterán

A Defy + kb egy árban van vagy kicsit drágább (állandóan változik), de erősebb is, a Skate olcsóbb, de gyengébb is. Ezekhez képest pont megfelelő árban van (én csak a Mozaikos előfizukat nézem), neked kell kiválasztani, hogy melyik lépcsőre lépsz fel árban és teljesítményben.

Ftomm: a Skate menüje sem teljesen halál fekete, egy launcher és/vagy ROM csere után :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sokat vártam ettől a telefontól de már megint csalódnom kellett....

All→M8

(#28) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

A telefon tetszik, külsőre is belsőre is. Szerintem a hardverrel sincs sok gond. Középkategória szintű telónak még elmegy ebben a hónapban, aztán már csak alsó lesz.

A fotók itt is addig jók, amíg bele nem nagyítunk.
Oda nem adnám érte a 67000 ft-os OB-met. :(
Most meg mér lejjebb is ment a T-Mobile-nál. Előfizuval 58K. De ennek fényében az SGS+ is bestbuy előfizura 62K-ért.

[ Szerkesztve ]

(#29) BlackLamb


BlackLamb
tag

Ugy akad mint a hulladék Galaxy 3-am akadt. Rusi még mindig respect a cikkeidnek :R

(#30) wozzy válasza kolosanyi (#21) üzenetére


wozzy
tag

SGS-em gingerrel 2500 korul teljesitett quadrantba 1 ghzen, es 1500at 4.0.4-en, 1,2 ghzen. Ertelmetlenul hasonlitgatod a Nexusod ehhez aMotorolahoz...

(#31) tzsolesz válasza wozzy (#30) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az a gond hogy a quadrantra nem lehet adni. Össze vissza mér.

Optimus Black-re is ad még 4000 pontot is. Attól függ milyen szoftver, és milyen kernel van éppen rajta. persze a proci órajele is számít.

Itt van például egy eredmény. Nova11c kernel 3400 pont

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) kolosanyi válasza wozzy (#30) üzenetére


kolosanyi
veterán

ICS alatt kevesebb pontot ér el, de a Quadrant amúgy is egy rakás fos. Szerintem egyáltalán nem értelmetlen, gyári ROM-mal kell megnézni, ad egy jó támpontot (csak nekem most nem volt kedvem kipucolni mindent és visszarakni a stock kernelt). Ha egy régebbi "csúcsgép" szintjét hozzák ezek az új Qualcomm SoC-ok (márpedig 1 GHz környékén megközelítik), akkor már jó.

(#33) Moleman


Moleman
addikt

Kezd samsungosodni a Motorola...? Új telefonként kihoznak egy gyengébbet, hozzá nem értőknek, drágábban... :F Aki cseppet is konyít hozzá, inkább vesz feleennyiért egy használt Defy-t, ahhoz legalább vannak normális romok, százával.

(#34) amanoba


amanoba
őstag

tetszik a dizájn, és hogy van kamera gomb, mostanában wp telókon kívül alig találkozni ilyennel..a hardver simán lehetett volna a defy/defy+-é, mert ez így visszalépés.

és végre gyárilag magyar nyelvű :C :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#35) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Remélem jó sokat gyártanak belőle, és a nyakukon marad

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#36) Dark Archon válasza Remus389 (#20) üzenetére


Dark Archon
addikt

De az Samsung, ingyen se kéne. 65-ért van Defy+ is :P

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#37) freemanone válasza M3oH (#8) üzenetére


freemanone
őstag

Igen, ez nagyon így van. Spanyolban vagyok jelenleg és itt vettem egy xperia play-t vacak 24€-ért 1év hűséggel, havi 36€ összesen. Ebben van 300perc lebeszélhetőség, 1000sms és 300mb net. Ami nekem tökéletesen elég. Emellett ha kell roaming az is sokkal jobb kondíciókkal van mint otthon... :(
Valamint még régebben vettem UK O2-nél valami nokiát ami akkoriban otthon 34k volt és kártyásan de !!!függetlenül!!! azt is megkaptam 22 angol font-ért. Ez volt 2006 őszén kb.
A mai napig üzemel(ne)! :D A fiókban elvan magában S.O.S. cseretelefon valamint túrakészülék címén, mivel az aksija idle módban bírt 9 napot, mostmár "csak" kb egy hetet...... bár a maiak is hoznák ezt a szintet. :U

(#38) cskamacska válasza Phoenixy (#18) üzenetére


cskamacska
addikt

Biztos egy bolygón élünk? Motorola Defy megjelenése után 1,5 évvel, ez lenne jó vétel 63000 forintért?(ami anno Vodánál 65k-ért kezdett 2010-ben..)

T-nél épp drágább kártyásan mint a jobb Defy+, és előfizetéssel is szinte egy árban vannak. Jelenlegi helyzetben nincs értelme a készüléknek. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#39) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Uh, hát én azt hittem, hogy valami felsőkategóriás cucc lesz. De sajnálom:(

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#40) sdd2


sdd2
veterán

Köszönöm a tesztet, jó lett viszont kaphatott volna egy 1GHz-es Snapdragont legalább.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#41) keIdor válasza Sanzaa (#39) üzenetére


keIdor
titán

Elsőre én is ezt hittem, aztán megláttam a SoC-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#42) Polllen válasza matyi012345 (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

A cikk alapján én is azt hittem, hogy nagy lagtenger, de a videó alapján kb. rendben van. Csak drága. Ennyi pénzért rakhattak volna bele jobb vasat.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#43) kaller1 válasza Polllen (#42) üzenetére


kaller1
veterán

Na igen, a 80k-s kategóriában számos konkurens gyártó jobb ajánlatot tud felmutatni. Reálisan olyan 60k-s nyitóár már elment volna.

.::> <::.

(#44) hodostamas


hodostamas
addikt

Ezzel a hardverrel, belső tárhellyel ez egy vicc a defy/defy+ után, minimum azért azt a szintet hozni kellett volna. Kár érte..

[ Szerkesztve ]

(#45) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

olyan 30-40 körül talán még meg is érné.

(#46) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

T-s árak szerintem már vállalhatók, bár tény, hogy érdekes a kártyás és előfizetéses ár között alig van rés...

(#47) Moleman válasza 8nemesis8 (#46) üzenetére


Moleman
addikt

Szerintem nem vállalhatók, ahogy a Defy+ jelenlegi ára sem. Pár hete volt 58 kártyásan, annyi reális érte. 1 év garanciás használt Defy-t lehet kapni 35-40-ért, ehhez viszonyítva a + sem ér 58-nál többet.

(#48) transmission


transmission
tag

Egyedül a procival van gondom... de a többi része a telefonnak szerintem rendben van

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#49) kaller1 válasza V.T.CS. (#45) üzenetére


kaller1
veterán

Nekünk megérné, de azért ennyire ne legyél már naív. :)

.::> <::.

(#50) premete válasza Moleman (#47) üzenetére


premete
veterán

Főleg, hogy Milestone2-t lehet kapni 45 ezerért, kvázi újat.

Motorola Milestone 2 Android 1 49243 49243
Smartphone (EU, QWERTY, MPL)
In Stock
161328 30% off specified products 1 -14773 -14773
In Stock
------ ---------------------------------------- --- ------- --------
34470
Shipping Info 3190
Tax (19.6%) 7381
--------
Total 45041

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.