Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8417) CashDroidZOL


CashDroidZOL
csendes tag

ÜDV Mindenkinek! Egy Nagy segítséget kérnék tőletek! Kb. 1.5 éve vagyok nagy lelkes használója egy Milestone-nak. Eddig csak gyári ROM-ot tettem rá, 2.1 és most 2.2-vel használom. A nagy gond, hogy mostanában elkezdett rettenetesen melegedni, illetve, hogy magától működik a touch/érintő. Lehet, hogy vicces amit írok de elég nehezen elmondható, de írok egy példát: belépek a névjegyzékbe, görgetem lefelé. Megállok a G betűnél, erre magától lejjebb/feljebb megy, valamire "rábök" és már hívja is vagy szerkeszti, vagy bármi amit éppen ér! Egy megoldás, ha lezárom a képernyőt akkor nem tudja csinálni! Már próbáltam több fajta gyári rom-ot is Central Europe illetve mást is (Németorszából származik, vodás volt anno a szoft rajta), de amint feltolta a ROM-ot és zárt képernyő látszik 1ből elkezdené feloldani a screen-t! Eszméletlen! Volt már valakinek hasonló? A Fő kérdés, hogy rendeljek valahonnan egy Új touch-ot hozzá vagy más hiba okozza? (leejtve volt sokszor is beázva nem...) Köszönöm, Előre is.

XT910 RAZR + Palm Pré

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.