Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Objektíven próbálsz írni de az írásodban van egy rejtett elfogultság.
Grat. a készülékhez, egyébként milyen droid készülékeket próbáltál eddig?

"jött, látott, győzött"
Próbálj ki egy SGS -t vagy egy Nexus S -t, meglepődnél hogy lesöpörnék szegényt. ;]
(kivéve anyagminőségbe nem.) :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Rav3n02 válasza Hatvan9 (#1) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:R

SGS-t elég sokat nyomkodom, nagyon jó kis készülék, de sajnos nincs benne vaku és méretre nekem már kicsit kényelmetlen (na meg ugye az árak) :) Ja vakuról jut eszembe, imádom a szeblámpáját is a defynek ;]

(#3) Hatvan9 válasza Rav3n02 (#2) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Igen sajna a samunál így megy, gondolnak a jövőre is. :DDD
Nekem is volt SGS -em a vaku engem is frusztrált de komolyan mondom miután megismertem milyen már egyáltalán nem érdekelt hogy nincs benne.(i3G/3GS ugyanez)
A munkatársam is most vett (használtan) Defyt ő is 100% -ba elégedett vele.
Egyébként melyik színű lencséhez van szerencséd?

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Volt szerencsém egy ilyen telefonhoz tényleg jó. Szerintem meg a Samsung panel azért tűnik nagyobbnak, mert szélesebb, de ezáltal kisebb képátlóval rendelkezik, a Defy-nek meg hosszúkás kijelzője van, innen a turpisság

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Rav3n02 válasza Hatvan9 (#3) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én zöld lencsés vagyok, de nem zavar, a Nokia N82-hüz úgy sem ér fel szinte egyik 5mp-s optika sem manapság ;]

Duliee: Van benne valami, de 1,x mm lehet szélességben az eltérés kb, de ha felébredek majd rákeresek :DDD

(#6) Hatvan9 válasza Rav3n02 (#5) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Sajnos én sem értem ebben miért fejlődnek vissza pedig az n82 és az Innov8 -al elértek egy "szintet" amitől azóta csak visszafelé haladnak, talán n8 ami kivétel de akkor inkább egy fényképezőgép mint egy Symbian. :DDD
Nekem egy n95 a második telom. :) Anno persze volt n82 -essem ami az egyik legjobb volt akkor./az n97 sem lőtt nála szebb képeket/
Milyen szép Nokiás idők voltak. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Rav3n02 válasza Hatvan9 (#6) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na igen, akkor még én is szerettem a Nokiákat :U

N82 volt a kedvenc de N95-ből volt három is, egy ideig vissza-vissza tértem hozzá :DDD Az N8 is egy jó kütyü, csak nem symbiannak kéne menni rajta, bár a Belle frissítéssel már egész szép sebességet produkál :K

(#8) DemonDani


DemonDani
addikt

nekem Nexus S van, de el nem tudjátok képzelni, hányszor villan át az agyamon, hogy "kell egy Defy"
persze szigorúan második telefonnak!

De a Nexus S-em amit amugy a féláras akcióban vettem 62ért (csak h emítve volt a magas ár) már a gondolattól is karcos lesz, sőt most, hogy írom ezt a hozzászólást, valszeg nőtt is egy karc a hátlapra... :DDD ráadásul a keret is recseg egy ponton... szóval nekem örök vágyam marad egy Defy, hiába van Nexus S-em.

(#6) Hatvan9

lenne már ott pár kivétel, iPhone4 is pl az N8 mellett, de persze a BSI szenzor miatt nem minden körülmények között lenne hálás a használata, de teljesen igazatok van, még mindig ez a legérzékenyebb pont, de a kompaktsága miatt szerintem... ott a penge motorola, 7,1mm de a kameránál vagy másfélszerese hogy elférjen.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#9) Hatvan9 válasza Rav3n02 (#7) üzenetére


Hatvan9
senior tag

A Belle dolog meglepetés volt a Nokiától, főleg a status bar érdekes. :D

(#10) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

Volt defy-m 1hetig. Katasztrofa volt a sebessege. Meg a motoblour is. Nagyon elcsesztek szerintem.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#11) Hatvan9 válasza DemonDani (#8) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Magáról az iPhone 4 -ről inkább van jobb véleményem mint a kamerájáról, Nexus szebb képet lő mint az i4.Mázlista voltál pont féláron dobálta a T és talán max 2 hétig volt belőle akkor sem mindenkinek. :N
SGS után én már örülők a Nexus összeszerelésének, ehhez képest az szét akart esni a kezemben. :DDD
Szerintem direkt csinálja a Samsung az SGS3 szerintem már fémes jó anyagú lesz és a 2 -est lesz miért váltani.

(#10) h1n1_900:
A motoblourba mi ennyire rossz? (Nem te vagy az első akitől ezt hallom)

[ Szerkesztve ]

(#12) h1n1_900 válasza Hatvan9 (#11) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Nem tetszik az egesz. Raadasul nekem lassu is volt de nagyon.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#13) Rav3n02 válasza h1n1_900 (#10) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Valószínűleg a Moto Blur volt az ami neked nem tetszett, (én sem vagyok oda érte) egy normális launcherrel nem lehet panasz a sebességre. Még olyan kollégáknak is kielégítő akik I4-et használnak, pedig ott aztán abszolút nem beszélhetünk még csak mikro laggokról sem :N

(#14) DemonDani válasza Hatvan9 (#11) üzenetére


DemonDani
addikt

2 hét? :DDD Pénteken jött az akció és szombaton este már nem lehetett neten rendelni, elfogytak.
néhány vidéki boltban talán bent maradt 1-2 de volt akinek azt mták a helyi boltban, hogy visszarendelte a T mindet készlethiány miatt... ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15) Hatvan9 válasza DemonDani (#14) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ha jól emlékszem az akció után még 2 héttel írt valaki a fórumba hogy hozzájutott 1 hez.Egyébként én is jártam a T-üzleteket már másnap de ahol én jártam nem volt sehol. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) Attichu válasza h1n1_900 (#10) üzenetére


Attichu
csendes tag

h1n1_900 akkor neked valami hibás defy-d volt mert szerintem kategóriáján belül az egyik leggyorsabb teló. A defy az ötödik Andrós telefonom és pont ahogy a kolléga is leírta ez egy darabig maradni is fog. Azt a tényt, hogy nem kell rá vigyázni mint egy hímestojásra sajnos egyik telefon sem tudja felül múlni számomra! Egyébként én is pont ugyanezt tudtam volna leírni róla mint ami a cikkben is szerepelt! :C

(#17) Tim82 válasza Hatvan9 (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

SGS után én már örülők a Nexus összeszerelésének, ehhez képest az szét akart esni a kezemben.

Biztos az én SGS-emmel van gond, de nem akar szétesni. Ami azt illeti, recsegni sem szokott a kezemben és egyszer túlélt karcolás nélkül egy kb. másfél méterről történt leejtést, igaz, fa parkettára esett, nem kőre.

Egyébként tapasztalatom szerint jellemzően a króm kerete sérül, az amúgy tök jó állapotban lévő telefonomon is ott van egy darab karc (valószínűleg én csináltam micro USB töltőcsatlakozóval egyébként).

Mondjuk mivel annyira nem jó érzés fogni a burkolatát a lakkos műanyag felület miatt (főleg nem egy iPhone 2G/Palm Pixi Plus mellett), ezért kapott egy rácsmintázatos védőtokot, ami a hátlapot és az oldalainak nagy részét befedi és máris ez a probléma is megoldva. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18) h1n1_900 válasza Attichu (#16) üzenetére


h1n1_900
senior tag

A nettel meg a PH! val meggyult a baja. Sokszor belassult meg fagyott. Akksi meg egyenesen szornyu.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#19) Attichu válasza h1n1_900 (#18) üzenetére


Attichu
csendes tag

Akkor ott tényleg valami gond volt a telóval mert nálam pont az egyik erénye, hogy átlagos felhasználás mellett majdnem 3 napot kibír az akksi ami szerintem nem rossz. Az internettel nem volt gondom bár nem a gyári böngészőt használom hanem opera minit de a gyárival sem volt igazán gondom.

(#20) Hatvan9 válasza Tim82 (#17) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Ha feljebb is olvastál gondolhatod hogy nincs bajom az SGS -el, de azért be kell vallani a tényeket, nem elég jó az összeszerelése, a keret szokott recsegni ez is tapasztalat csak 3 db! SGS után. (SGS topic lakok között is van aki a volt enyémet használja) 1 megvan belőle most is, szerettem, Nexus 1 fokkal jobb összeszerelésű de azzal is vannak kisebb gondok pl.:hátlap elmebetegül karcolódik.Amúgy nekem is rácsos tokba van pont ugyanez miatt.

[ Szerkesztve ]

(#21) h1n1_900 válasza Attichu (#19) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Atlagos felhasznalas az nalad mi? Mert ha egesz nap netezek akkor 6-7ora alatt lemerul.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#22) Attichu válasza h1n1_900 (#21) üzenetére


Attichu
csendes tag

Átlagos alatt azt értem, telefonálás, net, 3G ill. wifi, némi játék és videózás. Nincs időm egész nap netezni mert néha dolgoznom is kell, ráadásul hosszútávú netezésre nem hinném hogy egy telefont kell használni mert igen hamar szemészet lehet a vége!

(#23) Benőke válasza Hatvan9 (#1) üzenetére


Benőke
őstag

SGS inkább hagyjuk kategória. nagy lapát. Lassú. Gyári rom nulla értékkel bír. Csak akkor jó az SGS ha nem gyári rom megy rajta.
Minden nap használom, de a helyes kifejezés a minden nap szenvedek vele.... :O

(#24) h1n1_900 válasza Benőke (#23) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Te mirol beszelsz??
Pont, hogy tokeletesen hasznalhato ember. 2-t is hasznaltam majdnem egy even keresztul :U
Vegig gyari rommal.
Nem volt se lassu se fagyogatos ellenben a defyvel.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#25) Benőke válasza h1n1_900 (#24) üzenetére


Benőke
őstag

Hát nekem katasztrófa inkább. A tetű kifejezés a legtalálóbb rá. Meg egyéb problémák is vannak. Soha többet Samsung az biztos.

(#26) h1n1_900 válasza Benőke (#25) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Neked valami gyari hibas peldany juthatott...

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#27) Tim82 válasza h1n1_900 (#26) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, valószínűleg inkább Telenor-os. A Telenor-os Froyo ROM valóban felér egy kisebb atomcsapással. Szerencsére a Gingerbread már normális.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28) h1n1_900 válasza Tim82 (#27) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Hat az enyem is telenoros volt :F
2.2.1 sem volt rossz de 2.3.4 teljesen okes volt.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#29) Benőke válasza Tim82 (#27) üzenetére


Benőke
őstag

Nekem rózsaszín T. függő és 2.3.4. Pocsék a legjobb kifejezés.
2.2.1 fényévekkel jobb volt....Bár akkor sem voltam elájulva tőle.

(#30) Benőke válasza h1n1_900 (#26) üzenetére


Benőke
őstag

Meg az összes kollégámnak is. :O

(#31) Tim82 válasza h1n1_900 (#28) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam a 2.2.1. konkrétan összeomlott, pedig nem csináltam semmi különöset.

A 2.3.4 viszont jó.

Ettől függetlenül a Voodoo Sound miatt meglesz a kernelcsere és a root.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32) Benőke válasza Tim82 (#31) üzenetére


Benőke
őstag

Mi az a "Voodoo Sound"? :DDD :F

(#33) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó az írás elég objektív is köszi. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#34) Rav3n02 válasza domperke (#33) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:R

(#35) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Én is ilyen telefont használok és nagyon meg vagyok vele elégedve.Élvezem hogy bárhova lerakhatom és tudom hogy úgyse lesz baja.:)
Tényleg gyors,de nekem azért előfordulnak megakadások,ma például az zenelejátszó úgy kikészült hogy csak az akku ki/be segített rajta....

Szóval aki ilyen telón gondolkodik annak ajánlom!

Ui: A cikk nagyon jó lett!Grat hozzá!:)

[ Szerkesztve ]

(#36) Tim82 válasza Benőke (#32) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37) Kampó


Kampó
senior tag

A cikk szerzője egy rokonlélek :R az elmult 5 évben kb 30 telefonom volt. olcsobb drágább. Keresem máig az igazit:D:D Jelenleg egy samsung s8500-am van de már szeretném eladni:D:D Droid jobban bejött. Gart az íráshoz. :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#38) Winchester95


Winchester95
őstag

Sima Defy a legjobb.
Szerintem annál nem érdemesebb erősebbet venni mert csak ráraksz egy CM7 et (ami alapból 1ghz) és kész.
Nem beszélve arról ha piros lencséset fogsz ki akkor meg best buy.(persze itt aprón.)
Nekem volt pár hétig egy ilyen telefonom csak zöld lencsésbe.
Ami engem kicsit zavart az a scrollozás nagyon kicsit lassú volt.(Go launcher EX +Power amp large widget kombót használtam csak de pl egy jobb launcherrel lehet jobb lett volna.)
Hangszórón hallgatva eszméletlenül hangos.Már persze az én beállításaimmal.És a gyári füles hangzásával is meg voltam elégedve minden féle téren.
Kamera is kiválló volt.(Egyedül a videófelvételnél a Pause Resume funkciót hiányoltam ami a samsung Galaxy Ace-ban gyárilag megvolt.)
Na meg persze a 720 as videó de ez meg a zöld lencse miatt volt.
Strapabíróságot nem próbáltam de jobb is.
Szóval aki telefont akar venni én egy Piros lencsés sima Defy-t ajánlok neki.CM7 el.
Sajnos úgy jöttek össze a dolgok hogy el kellett adni.
De majd most a Sony Live.

Kampó: Az is egy jó telefon volt.Nagyon szerettem.(Én csak 1.2 est próbáltam)
Csak úgy adta a helyzet hogy jött egy nagyon jó ajánlatom és el kellett cserélnem.:D

(Ez a 2 telefon volt kb az összes közül(kb 20 telefon) amit használtam a legjobb.)(Meg persze a ZTE Blade az elején.)

[ Szerkesztve ]

(#39) Kampó


Kampó
senior tag

a zte blade egy nagyon nagyon kellemes csalodás volt részemről. Amig szervizbe nem adtam és máig nincs kész:O ennek lasan 2 hónapja. Szép képe volt elég gyors is volt az android rendszer pedig nagyon bejött. Aztán vártam hogy kész legyen ...... de csak nem akart elkészülni és ezért vetem egy samsung wavet. maga akészülék nagyon elegáns és teljessen más kategória mint a ZTE. Szálcsiszolt fémház,finom vonalak amiket a készülék alján és tetjén elhelyezkedö minöségi csillogó fekete plasztik tesz tljessé. A Fém hideg érzete mikor kézbe veszem, a kijelző gyönyörü szinekben pompázik, egy nagyon jó készülék benyomását kelti. CSAK A BADA ami nem jön be.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#40) Winchester95 válasza Kampó (#39) üzenetére


Winchester95
őstag

Nekem a Bada jó volt.Főleg hogy elvileg már van 2.0-s verzió is.

(#41) Rav3n02 válasza Kampó (#37) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:R

Kampó: érdekes az én Defymet szó nélkül cserélték a T-Mobile-nál azt mondták ezt a telefont nem szervizelik ha hardver probléma, hanem egyből csere :(

A Wave is egy nagyon jó kis cucc, csak sajnos a badás srácok le vannak maradva :U

(#42) Kampó


Kampó
senior tag

mégcsak beta-kat láttam hivatalos még nincsen

AMD volt AMD van AMD lesz

(#43) Hatvan9 válasza Benőke (#32) üzenetére


Hatvan9
senior tag

hmm, érdekes
Volt SGS -ed és nem ismered Voodoo cuccokat?

[ Szerkesztve ]

(#44) sti10p


sti10p
senior tag

Bár igaz, hogy 720p-s videóknál egy cseppet döcög, de 1 perc után hozzászokik az ember szeme és észre sem veszi.
-Pedig hosszú távon pont az ilyenek nem tesznek jót az ember érzékelésének, én biztos nem akarnám "megszokni"...

XY

(#45) Kampó


Kampó
senior tag

nekem vodás zte-m van a vodások meg surmo parasztok lejár a rablánc megyek is másik szolgáltatóhoz

AMD volt AMD van AMD lesz

(#46) Rav3n02 válasza sti10p (#44) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Annyiszor nem nézek olyan minőségű videót, hogy komolyan károsítsa az érzékelésemet :DDD

(#50) zsirfecske


zsirfecske
addikt

defy gyári froyoval? ááá, én fél évet vártam a 2.2.2-re aztán visítva menekültem a cm7 karjaiba. bocs, de szerintem bűn ezt a telefont gyári froyoval használni. mondjuk az én esetemben blurös német szoft volt a rettenet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.