Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Továbbra is az a véleményem, hogy talán az egyetlen vállalható és tényleg szép luxusteló :R

Más kérdés, hogy nem voltak nagy változások ezek szerint. Mondjuk nem is nagyon kellettek, szerintem.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) pite4


pite4
tag

Háááát nekem nem igazán jön be a design! 250e pénzért meg pláne nem! akkor már inkább 1 szifon + 1 N97 egyszerre! :DDD

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#3) Enjoy


Enjoy
addikt

Nekem is Tetszett volna :C

Motorola próbálkozik mindennel, s úgy néz ki most már beindul újra a szekér.
Nincs valami infó arról, hogy Aura-ból kb. mennyit tudtak értékesíteni megjelnés óta?
Kiváncsi vagyok mennyire fogyhat egy ilyen méregdrága készülék. :B

► més que un club ◄

(#4) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én továbbra sem látok ebben akkora presztízs-értéket, hogy megérje nekem (nekem nyilván nem, talán másnak :DDD ) ilyen "használhatatlan" teleont venni. Akkor inkább tényleg 8800

pite4: szerintem nagyobb presztízse van pl egy iphone-nak, jajj remélem nem indítunk el semmit

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5) Morden24 válasza Magnum_ (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az iPhone rohadt jó telefon, de konkrétan presztízse max. egy putri lakótelepen van. Ahogyan egy Golf is jó autó, de nem exkluzív.

Ebben az a presztízs, hogy anyaghasználat + extravagáns kijelző + ritka, és ennyi. Mint egy kurva drága aláírótoll. Nem az a lényeg, hogy kényelmes-e, ha az egyetemen akarsz féltucat oldalt jegyzetelni :)

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Magnum_ válasza Morden24 (#5) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jó, legyen ahogy akarod, maradok a 8800-nál. de a golf nem olyan jó autó azért :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#7) Morden24 válasza Magnum_ (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem sem, de pssszt... sokan imádják. Viszont asszem jól mutatja, hogy relatíve jó, eléggé széles körben istenített és könnyen hozzáférhető - ellenben persze ennek megvan az az ára, hogy kommersz is egyben.

Személy szerint nagyon nem jön be a 8800, de ez megint egyéni ízlés kérdése :)

Sectumsempra - For Enemies

(#8) szp1


szp1
addikt

"a kijelzőt 62 karátos zafírüveg védi,"

Ez mit jelent? De konkrétan.....

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#9) Morden24 válasza szp1 (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Katt

Sectumsempra - For Enemies

(#10) kokyt


kokyt
senior tag

Kövezzetek meg, de egyszerűen imádom ezt a telefont. A design az anyaghasználat a kijelző... Kár, hogy nagyobb skót vagyok annál, minthogy kiadjak érte 250k-t :(
Talán majd egyszer.

Szerk.: No offense Az iPhone valóban nagyon jó és presztízsértékkel bíró telefon... a suliban, szórakozóhelyen, pályaudvaron, sarki sörözőben, stb. Azért ez nagyon más kategória. Egy konferencián elővesz valaki egy iPhone-t egy olyan társaságban, ahol Vertuk, Aurák és más egzotikus telefonok pörögnek, elég kommersznek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#11) szp1 válasza Morden24 (#9) üzenetére


szp1
addikt

O.K. ez megvan, csak azt nem tudtam, hogy szintetikus zafír ( mű ) esetén is használják.....

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#12) Móci


Móci
addikt

Az ára jöhetne, maga a telefon nem tetszik.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) Napfénysüti

Nagyon szép készülék továbbra is. Mennyi ennek a spéci kiadásnak a felára? Konkrétan szerintem se ér semmi pluszt az eredetihez képest csak kíváncsi vagyok. :)

Més que un club!

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Mobilaréna edition :DDD
Egyébként jó kis telefon, régen volt egy ilyen nokia is. Csak ugye annak műanyag volt a burkolata és nem kör a kejelzője. :)
A Holdraszállás meg minket tényleg nagyon nem érint. :D Egy rubik kocka edisön is jó lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) zseny


zseny
csendes tag

Egy újabb felesleges teszt! Ezt veszi és viszi a nép. :(

(#16) Horbal válasza zseny (#15) üzenetére


Horbal
őstag

Egy újabb felesleges hsz.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#17) Lenry válasza zseny (#15) üzenetére


Lenry
félisten

jah... egy 250k-s telefont tényleg úgy szokták elkapkodni a boltból mint a cukrot. legalább olvasd el a tesztet, mielőtt hülyeséget írsz :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) hemaka válasza zseny (#15) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egy teszt soha nem felesleges. :D

(#19) Bog válasza zseny (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az ne érdekeljen, tényleg, hogy a héten két telefont küldtem vissza a gyártónak azzal, hogy frissítsenek rajta valamit, mert így csak rosszat tudok róla mondani. Máshol meg kiteszik a tesztet ahogy jön.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) Morden24 válasza zseny (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Attól, hogy téged nem érdekel, még nem felesleges, ellentétben a te hsz-eddel.

Sectumsempra - For Enemies

(#21) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

hááát, én úgy vagyok ezzel a Motorolával mint a Renault-val, nagyon jó minőségű, szép, televan fejlesztéssel és technikával de számomra nincs presztízsértéke, csak Renault (ez meg csak Motorola.) egyébként szerintem sem volt holdraszállás akkor :D

szerk: zseny: neked már a héten a Samsung teszttel is voltak problémáid...

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#22) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kövezzetek meg, nekem nem tetszik. Extravagáns és egyedi, az viszont 100%.

(#23) amanoba válasza kokyt (#10) üzenetére


amanoba
őstag

szerintem azon a konferencián éppen hogy a vertu, aura a kommersz, ott egy nokia 8910-el lehet valaki igazán ász! :P :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#24) skylinelaca válasza amanoba (#23) üzenetére


skylinelaca
senior tag

az egy jó kis teló lenne, de sajnos már 3x megszívtam vele, de tény h hiába nem működött a mikrofon , hiába lett önnyitogató, a metrón megnézték h mijaz...

Üdv: Laca

(#25) troller


troller
senior tag

Szép, szép, csak azt tudnám mire jó :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#26) JanFe


JanFe
aktív tag

Ez egy kulonleges telefon. Nekem tetszik, de meg mindig nagyon draga.

Persze lehet kapni 2 SIM-es klonokat 20.000 Ft-ert. :DD

"There is nothing permanent except change"

(#27) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ez kb. úgy néz ki, mint nagyanyám zseblámpája, csak díszesebb és fényesebb, de az jut róla eszembe. Igénytelen és infantilis, mint a legtöbb luxustelefon.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#28) rep3at


rep3at
őstag

Ha luxusmobilt vennék, komolyan elgondolkoznék rajta.

Forward thinking. كرر

(#29) coyote55 válasza Rickazoid (#27) üzenetére


coyote55
őstag

Igénytelen? Miért is? :F :(((

Memento Mori!

(#30) skylinelaca válasza Rickazoid (#27) üzenetére


skylinelaca
senior tag

bár nekem nem tetszik, de azért igénytelennek sem mondanám!

Üdv: Laca

(#31) kokyt válasza amanoba (#23) üzenetére


kokyt
senior tag

Régi szép idők :DDD

(#32) joey04 válasza Morden24 (#1) üzenetére


joey04
titán

Továbbra is az a véleményem, hogy talán az egyetlen vállalható és tényleg szép luxusteló
Így van. Gyönyörű.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Rickazoid válasza coyote55 (#29) üzenetére


Rickazoid
addikt

Bocs, ez saját vélemény, nem tartozott ide, ennek is biztos megvan a maga szépsége és eszmei értéke, de ezek a használati tárgyak, mint valamiféle ékszerek vagy valami hasonlók, számomra azt jelképezik, hogy bizonyos emberek a "mindegy, hogy milyen, csak jó drága legyen" elvét vallják, ez határozza meg az értékrendjüket, igyekeznek feltűnni és lenéznek mindenkit, aki más értékrendet vall. Sokat találkoztam mostanában egy ilyen emberrel...
Az infantilist pedig arra értettem, hogy árához képest keveset tud, bár az nyilván nem is célja.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#34) rep3at válasza Rickazoid (#33) üzenetére


rep3at
őstag

Lehet hogy ha te is ebben a helyzetben lennél, ugyanilyen szempontok alapján választanál.

Forward thinking. كرر

(#35) Rickazoid válasza rep3at (#34) üzenetére


Rickazoid
addikt

Meglehet... de ettől nem kell félnem.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#36) Matthu


Matthu
aktív tag

Szép és pont. Bár láttam már ennél szebb telefont. Ha annyi pénzem lenne, hogy néha meg kéne forgatnom vellával, hogy ne penészesedjen be még akkor sem biztos, hogy megvenném.

(#37) rep3at


rep3at
őstag

Egy igazán gazdag ember nem fog megvenni egy telefont azért mert mondjuk 12 megapixeles kamera van benne, neki más a fontos, ez természetes.

Forward thinking. كرر

(#38) madstunt válasza rep3at (#37) üzenetére


madstunt
addikt

Én valószínűleg vennék ha megengedhetném magamnak... :K

(#39) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Szerintem nem sokat tévedek, ha azt mondom, hogy ez az első luxustelefon, amit a saját kezemben is el tudnék képzelni, legalábbis egy kezemen meg tudnám számolni hányszor mondtam ilyet. :B
Na, ebböl is lesz legalább annyi edisön, mint a V3-ból :P

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#40) <NewL>


<NewL>
addikt

Htyaa ez de szép lett. Elegáns,érdekes forma,tetszik az egész.

There's an app for that

(#41) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nekem erről a telefonról mindig a Motorola V80 jut eszembe. Azt nagyon szerettem, főleg a nyitómechanikáját. Csak én hülye tönkretettem :(
Ezt is nagyon szívesen elfogadnám. Ha lenne ennyi pénzem...

(#42) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

A Vertu legalább tényleg szép és elegáns, de ez...

(#43) plus44


plus44
veterán

Nem sok luxusteló van, ami tetszik is, de ez ott van a kalapban.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#44) cLeanLess


cLeanLess
tag

Nekem nem tetszik, de a másfél milliós vertuk sem.
Engem nem érdekel ,hogy árad belőle a pénzszag, akkor is csúnya szegény. :)

Talán mindennapi használatra egy 8800-t tudnék elképzelni, de arra sem vágyom.

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#45) h.palee


h.palee
csendes tag

"nekünk csak egy Farkas Bertalanunk van"
CSAK?????

egyébként szuper a cikk, csak ez zavart benne. de ez már off.

(#46) littlelion21


littlelion21
addikt

A bőrtok még mindig büdös? :D
Vagy ehhez a készülékhez már nem járt?

(#47) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Hát.. ez gáz :))

(#48) m@xsys válasza amanoba (#23) üzenetére


m@xsys
senior tag

Nekem nagyon bejön ez a Moto :R
:DD akkor én mehetnék a konferenciára a tökéletes állapotú 8910i -el? :B még dobozos a drága, vigyázok is rá rendesen, szeretem!

[ Szerkesztve ]

(#49) RexpecT


RexpecT
addikt

Ritka ronda. :Y

(#50) Ricardo


Ricardo
félisten

Szerintem nem a pénzszag miatt jó választás egy tehetősebb emberkének. Soroltátok a Vertut, 8800-át, és a többi készüléket, de mindegyik hasonló kialakítású. Vertuval az ára ellenére is "dunát lehet rekeszteni", és ez alatt nem azt értem hogy sok jön szembe az utcán, hanem hogy van egy csomó Vertu változat amik szinte mind ugyanúgy néznek ki. Ebben van egyediség, és eltér a többitől, és ez nagyon fontos.

[ Szerkesztve ]

(#51) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Megnéztem a bőrtokot: nem olyan büdös, mint az előző, simán bőrszaga van.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#52) plus44 válasza Bocha (#51) üzenetére


plus44
veterán

Újabb különbség. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#53) Ricardo válasza Bocha (#51) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet hogy a régiből maradt raktárkészletet kiszellőztették :D

[ Szerkesztve ]

(#54) FRENK1988


FRENK1988
veterán

"Egy Mobilaréna Edition valószínűleg sokkal kapósabb lenne, ráadásul abból kérhetnék egy tiszteletpéldányt is." ;] jó ötlet és erre még harapnának az itteni telefon mániások :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#55) Teszla_ válasza Bocha (#51) üzenetére


Teszla_
senior tag

Akkor ha összejönnek a gazdagok, most már nem lehet kiszúrni szaglásra azt, akinek (új) Aurája van :)

(#56) DasH_001


DasH_001
tag

Tényleg elég lassú, viszont szép.
Bár leginkább a klasszikus órás képernyővédő tetszett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.