Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) nicu71 válasza beneboy (#346) üzenetére


nicu71
addikt

de jó hogy én két hete lecsaptam egy alig használtra itt a hardveraprón :)
mate 8 isten ments szerintem is :Y

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#352) beneboy válasza nicu71 (#351) üzenetére


beneboy
tag

azt hiszem tudom melyikre, én is azt néztem ,csak valaki elvitte előlem :)) Velek..-tól gondolom

(#353) nicu71


nicu71
addikt

na kérem: [link]
:C

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#354) laleeee válasza nicu71 (#353) üzenetére


laleeee
őstag

(#355) parkasz


parkasz
senior tag

A dual simes variánsok is elérhetőek lesznek valahol?

(#356) ghiottone válasza parkasz (#355) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A hivatalos oldalon csak az 1 simes verziót látom még a Z-ből. Jövő héten érkezik a kiskereskedelmi forgalomba és jön a Play is, akkor majd okosabbak leszünk.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#357) parkasz válasza ghiottone (#356) üzenetére


parkasz
senior tag

Remélem jön a dual sim-es is, mert nekem csak az jöhet szóba.

(#358) nicu71 válasza beneboy (#352) üzenetére


nicu71
addikt

igen :) én voltam :) ne hari :B

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#359) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Megjött a nougat - 880.4 MB

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#360) Integrale válasza ghiottone (#359) üzenetére


Integrale
veterán

Majd szamolj be, akar egy uj logout cikkben is, hogy mik a valtozasok a hetkoznapokban.

"Bad reklám is reklám too"

(#361) nicu71 válasza ghiottone (#359) üzenetére


nicu71
addikt

bizony ám :C nekem is jelzett,de majd holnap fogom feltenni ,ahogy kell rendszervisszaállitás stb ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#362) ghiottone válasza nicu71 (#361) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én bátor voltam - felraktam visszaállítás nélkül. :D Béta tesztekknél mindig így kellett + nem volt kedvem gyalulni, pepecselgetni. Eddig ok a rendszer.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#363) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hadd szóljon :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#364) laleeee


laleeee
őstag

Nougat frissítés óta egy videót sem sikerült lejátszanom. Több lejátszót is kipróbáltam. Tapasztalt még valaki ilyet ?

(#365) nicu71


nicu71
addikt

én meg a battery százalékos kijelzésének beállitását nem találom a főképernyőn :O

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#366) laleeee válasza nicu71 (#365) üzenetére


laleeee
őstag

(#367) laleeee


laleeee
őstag


Hiába nyomom ezt az izét hosszan,nem kezd el pörögni. Nektek ?

(#368) Zitta válasza laleeee (#367) üzenetére


Zitta
őstag

Pfff

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#369) laleeee válasza Zitta (#368) üzenetére


laleeee
őstag

Most mi a baj ? Marshmallow-n működött..

(#370) Integrale válasza laleeee (#369) üzenetére


Integrale
veterán

Valószínűleg azért nem működik, mert itt nem él ez a funkció.

"Bad reklám is reklám too"

(#371) laleeee válasza Integrale (#370) üzenetére


laleeee
őstag

A cikk is erről szól,hogy van nugáton is és hogy így lehet beállítani az aksi százalékos kijelzését. Mindegy ,lehet a miénkből kihagyták.
Amúgy szerencsére tökéletes stabil kis rendszer ,habár néhány régi megszokott appom nem indult el rajta,de legalább megismertem helyette újakat :)

(#372) ghiottone válasza laleeee (#369) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Itt is működik és kezelőfelület hangolónak hívják ( 5 másodpercig kellene minimum rajtahagyni az ujjad és akkor fog "pörögni" és megjelenni a Beállításokban). + ha találsz egy android nougat általános, vagy android alkalmazások topicot, az lehet segítene rajtad. Néha el sem hiszem, hogy korábban használtál okostelót, ami egy stock Moto X volt. :))

A 7.0 frissítés eddig remek.
1 baj van csak, hogy az értesítési- és csengőhangok hangerejét feljebb csavarták szoftveresen.
Minden működik flottul, még mintha az aksi is jobban bírná nálam, szigorúan ugyanolyan jellegű használattal.
Amit észrevettem, hogy zsugorított képernyőnél nem engedi az osztott képernyőt és a gyors alkalmazásváltást vagy a korábban használt alkalmazás betöltését - mondjuk ez a Moto app miatt érthető.
Kamerát nem tudtam még tesztelni, hogy azon javítottak-e szoftveresen - majd délután lövök pár képet a városban.
Ami még érdekes, hogy bejövő értesítésnél ha rányomsz az app ikonjára akkor invertálódik az értesítési szín a jelölő körben (feketéből fehér, fehérből fekete lesz a körben)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#373) nicu71 válasza laleeee (#366) üzenetére


nicu71
addikt

jéé valóban,már el is felejtettem hirtelen, a kezelőfelület hangolónál volt :R
ghiottone már én is feltettem,megvolt a rendszer visszaállitás is /háklis vagyok az ilyenekre :) /
mintha nekem jobban merülne ,de lehet hogy csak beképzelem.
Ami fura hogy feltettem a Nova launchert/ idegesitenek az óriási ikonok ,meg a levakarhatatlan Google keresősáv,na meg kell a duplakoppos elaltatás/ és a képernyőfeloldásnál bevillan a Google inditó,és csak azután indul a Nova.Ez eddig nem volt MMnél ,kicsit zavar :(((

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#374) laleeee válasza ghiottone (#372) üzenetére


laleeee
őstag

Na beindult végre a pörgentyű ,csak ezt a három kis ratyi animációt vissza kellett kapcsolni :D

(#375) ghiottone válasza laleeee (#374) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nagyon örülök :K

nicu71: Én először úgy használtam 2 napig, hogy nem volt factory reset. Majd nyomtam egyet és minden ok. Novánál az ikon nagyságon lehet állítani. Dupla koppos altatást korábban az ujjlenyomat miatt nem szerette, de szerintem egyszerűbb a szenzort megérinteni és úgy lezárni a kijelzőt. Amúgy lehet Nova kompatibilitási hiba is, mert én oldalra lapozásnál láttam, hogy bugos az app.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#376) laleeee válasza ghiottone (#375) üzenetére


laleeee
őstag

Nova launcher prime-ot használok a te bíztatásodra,hibátlan ,imádom.
Mindent amit tudok,tőled tanultam :R :R. ,meg Zittától :)

[ Szerkesztve ]

(#377) nicu71 válasza laleeee (#376) üzenetére


nicu71
addikt

és nálad a nova launcher betöltése előtt nem villan be a gyári Google assistant indító?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#378) nicu71 válasza nicu71 (#377) üzenetére


nicu71
addikt

egyelőre megoldva a probléma,beállitásoknál a képernyőzárat"nincs"re állitottam.
nálam az ujjlenyomatolvasó nem tul jó opció,gyakran nem igazán tiszta az ujjam ,munkából kifolyólag,nem tudom hogy érzékelné normálisan így...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#379) laleeee válasza nicu71 (#377) üzenetére


laleeee
őstag

Nem hál'Istennek

(#380) retroid


retroid
senior tag

Akkor magyarul kb nexus szinten mozog a frissites?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#381) GeryFlash válasza retroid (#380) üzenetére


GeryFlash
veterán

Az túlzás, de elég korrekt.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#382) ghiottone válasza retroid (#380) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott azért nem teljesen, de figyelnek rá. ;)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#383) retroid


retroid
senior tag

De mondjuk ha a legtöbb gyártó frissítési magatartását és hajlandóságát nézzük melyek vannak egy szinten akkor a Moto val?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#384) #79335424


#79335424
törölt tag

Új, érdekes Modok.

Ghiottone:
Figyelmedbe ajánlom a Storage Modot. Sajnos, nem indul jól, pedig én tuti vevő lennék rá. De, úgy tűnik, hogy a project még csak Photoshop stádiumban van. Talán ezért gyenge az érdeklődés rá.

(#385) Zitta válasza #79335424 (#384) üzenetére


Zitta
őstag

Én pont egy ilyenre vágyom kb a Milestone 2 telefonom óta! :))

Tuti venném azonnal!!!

Nem is értem, hogy a BB miért nem tett még le ilyet az asztalra.(?)

Éppen ma reggel fejtettem ki Ghiottone kollégának, hogy mennyire hányinger a kijelzőn írogatni (elütögetni).

Szóval legyen csak ilyen és én tuti veszek egyet. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#386) ghiottone válasza #79335424 (#384) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem tűnik rossznak - főleg úgy, hogy most gondolkodom a 8 colos tabletem eladásán, mert nem igazán használom. Egy billentyűzetes moddal szerintem én is ellennék.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#387) ZolkoW válasza #79335424 (#384) üzenetére


ZolkoW
őstag

ezek jók, a billentyűzet főleg érdekelhet. csak ilyenkor elindul a bogár, hogy marha frankó az ötlet, de ha nem bonyolítanák dönthető kivitellel, netán akksival -ami még nem is eldöntött, hogy lesz-e, ha jól -értem-, akkor vékonyabb lehetne... hmm.. :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#388) parkasz


parkasz
senior tag

na, remélhetőleg hamarosan kaphatóak is lesznek a modok
persze előbb tudjak venni egy dual simes z playt :B

(#389) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Én egy akksis hátlap+jack csatlakozó párosnak örülnék nagyon, vagy egy akksis hátlapnak mai külön is tölthető, miközben a telón van.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#390) #79335424 válasza ghiottone (#386) üzenetére


#79335424
törölt tag

A billentyűzetes nem vonz. Van már BT HID profilos egerem (Logitech m555b), és billentyűzetem (Apple). Nekem az a Storage Mod lenne tuti (HDMI out). Legfeljebb vennék még hozzá vmi iPazzport perifériát. Az Apple bill. nem az a praktikusan hordozható méret. De, ha már úgyis van több USB -m a Modon, akkor nem kékfogast választanék, hanem adapteres, 2,4GHz -est. Azok atom stabilak.

(#391) retroid


retroid
senior tag

Samsung Galaxy A5 2017 vagy Moto Z Play?! :F

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#392) GeryFlash válasza retroid (#391) üzenetére


GeryFlash
veterán

Z Play nem kérdés, nem elfogultság, de haveromnak céges A5-je van, lehet 2016-os de rühelli, elégedetlen Z Play tulajt még nem láttam :)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#393) ghiottone válasza retroid (#391) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Galaxy A5 2017 tesztben: kimaradt az optikai képstabilizátor és a PDAF is. Hiába izmosodott a hardver, mozgóképeknél továbbra is Full HD a legnagyobb elérhető felbontás. Z Playben elektromos képstabilizátor, lézeres és pdaf autofókusz + 4K-t is tud. - kamerában jobb a Play.
Z Playben Cat 7-es az Lte, van Otg. Jóval erősebb az aksi. Stock rendszer.
Az A5 1 dologban tűnik jobbnak: a méret.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#394) nicu71 válasza ghiottone (#393) üzenetére


nicu71
addikt

már aki a kissebbet szereti ! :) én nem .

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#395) beneboy


beneboy
tag

Végre Expansys-nál van a fehér dual sim-es raktáron. Lehet nemsokára fekete is lesz :))
Akkor végre egy hónap után kézhez vehetném :C

(#396) realzidane


realzidane
csendes tag

Sziasztok
Tud abban valaki segíteni, hogy kijelzőt hol tudnék javíttatni? Betonra esett rossz szögben és végig repedt a képernyő

(#397) mogyorosi55


mogyorosi55
tag

Bár nem ide tartozik de hátha érdekel valakit:Kamera fólia

Vedd félvállról az életet és légy boldog! Szard le az elvárásokat a korlátokat! Különben hamar bele döglesz!

(#398) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Van itt olyan, aki csereltetett akksit? Ha igen, akkor hol, mennyiert es mik a tapasztalatok?
Jol birja, nincs furcsasag? Hatlap sertetlen?

"Bad reklám is reklám too"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.