Hirdetés

2018. július 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#51) kelly416

kelly416
(PH! addikt)

Még nem fenyeget a veszélye, hogy megveszem sajnos, de azért készülök rá. Ha a hátlapra teszek egy fóliát, hogy ne karcolódjon olyan könnyen, akkor a későbbiekben megvett kiegészítőt (akku, kamera, bármi) mennyire fogja zavarni? Vagy akár a telefonhoz adott hátlapot mennyire teszi instabillá? Én szívem szerint csak egy üveget tennék előre, egy fóliát hátra, és ennyi.

(#52) Viktor77 válasza GeryFlash (#50) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Egyébként tényleg nem túlzásból, de ez a teszt sokkal profibb mint bármelyik patternre gyártott MA-s cikk...

Miközben full ugyanolyan mint egy MA-s cikk, csak a telefon más.

Samsung Galaxy S7

(#53) ghiottone válasza laleeee (#49) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Mondjuk ha expansysról rendeled akkor onnan + kell hozzá egy USB type-c kábel is.

kelly416: elvileg nem befolyásolja, de remélem holnap, ha megnézem a postám, akkor benne lesz a fólia és akkor látom a végeredményt.

Matada2.3: én nem tudlak meggyőzni. Neked kell eldönteni, hogy melyik telefont szeretnéd + úgy, hogy nem volt a kezembe OP3T elég nehéz egzakt megválaszolni egy ilyen kérdést. Specifikációk alapján látható, hogy erősebb az OP, a többi már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

Moto Z2 Force teszt: https://goo.gl/4kSbhs

(#54) ShadowX

ShadowX
(őstag)

Jó teszt, végre nem csak száraz adatokkal. Sokkal jobban szeretem az ilyen teszteket, mint azokat, amelyek csak a specifikációkat emelik ki. Ez amolyan "real life review". Több ilyen kellene, még a mobilarenára is.

Az első gen. Moto X óta hiáyoznak a moto feature-ök... :)

UI: kíváncsi vagyok mit hoz ki az asus a Zenfone 3 Zoomból. Snapdragon 625, 4GB RAM, 5000 mAh akku, fullHD amoled. Nyilván optimalizáció kérdése is, de kíváncsi vagyok.

(#55) gretzky77

gretzky77
(PH! addikt)

Ha valakit érdekel a speedshopnál kapható remax fedőnevű lapos kábeles usb type c adatkábel 2e pénzért!

LG G6 & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#56) laleeee válasza gretzky77 (#55) üzenetére

laleeee
(őstag)

Azt tudja valaki,hogy a Moto x1-hez milyen adatkábel van ? Az is usb type c ?

[ Szerkesztve ]

(#57) Zitta válasza gretzky77 (#55) üzenetére

Zitta
(őstag)

Extremedigital-nál Nillkin kábel (lapos) vagy Sony és 2900- mindkettő.

Inkább ezeket javaslom.

Laleeee - egyik Moto sem C kábeles a Z-k elötti időszakból. :(

[ Szerkesztve ]

Moto Z2 Force, Mazda RX8 231 LE, Moto X 2nd Gen 32GB, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm, Garmin Fénix 3HR, LG Prada K850, Motorola K1

(#58) batai15

batai15
(PH! félisten)

jó teszt köszi, a telefon is jó.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#59) gretzky77 válasza Zitta (#57) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Köszi megvettem már a speedshopnál mert a Nillkin pár nap az edigitalnál! Nem gagyi minőségű ez sem azért is mertem ajánlani!

(#60) leslien válasza gretzky77 (#59) üzenetére

leslien
(PH! kedvence)

ez is jó?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?....

(#61) gretzky77 válasza leslien (#60) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Én feketét vettem,de így néz ki amúgy! RT-C1 a tipusszáma és az van ráírva,hogy Type C fast data cable meg,hogy Quick charge data transmission! De elvileg ugyanazt írja csak a fekete 1990!

[ Szerkesztve ]

(#62) leslien válasza gretzky77 (#61) üzenetére

leslien
(PH! kedvence)

akkor megvettem... tőlem lehet még medve zöld is ha olcsóbb egy kábel...

(#63) morgyi

morgyi
(PH! kedvence)

Hogy kell érteni az évenkénti 3 modult?

1. Minden készülék csak 3-4 modult kap, mert következő évben már az új verziójú Z kapja a modulokat?

2. Befagyasztják a telefon külsejét, hogy hardverfrissítés után a modok ide-oda kompatibilisek legyenek?

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#64) kelly416 válasza morgyi (#63) üzenetére

kelly416
(PH! addikt)

Sőt! Engem az is érdekelne, hogy miért jó a Z Force üvege vagy fóliája erre, de a sima Z ugyanezen darabjai nem jók rá?! Akkor a Z kamerája vagy akkuja sem jó erre? Ezek szerint már azokból is több variáns van?

(#65) MrPetya19 válasza kelly416 (#64) üzenetére

MrPetya19
(PH! addikt)

Azért mert a Z Force eleje nagyobb, ezért nem jó az üveg, hátul pedig nem tudom mi pontosan a különbség.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#66) ghiottone válasza morgyi (#63) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

+ kelly: 1. A modulok minden Z-hez ugyanúgy kompatibilisek jelenleg, tök mindegy, hogy Z, Z Play, vagy Z Force, tehát nem egy készülék kap minimum 3 modot, hanem az összes kapja.

2. Értelmezésem szerint ez a hátoldali csatlakozás adott lesz a következő verzióknál is, tehát így majdnem a külső is meghatározott, mert fizikailag nem mehetnek a 153 milis Moto Z magassága alá.

Amúgy meg ahogy Petya is mondja a Z Play és a Z Force méretben nagyon közel vannak egymáshoz. Volt Amerikában olyan tok, amelyet a Z Force-hoz árultak, de ráment a Z Playre is + volt rajta ott alul 3,5-ös jack kimenet (volt aki meg vágott rá magának) A hátoldal pedig "szűkített" az előlaphoz képest az meg ugyanaz, de a Z hátoldali fólia tuti nem jó, mert a kisebb magasság miatt van pár tized mili eltérés a pineknél és a kamera szigetnél.

[ Szerkesztve ]

(#67) leslien

leslien
(PH! kedvence)

pár kép az S7E társaságában..

(#68) ghiottone válasza leslien (#67) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

A Z Playnél valahogy természetesebbek a színek, de kevesebb fényt enged be. A tűzcsapos képnél látható az S7 előnye.

(#69) Zitta válasza ghiottone (#68) üzenetére

Zitta
(őstag)

A 7.xx meg fogja oldani a kamera kérdés minimális problémáját is. Szerintem. ;)

Moto Z2 Force, Mazda RX8 231 LE, Moto X 2nd Gen 32GB, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm, Garmin Fénix 3HR, LG Prada K850, Motorola K1

(#70) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Jó a dbrand cucc + nem nagy ördöngösség felrakni, DE a hátlap már sokkal jobban mozog rajta, mert csak eltartja 0,23 milliméterrel + a carbon hatás miatt csúszkál így a hátlap belső oldala.

[ Szerkesztve ]

(#71) ghiottone válasza ghiottone (#70) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Leszedtem, inkább a verizon bumper + hátlap. De ha valakit érdekel egy átlátszó tokkal akkor küldjön privit.

(#72) kelly416 válasza ghiottone (#70) üzenetére

kelly416
(PH! addikt)

Aham, gondoltam. A mágnem nem minden ható. Akkor is a hátlapi fólia mellett savazok, legfeljebb megpróbálok üveget venni rá hátra is.

(#73) Lovi24

Lovi24
(senior tag)

Nagyon jó teszt lett,Mester ! Még a végén visszacsábulok ;)

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#74) ghiottone válasza Lovi24 (#73) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

:R Köszi! A Zuk Z2 fórumán látom megy a romolás ezerrel :)

(#75) MineFox54 válasza ghiottone (#68) üzenetére

MineFox54
(őstag)

Szerintem ott is a Moto nyeri.

ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#76) Den Hadnagy

Den Hadnagy
(senior tag)

Nagyszerű teszt, nagyszerű telefon. Ronda ujjlenyomat-olvasó :)

Miskolc FTW!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#77) Zitta válasza Den Hadnagy (#76) üzenetére

Zitta
(őstag)

Lehet, hogy ronda (noha nezopont kerdese) , de hogy lealaz minden ujlenyomatolvasot ajfonostul, mindenestul - az tuti!

:K

(#78) Zitta válasza ghiottone (#70) üzenetére

Zitta
(őstag)

Es a nem karbonos az jo? Az nem tartja el a hatlapot? (pl a fa es tarsai)

Gondolom a borhatasu ismet carbon jelenseget idez.(?)

(#79) ghiottone válasza Zitta (#78) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Nem tudom. Fizikailag mindegyik el fogja tartani, csak nem tudom melyik lesz az-az anyag utánzat, amin nem fog csúszkálni. A bőr? - valószínű :O

(#80) Den Hadnagy válasza Zitta (#77) üzenetére

Den Hadnagy
(senior tag)

Ok, ezt aláírom. De a designer kezét el kellene törni, hogy egy ilyen remek telefont kb. hazavág egy ilyen odahányt, bele nem illő gombbal. Miért kell mindig megcsúszni valamin...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#81) laleeee válasza ghiottone (#71) üzenetére

laleeee
(őstag)

A nillkin átlátszóval ?

(#82) ghiottone válasza laleeee (#81) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Nem, az még úton van. Ennek fekete a széle - az tpu. A hátulja pedig kemény.

(#83) gretzky77 válasza Den Hadnagy (#80) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Nem tudom nekem pl pont tetszik,hogy kissé egyedi és nem samus téglalap! A hatásfoka pedig példaértékű

(#84) Zitta válasza gretzky77 (#83) üzenetére

Zitta
(őstag)

+1

(#85) Lovi24 válasza ghiottone (#74) üzenetére

Lovi24
(senior tag)

Á,én már nem romolgatok. Nekem tökéletes a gyári rendszer,szerencsére nincs túl sok szemét benne. Ami volt,azt meg le lehet törölni szerencsére . Csakhát hiányzik a Moto .....
Hátha átveszik majd a U-touch-ot Zuk-ból :) Hamár Lenovo-Moto ;)

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#86) basaja válasza Lovi24 (#85) üzenetére

basaja
(senior tag)

Álmodozunk-álmodozunk...? ;]

EDC:Moto G5 Plus,Leatherman Wave,Gw-9400 Rangeman

(#87) leslien

leslien
(PH! kedvence)

ez tényleg brutális mert a S7E alázza üzem időben...

(#88) ghiottone válasza leslien (#87) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

(#89) gretzky77 válasza leslien (#87) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Hát nem tudom nekem is jobbnak tűnik az üzemideje,mint anno az S7 edgenek volt!

(#90) Lovi24 válasza basaja (#86) üzenetére

Lovi24
(senior tag)

:DDD

(#91) D4ni válasza ghiottone (#88) üzenetére

D4ni
(őstag)

Nem semmi, és ebben ugyan úgy van active display ugye ? Vagy nem tudom hogy hívják már:D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#92) ghiottone válasza D4ni (#91) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Aha. Mostanában Moto display.

(#93) laleeee

laleeee
(őstag)

Tényleg,dark theme-et be lehet állítani a z play-en ?

(#94) D4ni válasza ghiottone (#92) üzenetére

D4ni
(őstag)

Csak azért kérdem mert az always on simán leszívja az s7e-t ,de ez a képen is látszik. Nem volt még olyan,hogy elment volna több napig szinte nulla használattal. A moto meg sohasem evett sokat,így van pofájuk a többi z mobellből kispórolni az akksit :D

[link]
1:02

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#95) leslien

leslien
(PH! kedvence)

kérdés lenne... ha üzenet érkezik akkor csak egyszer villan fel a kijelző vagy többször?

(#96) ghiottone válasza leslien (#95) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Amikor beérkezik 1xer, utána pedig a közelítésre, mozgásra. Magától nem pulzál meghatározott időközönként.

laleeee: stock rendszer, így jelenleg nem.

(#97) gretzky77 válasza ghiottone (#96) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Ha véletlenül tudsz valami jó megbízható helyet Moto mods-ok beszerzésére jó áron akkor ne tartsd magadban légyszi! Előbb utóbb egy kamera modot bevállalnék!

(#98) Zitta válasza gretzky77 (#97) üzenetére

Zitta
(őstag)

Azt mi is! :DD :))

De picit varunk, hatha tavaszig merseklodik az ara.

200 euro kornyeken mar nalam is befuto.

Akkor majd rendelhetunk egyszerre a nemet Moto-tol is, mert el kint rokonom es idekuldi DHL-el. :K

(#99) gretzky77 válasza Zitta (#98) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Oksa majd szóljatok,nehogy kihagyjatok a jóból! :R

(#100) laleeee válasza gretzky77 (#97) üzenetére

laleeee
(őstag)

Nekem is kéne,de itt elég sokan írják,hogy nem tesz hozzá semmit az eredeti kamerához képest minőségben az optikai zoomon kívül[link]
Furcsa hogy a hasselblad ilyesmihez adja a nevét

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.